Студія танцю "Avenue"

Avenue
Львів
Вулиця Гната Хоткевича, 16

Інформація

Студія танцю «Avenue» — це творчий простір, який об'єднує людей, які живуть танцями та музикою. Ми створили місце для натхнення та реалізації бажань, щоб розкрити внутрішній світ і таланти людини будь-якого віку, втілити її творчі мрії в життя. Але найголовніше, наша студія — це можливість знаходити нових друзів і спілкуватися один з одним!

Всі групи суворо розділені відповідно до віку та рівня підготовки. Кількість дітей в групах обмежена, щоб забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня.

Студія танцю «Avenue» створила для вас всі умови для отримання максимального результату та задоволення від тренувань: зручні чисті зали, великі дзеркала, затишна атмосфера, професійні педагоги, комфортні роздягальні, шафки для зберігання особистих речей і, звичайно ж, танці, багато нової танцювальної інформації та позитивних емоцій.

В студії танцю «Avenue» вас навчать практично будь-якого танцювального жанру. Школа розрахована на різноманітну цільову аудиторію: наші двері завжди відкриті для жінок і чоловіків різного віку, ми з величезним задоволенням готові виростити юні таланти та обдарування. Заняття в нашій студії доступні і дітям від трьох років! Студія танцю «Avenue» — школа танців для дорослих, підлітків і для дітей!

І, навіть, якщо ви не плануєте займатись танцями, але вам потрібен ефектний та красивий перший весільний танець — вам точно варто завітати саме до нашої студії. Наші педагоги за короткий час допоможуть вам розкрити свій потенціал, створити свій чарівний, ні на чий не схожий вальс. Це ваш вибір. Це ваш, і тільки ваш танець!

Пропонуємо:

  • сучасні танці для дітей з елементами гімнастики;
  • контент;
  • хіп хоп;
  • модерн;
  • джаз;
  • постановка весільного танцю;
  • аргент танго для дорослих;
  • випускний танець

Приєднуйтесь до нас і до яскравого, позитивного, танцювального життя. Прийти в студію танцю ніколи не пізно. Студія танцю «Avenue» допоможе повірити в свої сили та розкритися по новому. Ви не тільки навчитеся красиво рухатися під будь-яку музику але і відразу ж побачите позитивні зміни у всьому своєму житті.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук