Творча майстерня & Швейний коворкінг "Клаптик"

Івано-Франківськ
Вулиця Січових Стрільців, 13
(4 поверх, домофон №13)

Інформація

Затишний простір для спільної швейної творчості для дітей та дорослих. Проведення майстер-класів. Ательє-самообслуговування. Оренда швейної машинки, оверлока. Дитяча кімната. Швейна школа для дітей.

Події

Лайфхаки. Створення вишиванки.
Вишивка і вишиванка. Жіноча, чоловіча, дитяча. Які таємниці криє в собі майстерно виконаний виріб? Запрошуємо на зустріч з Наталею Зіняк (Nataliia Ziniak). Наталя відома серед майстрів Прикарпаття та добре знається на вишиванках, розповість всім охочим як уникнути помилок при їх створенні. Отже, ви почуєте про: етапи створення вишиванки правильний підбір тканини та ниток як визначити розхід тканини особливості проведення розрахунків крою коректне розміщення візерунків на тканині А також багато інших секретів, як не допустити та уникнути помилок при створенні вишиванки та протестуєте разом лайфхаки на практиці. Зустріч розрахована в першу чергу на початківців. Але також цікаво буде й тим, хто вже давно вишиває. Чаєм, кавою пригощаємо. Для тих, хто з малими дітьми - на час події дитину можна залишити в нашій дитячій кімнаті.
Стильна крихітка - в'яжемо шапку-кішку
Весна наближається і хочеться зробити нашим стильним крихіткам щось весняне. Запрошуємо на міні-курс в'язання весняної шапки-кішки від американського дизайнера Anna Sui. Міні-курс складається з чотирьох занять з домашніми завданнями. Перше заняття - безкоштовне, воно відбудеться 6 березня. Кількість місць обмежена, тому запис обов'язковий.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук