Танцювальна студія "Ренесанс"

Ренесанс
Відгуків 2
Івано-Франківськ
Вулиця Шухевичів
Івано-Франківськ
Вулиця Шота Руставелі

Інформація

 • З 1 серпня по 15 вересня проводиться НОВИЙ набір дітей у групи:

 • - Бальні танці (5-6 років ,7-8 років 9-10)
 • - Дитяча хореографія+оздоровча гімнастика (4-6 років)
 • - Сучасна хореографія (7-9 років та 10-12 років)
 • - Оздоровча гімнастика (9-13 років)
 • Також можливий добір в діючі групи у випадку, якщо діти займались танцями або гімнастикою не менше одного року або більше, для цього потрібно записатись на пробне заняття!
 • Групи не великі, що забезпечує належну увагу до кожної дитини! Гнучка система оплати. Фото наших вихованців ви можете переглянути внизу, в самому кінці цієї веб-сторінки.

На рахунок поперднього запису на новий набір чи для отримання детальної інформації телефонуйте за номерами: 0508870354 та 0665177427.

 

   Перше пробне заняття в нашій студії безкоштовне!

 

 Студія розвитку дітей "РЕНЕСАНС" пропонує:

 

 1. ХОРЕОГРАФІЯ:

- дитяча хореографія + оздоровча гімнастика: ритмо-пластичні вправи, дитячі та розважальні танці, основа бального та сучасного танцю, вправи на зміцнення м'язів, розвиток гнучкості та розтяжок, розвиток творчої активності);

 • Під час занять з дитячої хореографії+оздоровча гімнастика у дітей розвивається гнучкість, пластика, почуття ритму та культура руху, виробляється правильна постава, проходить розвиток дитячої танцювальної творчості та закладається міцний фундамент для різноманітних видів спорту у майбутньому.

-cучасна хореографія:вивчення сучасних танців в різних танцювальних стилях (контемп, джаз-модерн, танцювальне шоу) для змагань, конкурсів та фестивалів, елементи  гімнастики та акробатики (вдале поєднання сучасної хореографії з елементами гімнастики та акробатики дає особливу манеру виконання сучасного танцю), вправи на пластику і фантазію;

- cпортивно-бальні танці:європейська (вальс, танго, квікстеп, фокстрот) та латино-американська ( ча ча ча, самба, румба, посадобль, джайв) програма;

- майстер класи з акторської майстерності(для старших учнів нашої студії).

 

 

2. Групові (до 10 осбі) та індивідуальні заняття з ОЗДОРОВЧОЇ ГІМНАСТИКИ:

- корегування і профілактика сутулості, неправельних осанок та порушень постави;

- покращення фізичного розвитку, координації рухів, гнучкості та розтяжок;

- тренажі та гімнастичні вправи для покращення фізичної форми.

 Під час занять з оздоровчої гімнастики у дітей розвивається гнучкість,  виробляється та корегується правильна постава, регулюється вага тіла, зміцнюється дихальна, м'язова та серцево-судинна система дитячого організму, тим самим сприяючи здоровому способу життя дітей.

 

3. Постановка першого весільного танцю для молодих.

 

 

 

Для старших учнів нашої студії проводяться майстер класи з акторської майстерності!

Викладач - актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім.І.Франка.

 

 

 

 

 

 


КОРОТКО ПРО СПОРТИВНО-БАЛЬНІ ТАНЦІ, ДИТЯЧУ ТА СУЧАСНУ ХОРЕОГРАФІЮ
В цій статті ми постараємся коротко надати інформацію для батьків, які хочуть віддати свою дитину на танці.

До кожного з батьків рано чи пізно приходить такий час, коли їм приходиться приймати рішення куди відправити свою дитину. Можливо ви є батьками дівчинки, яка мріє і хоче стати принцесою??) Чи у вас красивий, хороший, але сором’язливий і невпевнений в собі хлопчик, який ніяковіє на людях??) Якщо це так тоді рекомендуєм вам розглянути як підходящий варіант спортивно-бальні танці для дітей!

Бальні танці відмінно підходять для юних осіб, адже вони добре розвивають пластичність, гнучкість, навчають не просто слухати музику, але й відчувати її ритм. Переважно хлопчиків у школи танців найчастіше приводять мами, які хочуть виростити із своїх маленьких синочків всебічно розвинених, справжніх чоловіків.

Танцювальна підготовка дуже позитивно впливає і на загальний розвиток дитини, представляючи собою відмінний засіб духовного (естетичність, впевненість у собі) і фізичного виховання. Крім цього, вона прекрасно розкриває весь творчий дитячий потенціал

Заняття спортивно-бальними танцями навчать дитину досконало володіти своїм тілом, що допомагає більш виразніше передавати свої почуття та тримати емоцій під контролем.

ЧИ ВАРТО ВІДДАВАТИ ДИТИНУ НА БАЛЬНІ ТАНЦІ?
Бальні танці виглядають неймовірно красиво. Але перш, ніж бігти записувати свою дитину в найближчу школу танців, потрібно точно з цим визначитись. Отже, що ж необхідно врахувати?

Спортивно – бальні танці є не тільки мистецтвом , але водночас це ще й спорт. Тому танцюристи вважають водночас і артистами і спортсменами. Ось і у дітей, які займаються спортивними бальними танцями, розвиваються крім артистизму, ще й витривалість і спритність.
Хотілось би відзначити, що як і в будь-якому іншому виді спорту, в бальних танцях присутній дух суперництва. Саме він активно бере участь у формуванні характеру дитини, навчає бути працьовитим і цілеспрямованим, добиватись поставлених цілей, одним словом сприяє розвитку в дитини сильної особистості.

Так як спортивно – бальні танці є справжнім спортом , тому як і всі інші види він вимагає серйозного підходу . Якщо ви надаєте перевагу для дитини професійним заняттям бальними танцями, будьте готові до того, що домогтися успіху можна тільки завдяки постійним і тривалим тренуванням, а також дуже відповідальному відношенню до справи не тільки з боку дитини , але і з боку батьків!

ОДЯГ ТА ВЗУТТЯ ДЛЯ СПОРТИВНО-БАЛЬНИХ ТАНЦІВ
Коли ви приймаєте рішення ввести в життя вашої дитини танці, потрібно взяти до уваги й фінансову сторону цього питання, адже бальні танці входять до числа дорогих видів спорту. Вся справа не тільки у вартості самого навчання, хоча і воно коштує не дешево, але й дорогими виявляються дитячі костюми для бальних танців.
Дитині обов’язково знадобиться пара тренувального взуття і не менше двох тренувальних костюмів, крім цього необхідними ще будуть і костюми для змагань та виступів. Придбати такі костюми можна в спеціалізованих магазинах. Трохи складніша буде ситуація з костюмами для змагань – вони зазвичай шиються під замовлення. Це стосується як хлопчиків, так і дівчаток. Причому вартість бального костюма досить сильно різниться в залежності від багатьох чинників. Зверніть увагу, що в нашій статті йдеться саме про дітей, тому батьки повинні враховувати, що такого костюма для виступу вистачить в кращому випадку на рік, адже діти дуже швидко ростуть , і дорогі костюмі стають їм замалими. Правда є можливість їх продати ще молодшим танцюристам і таким чином заробити якусь певну частину коштів на новий костюм.

Крім цих нюансів, які ми перерахували вище, не варто обходити увагою і витрати на поїздки для участі у змаганнях, якщо вони відбуватимуться за межами вашого міста. Також потрібно буде платити внески за участь у виступах, змаганнях чи фестивалях, необхідно буде оплачувати дорогу до місця проведення змагань, харчування та проживання. Таким чином, виходить далеко не мала сума.

 

У ЯКОМУ ВІЦІ КРАЩЕ ВИХОДИТИ НА ПАРКЕТ?
Коли ви прийняли рішення займатися бальними танцями вашій дитині, то постає наступне питання – з якого віку потрібно віддавати дитину набальні танці? Однозначно відповісти на це питання досить складно. Якщо дивитись з одного боку, то для досягнення хороших результатів, як і в будь-якому іншому виді спорту, дитину потрібно приводити з раннього віку. З іншого ж боку, дітям, які ще не мають 5-6 років, буде досить складно оцінювати і правильно сприймати те, що вимагає від них тренер. Але й є такі школи бальних танців, в яких діти починають займатися приблизно з 4 років, перед тим як записувати туди свою дитину, слід реально оцінити його сили. Не поспішайте, віддаючи дитину в школу бальних танців, якщо він швидко стомлюється, не здатен координувати рухи і концентрувати свою увагу. Хоча у випадку, якщо дитина на вашу думку досить добре розвинена для сприйняття завдань тренера , володіє хорошою здатністю координувати свої рухи, має вже досить розвинену пам’ять, то цілком можна спробувати прийти на пробне заняття і виходячи з побаченого, поведінку дитини на занятті та думки тренера аж тоді записуватись на спортивно – бальні танці. На думку фахівців оптимальний вік для початку занять бальними танцями це 5-6 років.

РОБОТА ТРЕНЕРА З ДІТЬМИ
Зрозуміло, що всім батькам цікаво, як працюють з дітьми в танцювальних школах. Допустимо ваша дитина вже записана у школу танців, що ж далі ? На початку навчання тренер зазвичай проводить розмови з батьками перед чи після тренувань або збирає батьківські збори, на яких розповідається про те , що необхідно буде мати дитині для подальших занять .

В перший рік тренувань, зазвичай діти танцюють не в парі. Вони поступово пізнають основи танцю і його секрети. На початковому етапі навчання тренер намагається навчити дітей базовим рухам бальних танців, а також основам хореографії та вмінні рахувати музику. Діти вивчають основи таких головних танців, як повільний вальс, ча-ча-ча, квік- степ, джайв

В другий рік навчання, коли діти підростають до 6-7 років, тренер розставляє їх по парах . На заняттях діти вчаться виконувати рухи, які проходили на першому році навчання, але вже в парах. Переважно на другий рік діти починають приймати участь у своїх перших змаганнях з бальних танців.

На замітку батькам! Треба бути готовим, що далеко не з кожної дитини, яка прийде в танцювальну школу можна виховати майбутнього чемпіона, але в будь-якому разі такі тренування не пройдуть марно для дитини. Завдяки своїй граціозності, вмінню гарно рухатись, та набутої на виступах впевненості поведінки на людях ваша дитина завжди буде у центрі уваги!

 

ДИТЯЧА ХОРЕОГРАФІЯ+ОЗДОРОВЧА ГІМНАСТИКА


– ритмо-пластичні вправи;

– дитячі та розважальні танці;

– основа бального та сучасного танцю + класика;

– тренажі та гімнастичні вправи для покращення фізичної форми, координації рухів та гнучкості;

– розвиток творчої активності.

 

Під час занятть танцями у діток розвивається почуття ритму, музичний слух, культура руху, гнучкість та розтяжки, проходить розвиток дитячої танцювальної творчості!

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

- навчання сучасних танців в різних танцювальних стилях (контемп, джаз-модерн, танцювальне шоу) для змагань, конкурсів, та фестивалів;

 • - елементи художньої гімнастики та акробатики (вдале поєднання сучасної хореографії з елементами гімнастики та акробатики дає особливу манеру виконання сучасного танцю);
 • - вправи на пластику і фантазію;
 • - імпровізація.

 

 

 

Окрему увагу ми приділяєм оздоровленню та профілактиці саме дитячих і підліткових проблем за допомогою оздоровчої гімнастики.

В наш час багато батьків недооцінюють значення рухів для дітей та підлітків, а обмеження природної рухливості, недостатнє фізичне навантаження, вкрай несприятливо впливає як на здоров’я дитини, так і на формування його особистості. Особливо актуальна ця проблема для міських дітей, змушених більшу частину часу проводити в закритих приміщеннях.

 

Все рідше зустрічається у дітей правильна постава і все частіше ми бачимо поширені неправильні осанки, плоскостопість, сколіоз, деформації кінцівок і грудної клітки. У половині випадків спостерігається патологічна реакція серцево-судинної системи на функціональну пробу з навантаженням, тому що для багатьох дітей 20 присідань у певному темпі є вже надзвичайною для організму ситуацією! Студія "РЕНЕСАНС" , для оздоровлення та профілактики цих проблем пропонує свої послуги, адже оздоровча гімнастика чи масаж корисні в будь-якому віці. Але саме для дітей ці заняття особливо важливі! Недолік рухової активності допомагають заповнити спеціальні заняття з дитиною: оздоровча гімнастика, масаж, процедури, що гартують, плавання. Ці заняття прекрасно розвивають всі органи і системи, надають загально-зміцнюючу дію на весь дитячий організм.


Важливим заняттям при порушені постави є загальне тренування м'язів ослабленої дитини. Найкращим методом, який дозволяє ефективно укріпити м'язовий корсет, вирівняти м'язовий тонус передньої і задньої поверхонь тіла, збільшити рухливіcть суглобів та гнучкість зв'язок є оздоровча гімнастика. Спеціально підібрані вправи служать як для зміцнення м'язового корсету, так і для виховання правильної постави у дітей, покращенню рівноваги, координації рухів, розтяжок, покращують не тільки фізичне здоров'я, але й впливають на психічні процеси людини: розвивають увагу, пам'ять, самоконтроль, силу волі, почуття ритму. Заняття оздоровчою гімнастикою закладуть у дітей міцний фундамент для різноманітних видів спорту у майбутньому!
Оздоровча гімнастика надає виключно благотворний вплив на весь організм, якщо ці послуги надають дипломовані спеціалісти з досвідом.

 

Профілактика порушень постави і тим більше, оздоровлення — тривалий процес, що потребує від дітей і батьків свідомого відношення та активної участі, адже тривале статичне навантаження буде діяти на дітей при навчанні, а на дорослих при роботі.

Оцінити в повному обсязі ефективність оздоровчої гімнастики і досягнути бажаного результату можна тільки у випадку, якщо зробити рекомендований повний курс.

 

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ: групова (максимальна кількість дітей у групі - 10 осіб) та індивідуальна. Заняття проводяться 3 рази на тиждень. Постійні заняття з оздоровчої гімнастики дозволять виробити стійкий динамічний стереотип правильної постави , укріпити м'язи, розвинути гнучкість, корегувати вагу тіла, зміцнити дихальну та серцево-судинну система дитячого організму, тим самим сприяючи здоровому способу життя дітей.

Наша порада: при порушенях постави до або після масажу займатися оздоровчою гімнастикою, вправами на розтягування та оздоровчо-профілактичними вправами на профілакторі Євмінова, це прискорить отримання бажаного результату!

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Аліна Іванків: (Перехожий)
Сподобалось
Моя старша дочка ходить в Ренесанс на сучасну хореографію, а молодша на оздоровчу гімнастику, ми дуже задоволені!!! хороший результат, круті викладачі, з якими за короткий переіод стали як рідні, діти тільки живуть тренуваннями))) бажаю вам ще кращих результатів і хороших майбутніх танцюристів!!!)))

Відповісти:

Аліна Іванків,
Аліна Іванків, 
Переглянути всі відповіді ()
Алексей Лейбюк: (Перехожий)
Сподобалось
Ще коли був малий мене мама приводила на лікувальні масажі до Ольги Василівни в дитячу поліклініку на Тичини ,де вона працюює, тепер от і в дорослому віці при дискомфорті в спині чи просто для покращення самопочуття проходжу на рік 2-3 курси масажу в її кабінеті. Досвідчена масажистка, медик, і просто дуже хороша людина!! При різних болях чи проблемах з здоров'ям завжди дзвоню до неї проконсультуватись, вона ніколи не відмовить в пораді!

Відповісти:

Алексей Лейбюк,
Алексей Лейбюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Танцювальна студія ренесанс   Бальні танці   Танцювальні школи   Оздоровчі центри   Дитячі розвиваючі центри   Дитячі розваги   Гуртки   Майстер-класи   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Оздоровлення   Оздоровчий центр   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Ігрові кімнати   Ігрова кімната   Розважальні центри для дітей   Дитячий майданчик   Гурток   Центри дитячої творчості   Центр дитячої творчості   Творчі гуртки   Навчальні гуртки   Майстер-клас   4 рочки   5 років   6 років   7 років   8 років   9-14р.   Baby dance   Ballroom dance   Ballroom dance kids   Contemp   Contemporary dance   Cтретчинг   Dance centre   Dance school   Dance studio   Dancing studio   Folk   Hip hop   Hip-hop teens   Jazz funk   Lady dance   Lat   Modern   Social dance adult   Start to dance   Stretching   Work out   Zumba   Zumba kids   Європейські танці   Індивідуальні заняття танцями   Інструктори з гімнастики айробіка   Аеробіка   Аеробіка для дітей   Аеробіка танцювальна   Активний відпочинок для дітей   Акторська імпровізація   Акторська майстерність   Акторська школа   Анастасія мартинюк   Анастасія романюк   Андрій романюк   Ансамблі   Бальні танці   Бальні танці для дітей   Бальні танці для дітей 5-8р.   Бальні танці для дітей від 5 років   Бальні танці для школярів   Бальна хореографія ціна   Бальний танець   Бально-спортивні танці   Бебі денс   Бебі-денс для діточок   Бейбі денс   Віденський вальс для дітей   Вальс дитячий   Весільна полька   Весільна танцювальна підготовка   Весільний танець   Вивчити танці   Викладач з гімнастки   Викладач з танців для дітей   Вправи на пластику   Вправи на пластику і фантазію   Вправи на розтягування   Вправи при гіпотрофії   Вул. красівського   Вулиця шота руставелі   Вулиця шухевичів танці   Вчитель з танців   Гімнастика   Гімнастика в   Гімнастика для дітей   Гімнастика для дітей 4 років   Гімнастика для дітей 5 років   Гімнастика для дітей 6 років   Гімнастика для дітей від 3-х років   Гімнастика для дітей від 4-х років   Гімнастика йогів ля дітей   Гімнастика на шухевичів   Гімнастика при гіпотрофії м’язів   Гіпотрофія у дітей та підлітків   Гимнастика   Група kids   Групи від 4-х років   Групові заняття танцями   Групові та індивідуальні заняття з гімнастики   Групові та індивідуальні заняття з танців   Групові та індивідуальні заняття танцями   Гуртки для дітей   Дазмодерн   Де викладають бальні танці   Де викладають гімнастику   Де викладають танці для малюків   Де викладаються дитячі танці   Де вчать бальним танцям   Де навчають танцювати бальні танці   Детская хореография   Джаз фанк для дівчат   Джаз-модерн   Джаз-фанк   Джазфанк   Джайв   Дитячі групи з гімнастики   Дитячі групи з танців   Дитячі заняття танцями   Дитячі розваги   Дитячі розвиваючі центри   Дитячі танці   Дитячі танцювальні гуртки   Дитячі центри   Дитяча арт-студія   Дитяча гімнастика   Дитяча естрадна хореографія   Дитяча йога   Дитяча народно-естрадна хореографія   Дитяча психологія   Дитяча студія   Дитяча хореографія   Дитячий літній табір   Дитячий фітнес   Додаткові заняття з бальних танців   Доступна школа танців для дітей   Естрадні танці   Загальнозміцнюючі вправи   Заклади з танців   Заклади з хореографії   Заняття влітку з танців   Заняття для дітей і підлітків   Заняття для дітей та підлітків   Заняття для запобігання гіпотрофії   Заняття хореографією   Запис дітей на танці   Записати дитину на бальні танці   Записати дитину на гімнастику   Записати дитину на дитячі танці   Записати дитину на спортивні танці   Записати дитину на танці   Записатись на весільний танець   Записатись на танці   Зміцнення м’язів в дитини   Змагання з гімнастики   Змагання з танців   Зумба   Зумба для дітей   Йога   Йога для дітей   Кабінет гімнастики   Кабінет оздоровчої гімнастики   Кабінет танців   Кабінет хореографії   Квікстеп   Кваліфіковані інструктори   Класична хореографія   Класичний танець   Класичний тренаж   Клуб бального танцю   Клуб танців   Клуби по бальних танцях для дітей   Клуби спортивно-бального танцю   Клуби спортивного танцю   Конкурси з танців   Контактна імпровізація   Контемп   Контемпорарі   Концертні виступи   Координація рухів   Корекція фігури   Куди віддати дитину   Куди записати дитина на гімнастику   Куди записати дитину   Куди записати дитину на танці в   Куди записатись на танці   Куди краще записати дитину на бальні танці   Курс гімнастки   Курс лікувальної гімнастики   Курси з дитячої хореографії в   Курси з танців   Курси з хореографії   Лікувальна фізкультура   Лікувальна фізкультура для дітей   Літні заняття з гімнастики   Літні заняття з оздоровчої гімнастики   Літні заняття з танців   Латина   Латино-американські танців   Латиноамериканські танці   Лечебная гімнастика   Лечебная фізкультура   Моделювання тіла   Молодіжні танці   Музичні ігри   Набір в танцювальну школу   Набір дітей на бальні танці   Набір дітей на танці   Навики акторської майстерності   Навчання бальним танцям   Навчання дитячих танців   Навчання різних видів танцю   Навчання сучасним танцям   Навчання танцю для дітей   Навчитись танцювати   Навчитись танцювати якщо живеш у   Навчитися основам хореографії   Недорога школа з танців для дітей   Нові групи дітей з гімнастики   Нові групи дітей з танців   Новий набір дітей хореографію   Оздоровительная гимнастика   Оздоровлення дитини   Оздоровчі програми для дітей   Оздоровчі центри   Оздоровча гімнастика   Оздоровча гімнастика для дітей   Оздоровча фізкультура   Оздоровчий центр в нашому місті   Основа бального та сучасного танцю   Основи ритміки   Основи хореографії   Підготовка весільного танцю   Підготовка до вступу на хореографічний факультет   Підтримувати тонус тіла   Піти на танці   Пасадобль   Патологічні осанки   Перелік танцювальних шкіл   Персональний тренер для покращення фізичної форми   Персональний тренер з гімнастики   Перший танець   Перший танець весільної пари   Перший танець молодят   Пластика   Покращення фізичного розвитку у дитини   Полька   Постановка весільного танцю   Постановка першого танцю на весіллі   Постановка сюжетного танцю для виступів   Почуття ритму у дитини   Професійні танці   Професійні тренера   Професійна студія бального та спортивного танцю   Проходить новий набір дітей на танці   Різноманітні танцювальні номери   Району кінотеатру космос   Ранній розвиток дітей   Реабілітація дітей   Рекомендації   Ритміка   Ритміка для дітей   Ритмічні вправи для розминки у дітей   Ритмо-пластичні вправи   Розвиваючі групи   Розвиваючі заняття   Розвиваючі танці   Розвиток дітей   Розвиток дитини   Розвиток пластики у дітей   Розвиток пластичності у дитини   Розвиток постави у дитини   Розтяжка   Розтяжки для дітей   Румба   Сальса   Самба   Соціальні танці   Спеціальні фізичні вправи   Спорт для дітей   Спортивні інструктори   Спортивні клуби   Спортивні танці   Спортивна гімнастика   Спортивна секція для дітей   Спортивна школа для дітей   Спортивно-бальні танці для дітей   Спортивно-оздоровчий клуб   Спортивные бальные танцы в городе   Стильний комфортний зал для тренувань   Стрейчинг   Стретчінг   Стретчинг   Студії з танців в   Студія спортивних танців   Студія бального танцю   Студія розвитку дітей ренесанс   Студія танцю   Сучасні спортивні танці   Сучасні танці   Сучасні танці для дітей   Сучасна хореографія   Східні танці для дітей   Схуднення   Сценічні рухи   Сюжетний танець   Танго   Танець на весілля   Танц клуби   Танц школи   Танці в канікулярний період   Танці в районі гімназії №2   Танці в районі космос   Танці для дівчат   Танці для дітей   Танці для дітей 4 років   Танці для дітей 5 років   Танці для дітей 6 років   Танці для дітей 7 років   Танці для дітей 8 років   Танці для дітей в ігровій формі   Танці для дітей в районі драмтеатру   Танці для дітей від 3 років   Танці для дітей від 4 років   Танці для дітей від 5 років   Танці для дітей від 6 років   Танці для дітей різного віку   Танці для маленьких діток   Танці для малечі   Танці для малюків   Танці для підлітків   Танці дошкільнят   Танцы   Танцювальні групи   Танцювальні гуртки   Танцювальні зали для дітей   Танцювальні заняття   Танцювальні заняття в групах   Танцювальні заняття для дітей віком 3 рочки   Танцювальні класи   Танцювальні класи для дітей танцювальні школи міста   Танцювальні майстер класи   Танцювальні школи в районі колонії   Танцювальна імпровізація для дітей та підлітків   Танцювальна аеробіка   Танцювальна школа для дітей   Танцювальна шоу-програма   Танцювальний гурток   Танцювальний центр   Танцювання в парі   Танцювати   Тренажі та гімнастичні вправи для фізичного розвитку   Тренер з гімнастики   Тренер з танців   Тренування з гімнастики   Тренування з танців   Укріпити м’язи   Укріплення м’язів дитини   Уроки бальних танців   Уроки гімнастики   Уроки гімнастики для дітей   Уроки з йоги   Уроки з танців   Уроки танців для дітей   Участь у змаганнях з танців для дітей   Участь у фестивалях   Учитель з танців   Фізично правильний розвиток дітей в місті   Фітнес для дівчат   Фітнес для дітей   Фітнес-аеробіка   Фокстрот   Хіп-хоп   Хіп-хоп для дітей   Хіп-хоп для підлітків   Хореографія   Хореографія в районі кінотеатру космос   Хореографія для дітей   Хореографія для дітей в районі гімназії №2   Хореографія для дітей в районі драм театру   Хореографія для юнацтва   Хороші відгуки про тренерів   Хочу записати дитину на гімнастику в   Хочу записати дитину на танці   Художня гімнастика   Ціни на бальні танці   Центр для дитини   Центр розвитку дітей   Ча-ча-ча   Школа акторської майстерності   Школа танцю   Школа театрального мистецтва   Школи дитячого танцю   Школи з танців для дітей   Школи танців в   Школи танців ціни   Школы танцев для детей   Як навчитись танцювати   Як покращити свою розтяжку   Як сісти на шпагат  
Показати більше