ТзОВ "Євробізнес Консалтинг"

Євробізнес Консалтинг
Відгуків 6
Івано-Франківськ
Вулиця Залізнична, 4в
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

ТОВ «Євробізнес Консалтинг» — це ліцензоване кадрове агентство, яке має офіси в Україні та Польщі (ліцензія Державної служби зайнятості України №АЕ637154 від 06.05.2015г.). Група компаній «Євробізнес» також має сертифікат «o dokonaniu wpisu do rejestru agencji zatrudnienia (№UP.530.132.2016)». Ми супроводжуємо вас протягом усього процесу працевлаштування. Весь період вашої роботи за кордоном ми знаходимося на зв'язку і готові оперативно допомогти у вирішенні всіх питань.

Наші послуги:

  • офіційне працевлаштування за кордоном (Польща, Німеччина, Чехія);
  • підготування пакета документів на робочу візу 180/360;
  • підготування пакета документів на робочу візу 360/360;
  • підготування пакета документів на Шенген візу (шопінг, бізнес, культура);
  • відкриття та супровід бізнесу в Польщі;
  • Карта Побиту та Карта Поляка.

Чому варто довіряти нам?

  • Ми маємо всі необхідні документи для надання послуг з працевлаштування за кордоном.
  • Ми працюємо тільки з перевіреними й надійними роботодавцями й займаємося виключно легальним працевлаштуванням.
  • Ми здійснюємо постійну підтримку і забезпечуємо захист прав наших працівників.
  • Ми суворо контролюємо виконання роботодавцем всіх умов трудового договору.

Наші гарантії:
Ми укладаємо з вами договір, який є гарантією виконання послуг нашою фірмою в повному обсязі. Оплата наших послуг здійснюється тільки за безготівковим розрахунком. Квитанція про оплату також буде надійною гарантією. У разі відмови у візі ми безкоштовно готуємо пакет документів на візу повторно.

Робота за кордоном є основним напрямком нашої діяльності. Але, незалежно від того чи плануєте ви отримати робочу візу в Польщу, чи вас цікавить польський Шенген, у нас ви можете отримати кваліфіковану консультацію з усіх питань, що стосуються отримання візи в Польщу та інші країни.

Телефонуйте, всі наші консультації безкоштовні!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ваня Каченівський: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Обслуговуваня супер.ціни приємні.щвидко і якісно.раджу всім.приємні пріцівники)дуже хороша агенуія

Відповісти:

Ваня Каченівський,
Ваня Каченівський, 
Переглянути всі відповіді ()
Марія Дедерчук: (Перехожий)
Сподобалось
Обслуговування супер особливо Марта Тиха вона просто чудо так допомогла  Я дуже рада і ще якщо буду їхати то обов'язково буду звертатися тільки до неї дякую що є такі люди........

Відповісти:

Марія Дедерчук,
Марія Дедерчук, 
Переглянути всі відповіді ()
Руслан Петрук: (Користувач)
Сподобалось
ХОРОША  АГЕНЦІЯ  У ФРАНКІВСКУ  ЧИ  В М.ДОЛИНІ ХОРОШУ  РОБОТУ ДАЮТЬ  І  ШВИДКО  ДОКУМЕНТИ РОБЛЯТЬ

Відповісти:

Руслан Петрук,
Руслан Петрук, 
Переглянути всі відповіді ()
Василь Пасічняк: (Гурман)
Сподобалось
фірма пррсто супер і рекомендую , людям просто відношення , гарне , на роботі просто чудове , порівняно з іншими краінами , 
Не сподобалось:
Загальне враєння:

Відповісти:

Василь Пасічняк,
Василь Пасічняк, 
Переглянути всі відповіді ()
Товари Європа Перевезення: (Користувач)
Не сподобалось
Працювали з ЄвробізнесКонсалтинг по агентському договору, спочатку все ніби добре. Через два місяці фірма нас знати не знає. Зіпсували нам репутацію. Намагалися судися з Качмар Наталією, але ця шахрайка вже поспіхом переводиться на роботу в Польщу. Тікає з України. Порада не майте справи з ЄвробізнесКонсалтинг.
Вакансії не відповідаю опису, ніхто їх не перевіряє, до людей як до бидла. ЄвробізнесКонсалтинг створено щоб розводити клієнтів та парнерів на гроші.

Відповісти:

Товари Європа Перевезення,
Товари Європа Перевезення, 

Товари ЄвропаДоброго дня!По-перше, без образ особистостей, по-друге, жодних судових позовів не було, по-третє, в разі претензій до роботи компанії прошу звертатися в головний офіс у м. Львів . Готові розглянути усі претензії
майже 5 місяців тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Максим Бэлов: (Користувач)
Сподобалось
Хороша агенція дають хорошу  консультацію щодо працевлаштування в Польщі чи  Німечинні ... керівник  мила Дівчина Марта   можна завжди позвонити до неї і вона поможе побільше  таких людей!!!

Відповісти:

Максим Бэлов,
Максим Бэлов, 
Переглянути всі відповіді ()
Працевлаштування за кордоном   Кадрові агенції   Візи, візова підтримка   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Вакансії   Пошук роботи   Підбір персоналу   Рекрутингове агентство   Рекрутингова компанія   Кадрове агентство   Кадрове агенство   Рекрутингове агенство   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Бізнес в польщі   Бізнес за кордоном   Віза від воєводи   Візова підтримка   Вакансії в європі   Вакансії в польщі   Вакансії для жінок в польщі   Вакансії для чоловіків в польщі   Вакансії за кордоном   Вакансія автослюсаря в польщі   Вакансія будівельника в польщі   Вакансія далекобійника в польщі   Вакансія дальнобойщика за кордоном   Вакансія електрика в польщі   Вакансія зварювальника в польщі   Вакансія кравчині за кордоном   Вакансія няньки за кордоном   Вакансія повара за кордоном   Вакансія програміста в польщі   Вакансія столяра за кордоном   Вакансія столяра польща   Вакансія токаря в польщі   Великий вибір вакансій   Високооплачувана робота   Високооплачувана робота за кордоном   Високооплачуванна робота за кордоном   Високоплачувана робота за кордоном   Воєводська віза   Гаратія оплати праці   Гостьова віза   Запрошення   Знайти роботу   Зробити карту побуту   Зробити карту поляка   Кадрова агенція   Карта побуту   Карта поляка   Комфортні умови праці   Легальна робота в польщі   Легальне працевлаштування   Легальне працевлаштування в польщі   Легальний виїзд   Легальний виїзд в європу   Легальний виїзд в польщу   Офіційне працевлаштування в польщі   Підбір вакансій   Підбір вакансій за кордоном   Підбір вакансій за професіями   Підвищення кваліфікації в польщі   Підготовка пакету документів для роботи в польщі   Поїхати працювати в європу   Поїхати працювати за кордон   Польські візи   Працевлаштування   Працевлаштування в європі   Працевлаштування в польщі   Прибиральниця за кордоном   Прибирання за кордоном   Проживання в польщі   Різноробочі в сільському господарстві   Різноробочі на заводах в польщі   Різноробочі на фабриках в польщі   Реєстрація у візовий центр   Робота для будівельників в польщі   Робота в європі   Робота в німечині   Робота в польщі   Робота в польщі для українців   Робота в чехії   Робота для жінок в польщі   Робота для жінок за кордоном   Робота для майстрів внутрішніх робіт   Робота для студентів в польщі   Робота для студентів за кордоном   Робота за кордоном з високою зарплатою   Робота польща   Робочі запрошення   Робоча віза   Робоча віза в польщу   Робоча польська віза   Робоче запрошення   Робоче запрошення в польщу   Термінова реєстрація у візові центри   Туристична віза   Шенген віза   Шопінг віза  
Показати більше