Страхова компанія "ТАС Страхування"

ТАС Страхування
Калуш
Вулиця Хмельницького, 84
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 17:30Без перерви
Сб08:30 - 12:30Без перерви
НдВихідний

Інформація

Наша компанія працює в Україні з жовтня 1998 року і є частиною потужної Інвестиційно-фінансової групи, до якої також належить низка фінансових, торгових та промислових структур.

СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Федерації страхових посередників України, до Першого всеукраїнського бюро кредитних історій.
Страхова група «ТАС» розробила широку лінійку продуктів зі страхування ризиків, пов’язаних із експлуатацією автотранспорту.

Ви можете передати на страхування:

• ризики, яким піддається безпосередньо авто;
• ризики, що виникають відносно пасажирів, водія, третіх осіб під час експлуатації авто.

Ризики, яким піддається безпосередньо авто, підпадають під покриття КАСКО і включають в себе:

• дорожньо-транспортну пригоду;
• пожежу;
• протиправні дії третіх осіб;
• стихійні лиха;
• незаконне заволодіння авто.

Для пасажирів і водія автотранспортного засобу СГ «ТАС» пропонує добровільне страхування від нещасного випадку на транспорті.
Страхування цивільної відповідальності власників автотранспорту може здійснюватися в двох формах: добровільного та обов’язкового. При цьому добровільне страхування автовласників не замінює обов’язкове, а доповнює й розширює його страхове покриття.

Варто зазначити, що обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (абревіатура – ОСЦПВВНТЗ) здійснюється згідно із Законом України №1961-15 від 01.07.2004 р. «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Обов’язковим страхуванням відповідальності автовласника передбачені фіксовані страхові суми. Збільшити розмір відшкодування (в розмірі понад страхових сум, передбачених ОСЦПВВНТЗ) можна за допомогою добровільного страхування відповідальності автовласника.
Звертаємо увагу, що застрахуватися за програмами КАСКО, страхування від нещасного випадку на транспорті, добровільного страхування відповідальності автовласника в СГ «ТАС» Ви можете, уклавши один комплексний договір або та кожним видом окремо.
Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук