Танцювальний центр "SoloWay Dance Centre"

SoloWay Dance Centre
Відгуків 26
Івано-Франківськ
Вулиця Академіка Сахарова, 23

Інформація

SoloWay Dance Centre - це велика танцювальна сім'я, з найбільшим вибором танцювальних напрямків та досвідчених хореографів.

 

Детальніше про стилі ТУТ

Для груп початкового рівня навчання:

START TO DANCE — це група наймолодшого віку для діток від 4 рочків.
Приємна та досвідчена у роботі з малюками Боднар Анастасія навчить правильно слухати музику та робити свої перші кроки у сучасній хореографії. Батьки можуть не переживати та з впевненістю віддавати свою дитину на веселе та одночасно пізнавальне тренування. Набір триває, адже група стартує з 15 вересня.


BALLROOM DANCE kids — викладач Часовських Андрій.
Бальні танці вимагають правильної постави та технічності у виконанні всіх елементів. Цей стиль виховує танцівника і фізично і морально. Поведінка, повага до партнера чи партнерки, дисциплінованість — саме це чекає вас на тренуваннях. Також є студії бального танцю SoloWay у смт. Богородчани та Солотвино.


HIP-HOP kids+teens — викладач Терсенова Антоніна.
Hip-hop — це яскравий, популярний стиль що має свій характер і пронизаний постіqним рухом тіла. Музика у цьому стилі дуже динамічна та ритмічна, що підсвідомо наштовхує потанцювати. Не бійся і приходь спробувати себе!


CONTEMPORARY KIDS 7-10 років Викладач групи: Часовських Віра. Навчить ваших діток, як плавно рухатись, мати хорошу осанку та розтяжку, а також якпрацювати над собою.


JAZZ-FUNK/CONTEMPORARY teens+adults. Керівник групи - Часовських Віра.
Ця група унікальна, адже охоплює вивчення одразу двох стилів, використовуючи блочну систему навчання. Таким чином, ви економите свої гроші, але отримуєте максимум інформації.

HOUSE dance — викладач Терсенова Антоніна. Група першого року навчання, що освоюватиме основні елементи house, базові кроки та прості комбінації. Стиль налаштований на активну роботу ніг.

BREAKDANCE — про цей стиль можна і не говорити, адже все зрозуміло. Це активний, цікавий і не простий стиль, для любителів попрацювати на славу, адже breakdance халяви не пробачить. Група початкового рівня на чолі з харизматичним Женьою Безусовим.

HIGH HEELS  Викладач групи: Бартків Наталія. специфіка стилю - танці на підборах. Вміння граційно рухатись і володіти своїм тілом потрібно кожній дівчині

Також ми запрошуємо вже танцюючих дітей та молодь у групи вищого рівня навчання:

HIP-HOP teens — викладач Терсенова Антоніна.
Це група танцівників-підлітків, що вже знають основи hip-hop. У програмі — вивчення важчих хореографій та робота над імпровізацією. Якщо ти знаєш що це за стиль і з чим його їдять — приєднуйся! Прокачаємо!


JAZZ-FUNK teens+adult — дівчата-фанкери з жіночною та манірною Вірою Часовських.
Цей стиль можна назвати 
«смачним», адже він включає в себе гарну хорегорафію, проходки та позиції. Jazz-funk побудований на красоті та естетиці, тут можна відчути себе королевою!

CONTEMPORARY — викладач Часовських Віра.
Контемпорарі танцюють душею, відчувають музику кожною клітинкою свого тіла. Цей стиль досить легкий, принаймні так виглядає. Але лиш танцівники знають — що це дуже сильна робота над собою!


HIP-HOP CHOREOGRAPHY adult — викладач Терсенова Антоніна.
Hip-hop choreography — це поєднання hip-hop танцю з елементами різних суміжних стилей. Тут ми охоплюємо різні теми, працюємо над постановками, імпровізацією та вдосконаленням своєї особистої манери та характеру. 


SOCIAL DANCE adult — викладач Часовських Андрій та Карпенко Ірина.
Social Dance набувають величезної популярності з кожним днем, їх танцюють завжди і всюди. На тренуваннях неможливо встояти перед запальними ритмами та супер-харизматичними викладачами. Сюди ми запрошуємо всіх — і новачків і 
«старічків»!

Ще в нас є групи для будь-якого віку та рівня підготовки, заняття в яких є корисними не лише для танцівників, а для всіх-всіх бажаючих:

STRETCHING — викладачі Терентєва Христина та Часовських Віра. Це заняття направлене на розтяжку всього вашого тіла. Травмуватись неможливо, адже наші викладачі — спеціалісти у своїй справі. Життя любить гнучких! 

FUNCTIONAL — викладач Терсенова Антоніна. Тренування направлене на укріплення м'язів, проходить у форматі інтервального тренування з силовими вправами. Дисциплінує та тримає у тонусі ваше тіло. 

Інформації багато, подумати є над чим, для того щоб врешті-решт вибрати своє та рідне! Якщо є питання - пиши або телефонуй! Ми все розкажемо, пояснимо та покажемо!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Tetiana Vulchin: (Гурман)
Сподобалось
SoloWay Dance Center - це велика дружня сім’я.- це професійні, талановиті та розуміючі викладачі;- це дружні,щирі та старанні танцівники;-це зручні та атмосферні танцювальні зали;Це місце куди хочеться приходити кожного дня(що я і роблю:D ),не тільки щоб навчитись різноманіттю танцювальних стилів,а й зміцнити та розтягнути своє тіло на продуктивних тренуваннях із functional та stretching.

Відповісти:

Tetiana Vulchin,
Tetiana Vulchin, 
Переглянути всі відповіді ()
Stanislav Taran: (Визнаний експерт)
Сподобалось
SoloWay DC  це не лише професійний молодий і креативний тренерський  склад, а й дружня і тепла атмосфера під час занять і за їх межами!

Відповісти:

Stanislav Taran,
Stanislav Taran, 
Переглянути всі відповіді ()
Таня Остапчук: (Визнаний експерт)
Сподобалось
SoloWay Dance Centre - це одна велика сім"я. Тут один за всіх і всі за одного. Хоч і відвідую цей клуб недавно,та він став для мене рідним і люди тут дуже хороші. Хореографи-майстри свого діла,всі дуже старанні,відповідальні і хороші. Тут можна розслабитись і душею і тілом. ♥

Відповісти:

Таня Остапчук,
Таня Остапчук, 
Переглянути всі відповіді ()
Ann Bartoshevska: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Я тут досить довго , у нас атмосфернінько , і здається найбільший вибір різних стилів в одній організації у франківську , тут з легкістю можна перепробувати все ,і вибрати для себе стиль. А ще у нас найкращі люди з якими приємно спілкуватись

Відповісти:

Ann Bartoshevska,
Ann Bartoshevska, 
Переглянути всі відповіді ()
Олена Дронь: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Обожнюю це місце

Відповісти:

Олена Дронь,
Олена Дронь, 
Переглянути всі відповіді ()
Ira Gumeniak: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Soloway - це напевне найкраще місце у світі . Тут нам дають можливість жити і насолоджуватися тим , що ми любимо . Колектив надзвичайно дружній , тренери просто шикарні : строгі та дуже хороші водночас . Я навчалася у різних танцювальних школах , але Soloway - найкраща . Хто хоче займатися танцями , раджу йти саме сюди , бо тут ви зможете не тільки навчитися чомусь новому , а навчитися насолоджуватися кожним рухом і кроком , просто кайфувати від танцю ....

Відповісти:

Ira Gumeniak,
Ira Gumeniak, 
Переглянути всі відповіді ()
Nastia Volosianko: (Користувач)
Сподобалось
Soloway Dance Centre - як в попередніх відгуках писали - це сім‘я, цілком з цим згідна, всі люди тут щирі, завжди готові підтримати, дати пораду і дати вам «толчок». Кожного разу коли опускались руки, тренера давали натхнення, тому, що подивитись на те, як вони живуть танцем дано не кожному, і це те, чого хочеться досягнути❤️Мені випала можливість тренуватись в двох тренерів це - Терсенова Антоніна і Безусов Женя, ви мої любимі)

Відповісти:

Nastia Volosianko,
Nastia Volosianko, 
Переглянути всі відповіді ()
Оля Язловецька: (Користувач)
Сподобалось
SoloWay - це не просто танцювальна школа , це велика родина . Родина де тебе люблять , навчають , розуміють. Тренери готові відати тобі все , щоб навчити тебе чогось нового . Свої знання , сили , час . Усі учні та тренери в дружніх стосунках як під час занять так і за межами танцювального залу . Я впевнена що якшо ви оберете саме  SoloWay ви ніколи не пожалієте тому що саме тут вам покажуть танцювальний світ по-новому !

Відповісти:

Оля Язловецька,
Оля Язловецька, 
Переглянути всі відповіді ()
Galinka Sirko: (Користувач)
Сподобалось
SolowayDC-  сім`я, професіонали і  підтримка,а ще талановиті і приємні викладачі, позитивні та насичені заняття, хороші учасники колективу.

Відповісти:

Galinka Sirko,
Galinka Sirko, 
Переглянути всі відповіді ()
Іннуся Швачук: (Користувач)
Сподобалось
Це просто нереальні танці,обожнюю викладачів,дуже люблю свою тренерку Антоніна Терсенова,дуже гарно навчає,ідеальний вибір для любої дитини чи навіть дорослої,більше 20 груп,і багато тренерів

Відповісти:

Іннуся Швачук,
Іннуся Швачук, 
Переглянути всі відповіді ()
Tkachyk Yulia Yulchik: (Користувач)
Сподобалось
Я довго шукала ту школу танців, яка підійде мені. На SoloWay я натрапила випадково. Ніколи не думала, що десь мені буде так добре. Це не просто танці для покращення стану твого тіла і для простого навику, це танці для душі, для твого внутрішнього розвитку. Тут танцюють чудові люди і особливо тут чудові викладачі. SoloWay Dance Centre - це школа танців в якій дійсно навчать танцювати, а ще дійсно любити цю справу

Відповісти:

Tkachyk Yulia Yulchik,
Tkachyk Yulia Yulchik, 
Переглянути всі відповіді ()
Ira Oberemok: (Користувач)
Сподобалось
Займаюся в Soloway DC близько року і не пожаліла ні разу) хороші тренери та неймовірна віддача справі. Обожнюю❤️❤️❤️

Відповісти:

Ira Oberemok,
Ira Oberemok, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Кульба: (Користувач)
Сподобалось
Тут навчають не тільки танцювальним рухам, тут  вчать набагато більше: бути впевненим у собі, вірити у свої сили, розкривати себе все більше і більше, любити своє тіло і працювати над ним; позитивні і талановиті тренери мотивують і допомагають вдосконалювати себе, а  дружня і творча атмосфера допомагає забувати про всі проблеми, негативні емоції, про те, що ти втомлений. А після тренування чекає приємна втома і заряд позитивних емоцій.

Відповісти:

Наталя Кульба,
Наталя Кульба, 
Переглянути всі відповіді ()
Alyona Kotiv: (Користувач)
Сподобалось
Це то саме місце, яке можна назвати своїм другим домом! Це то саме місце, де люди, які там працюють і ті хто ходять на заняття з тобою, стають твоєю дружньою сім‘єю! Це то саме місце, де ти можеш стати краще і більше розкритись, ніж ти можеш це уявити і про це мріяти! Це єдине місце у нашому місті, де потрачені години йдуть з користю! Туда варто прийти і почати танцювати, якщо душа того прагне, бо нам всім є про що танцювати! Мало це описати, треба це побачити! Йдіть туда і танцюйте!

Відповісти:

Alyona Kotiv,
Alyona Kotiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Катя Каруцяк: (Користувач)
Сподобалось
Soloway Dance Center - це велика дружня сім'я де тебе завжди підтримають і розвеселять,там ти знайдеш нових друзів  і навчишся танцювати. Під час заняття і поговорити і посміятися можна, але без перебільшень, там панує творча атмосфера, і лунає гарна музика. Тренери-то просто золоті люди, які повністю віддаються роботі, добрі, щирі, готові вислухати і підтримати тебе, і навчити чомусь новому і дуже крутому. Soloway-це те що гріє душу ❤

Відповісти:

Катя Каруцяк,
Катя Каруцяк, 
Переглянути всі відповіді ()
Таня Попик: (Користувач)
Сподобалось
Більшість людей думають, що SDC-це два зали,тренери та вихованці,які прагнуть розвиватись у сфері танцю. Загалом,всі звикли жити по такому стереотипу,але SoloWay,зовсім не те. З самого першого твого тренування ти відчуваєш підтримку зі сторони тренера,тепло зі сторони нових та щирих друзів,ти не боїшся бути собою,завжди знаєш,що тебе зрозуміють. Якщо говорити про сам тренувальний процес,то це море досвіду та позитиву(який тренер такі й вихованці). Тренери ніколи не роблять себе вищими за дітей,вони стараються бути на одній хвилі із тобою,що у них вдало виходить. Про SoloWay можна говорити ще багато чого,але подумайте чи був би центр наймасштабнішим у Івано-Франківську,якщо б тут було погано?Чомусь саме сюди тягнуться люди,у SoloWay Dance Centre у тобі та вашій дитині розкриють талант

Відповісти:

Таня Попик,
Таня Попик, 
Переглянути всі відповіді ()
Victoriya Burtnyk: (Користувач)
Сподобалось
SolowayDC-це місце у якому ти відпочиваєш духовно, але працюєш фізично.Якщо тобі неймовірно подобається танцюватиі ти хочеш знайти хороших, добрих та веселих друзів, то це іменно те, що потрібно.Неважливо скільки тобі років, якої ти національності,або ж на якій мові спілкуєшся...Ти можеш сюди вільно приходити тому що,у нас немає обмежень....Тренери можуть вільно спілкуватися на українській,російській та англійській мовах. Кожен із тренерів викладається на повну,вкладає частинку себе,найбільшу частинку своєї любові до роботи та учнів. "Роби те, що ти любиш та люби те, що ти робиш! "-мабуть можна це назвати девізом всіх наших тренерів. Ходжу у соловей близько 1.5 року на такі стилі як хаус та хіп хоп. Ні трішки не жалію,що пішла Іменно у SolowayDC❤❤❤

Відповісти:

Victoriya Burtnyk,
Victoriya Burtnyk, 
Переглянути всі відповіді ()
Anastasia Rosemint: (Користувач)
Сподобалось
Знаєтe, колись я була впeвнeна, що танцювальний колeктив нe можe стати справжньою сім'єю, підтримкою та опорою. Алe в Soloway ця думка розвіялась... Лишe уявіть, ви приходитe на заняття і отримуєтe бeзмeжний заряд позитивних eмоцій, мотиваціі та високого танцювального рівня трeнeрів. Тут поєднюється бeзліч сучасних стилів, фізуха та стрeтчінг. І до кожного заняття хорeографи підходять з усією відповідальністю. Кожeн учeнь - унікальний, тут про цe пам'ятають. Цe місцe, дe тeбe люблять, підтримують та цінують. Цe місцe, дe ти розкриваєшся та можeш бути собою, справжнім. І зтираються кордони субординаціі, бо трeнeри як сім'я, як хороші та приємні друзі. Якщо ви щe жодного разу нe були в Soloway, то багато втрачаєтe!

Відповісти:

Anastasia Rosemint,
Anastasia Rosemint, 
Переглянути всі відповіді ()
Anastasia Udud: (Користувач)
Сподобалось
Soloway - це просто неймовірні люди, яких об‘єднує любов до танцю. Це ще одна сім‘я якій ти можеш відкритись і насолоджуватись танцем разом з ними. Можна обрати різні стилі і вдосконалювати себе у кожному з них, адже тут працюють справжні професіонали своєї справи.

Відповісти:

Anastasia Udud,
Anastasia Udud, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalia Bartkiv: (Користувач)
Сподобалось
SoloWay - це професійна команда тренерів, різноманіття танцювальних стилів і найкращі, найпрацьовитіші, найталановитіші танцівники міста! Тут завжди тепла атмосфера, чудове почуття гумору, рощвиток і прогрес. Саме те, що треба, як для новачків, так і для танцівників з досвідом! Рекомендую!

Відповісти:

Natalia Bartkiv,
Natalia Bartkiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Аніта Мельник: (Перехожий)
Сподобалось
SoloWay Dance Centre - це не просто танцювальна школа. Це твоя друга сім'я, неймовірні емоції, підтримка, нові знайомства. Це найкращий танцювальний центр❤

Відповісти:

Аніта Мельник,
Аніта Мельник, 
Переглянути всі відповіді ()
Христина Островська: (Перехожий)
Сподобалось
Soloway- це приємна атмосфера .Завжди цікаві музичні та танцювальні новинки .Це щорічні виї'зди на конкурси та майстер-класи .Часті виступи та активна участь в діяльності міста .

Відповісти:

Христина Островська,
Христина Островська, 
Переглянути всі відповіді ()
Аня Желудок: (Перехожий)
Сподобалось
Soloway - це 2 сім*я у якій тебе підтримають,порядять і навчать ;Круті викладачі,з якими ти спілкуєшся як з однолітками )) І взагалі тут дуже крута атмосфера!

Відповісти:

Аня Желудок,
Аня Желудок, 
Переглянути всі відповіді ()
Anya Tabakharnyuk: (Перехожий)
Сподобалось
Soloway dance centre-це не просто танцювальний колектив. Це танцювальна сім'я, де всі тебе підтримають та допоможуть. Крім того, що ми розвиваємось у танцювальній сфері , ми ще й отримуємо безліч позитивних емоцій та багато-багато нових знайомств.

Відповісти:

Anya Tabakharnyuk,
Anya Tabakharnyuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Софія Шегда: (Перехожий)
Сподобалось
Soloway Dance Centre - це не просто танцювальна школа, куди ми приходимо, щоб навчитись чомусь, це ще й нові знайомства, цікаві враження та неймовірні емоції

Відповісти:

Софія Шегда,
Софія Шегда, 
Переглянути всі відповіді ()
Христя Табахарнюк: (Перехожий)
Сподобалось
Найкращий танцювальний центр Івано-Франківська

Відповісти:

Христя Табахарнюк,
Христя Табахарнюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Solo way dance centre   Соло вей денс центр   Соловей денс центр   Спортивні танці   Танцювальні школи   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Contemporary dance   Hip hop   House danse   Jazz funk   Бачата   Джас фанк   Класичні танці   Набір в танцювальну школу   Навчання різних видів танцю   Навчання танцю   Сontemporary   Сальса   Спортивні танці   Студія спортивного танцю   Студія танцю   Сучасні спортивні танці   Сучасні танці   Сучасна хереографія   Танці для дітей   Танці для дорослих   Танці для підлітків   Танцювальні заняття   Танцювальні майстер класи   Танцювальні проекти   Танцювальна школа   Танцювальна школа для дітей   Танцювальний центр   Уроки гімнастики   Уроки класичного танцю   Фітнес   Хіп хоп   Хіп-хоп   Хереографія   Школа танцю  
Показати більше