Стоматологічний центр "Віадент"

Віадент
Відгуків 16
Івано-Франківськ
Вулиця Української дивізії, 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Viadent - широкі можливості сучасної стоматології.

Viadent - це сучасний стоматологічний центр, структура та сервіс якого створені для максимальної зручності і комфорту кожного пацієнта.
Центр оснащений новітнім обладнанням та інструментарієм, що робить Ваше обслуговування провідними спеціалістами-стоматологами Івано-Франківська дійсно швидким та найбільш якісним.

У стоматології "Viadent" представлений повний спектр стоматологічного лікування дорослих і дітей: терапевтичне, ортопедичне, ортодонтичне, хірургічне, лікування кореневих каналів та хвороб ясен. Заклад працює у форматі сімейної стоматології широкого профілю, що дозволяє говорити про справді комплексний підхід за принципом "завершене лікування в одному закладі".

Лікування і процедури:
 • лазерно-флюоресцентна діагностика карієсу
 • єдина на Прикарпатті справжня озоно-терапія
 • рентгено-діагностика і радіовізіографія
 • найновіші технології в лікуванні кореневих каналів із використанням операційного мікроскопа
 • направлена регенерація кісткової тканини
 • root replica (копія кореня) для збереження об’єму кістки після видалення зубів
 • лікування карієсу, ускладнень карієсу та некаріозних захворювань зубів
 • конусно-променева комп’ютерна рентгенодіагностика
 • доросла та дитяча ортодонтія
 • всі види протезування
 • протезування на імплантатах
Наші переваги:

Дбаючи про свою репутацію та професійне зростання, спеціалісти "Viadent" постійно підвищують свій рівень, проходячи різноманітні стажування, здобуваючи досвід на курсах підвищення кваліфікації лікарів-стоматологів в Україні та за кордоном.
Звернувшись у стоматологічний центр, кожен пацієнт отримує сервіс європейського рівня за оптимальними цінами. У нас Ви маєте можливість найбільш швидко і якісно
вирішити не тільки наявні на даний момент проблеми з зубами, але й правильно продіагностувати та усунути їх причини, отримати індивідуальний супровід досвідченого
спеціаліста, скористатися знижками, що передбачені для постійних клієнтів.

Наші досягнення:

Найсучасніше обладнання та найновіші методики нічого не варті без умілих рук досвідчених лікарів. Провідний спеціаліст стоматологічної практики "Viadent",
голова обласного осередку Асоціації приватних практиків лікарів-стоматологів, член Асоціації імплантологів України, лікар-стоматолог Зіновій Іванович Дичек
зумів згуртувати навколо себе лише найкращих лікарів, більшість з яких навчав практичних навиків особисто. Це забезпечує командний підхід до роботи у
стоматологічному центрі: кожен спеціаліст, що працює тут, відповідає за певну ділянку стоматологічного лікування. Окремі світлі кабінети з сучасними системами дезінфекції повітря, поверхонь та інструментами є своєрідними центрами вузькоспеціалізованого та індивідуального підходу до кожного з пацієнтів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Семенчук Ольга: (Перехожий)
Сподобалось
Хороша клініка: обладнання сучасне, лікарі високого рівня. Рекомендую всім, хто дбає за своє здоров'я.

Відповісти:

Семенчук Ольга,
Семенчук Ольга, 
Переглянути всі відповіді ()
Аня Ляшків: (Перехожий)
Не сподобалось
дуже дорого....600гр. лише знайти нерв у зубі і зробити рентген

Відповісти:

Аня Ляшків,
Аня Ляшків, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Юревич: (Перехожий)
Сподобалось
Я щиро не розумію негативних відгуків, що спрямовані на адресу даного стоматологічного центру! Я являюся клієнткою цієї клініки вже доволі тривалий термін і за весь цей час жодного разу не пошкодувала про те, що обслуговуюся там. Щодо цін, будьмо справедливі, кожен вибирає для себе сам ступінь сервісу, якості чи обслуговування. Не подобається ціна, шукайте дешевше. Ваше право. Для чого писати що вас "розводять на гроші"?.... Мені незрозуміло, коли йдуть в одну з найкращих клінік міста і жаліються що їх " розводять". Особисто мені подобається в клініці все. Гарний інтер'єр, всюди чистенько, працівник на рецепшені завжди зустрічає з посмішкою. Мій лікар, Тарас Мирославович, спеціаліст високого рівня, якому я довіряю. Саме тому, коли постало питання стоматолога для мого сина, я також повела його до Тараса Мирославовича. Я з впевненістю рекомендую цей стоматологічний центр.

Відповісти:

Наталя Юревич,
Наталя Юревич, 
Переглянути всі відповіді ()
розводять на гроші

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Зеновію Івановичу, що з того, що увас купа дипломів,коли совісті нема і ви тупо розводите людей на гроші...

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Лохотрон ! Коли роблять обстеження,такі добрі,ввічливі , а приходиш до З. І. і він тупо позводить на гроші. Особливе ставлення тільки до осіб знайомих. Взагалі, розчарована!
Зеновію Івановичу,що з того, що увас купа дипломів,як совісті нема...

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
чому всі лякаються молодих лікарів?! а, можливо, цей молодий лікар ще краще знає свою справу, ніж з досвідом, адже він ще вдосконалюється

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Для лікування маленьких дітей., найкраща клініка, особливо лікар Павло - рекомендую, з своїм сином мав стільки клопоту, навіть в перукарні, а тут зубний лікар. Так що переконайтесь самі.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
всі пломби які тут мені ставивли стоять уже біля 7 років.Не погоджусь з Андрієм, тому що підіть в обласну на Тернавського і сюди і зрозумієте ЩО ТАКЕ СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ. Останнім часом лікуюсь в ін.клініці - бо дешевше, але з проблемними зубами іду сюди або до Зіновія Івановича, або до Зіновія Зіновійовича.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Я був шокований коли дали заповнювати медичну картку клієнта. В ній містилися наступні положення: "Заклад знімає із себе будь-яку відповідальність повязану із ускладненнями, неправильним лікуванням, погіршенням здоров'я і т.д" та "Клієнт надає в користування свою особисту інформацію". Звичайно я тут написав у скороченому вигляді, там це розписано на кількох листках. При цьому сказали перечитайте і підпишіться!? Приходячи у ваш заклад та оплачуючи немалі гроші, я вважаю що ваш обовязок взяти ВСЮ відповідальність за те що ви робите зі своїм пацієнтом. А тут таке. Чесно я розчарований! Не знаю про що думають власники, даючи це своїм клієнтам на підпис, скоріше навіть знаю, але від цього ще сумніше.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
ЗАДОВОЛЕНА ВСІМ, ДБАЙЛИВЕ І ВВІЧЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ПЕРСОНАЛУ , ЦІНИ-ВІДПОВІДАЮТЬ ПОСЛУГАМ

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Цікаво - як звичайний пацієнт може оцініти вдосконалення обладнання??? Самі собі відгуки пишемо?

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Лікування тут в задоволення. Приємне відношення :) Постійне вдосконалення як професіоналізму, так і обладнання. І це ще більше підкупляє. Будь-яке лікування і обстеження (що оцінюєш, коли доводиться робити) на одному місці.
Так, багато молодих лікарів, проте до них приходять вчитися інші і кожен знає свою область справи добре
Ціни високі, але ти знаєш, що в добрих руках

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Лікарі молоді,некваліфіковані..зате ціни високі!знав би,тоді б шукав іншу клініку.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Молодці - самі себе хвалимо! Були тут на лікуванні дитині 9 років (немає зачатку зуба). Рекомендували поставити імплант ( в дев"ять років).

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
хороша клініка,з достойним обладнанням,професійний підхід до роботи.Я задоволений..

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Віа дент   Ортодонтична стоматологія   Ортопедична стоматологія   Терапевтична стоматологія   Стоматології   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Імплантація   Імпланти   Ірадіовізіографія   Брекети   Брекети недорого   Брекетна система   Видалення кіст   Вирівнювання зубів брекетною системою   Високоестетичні лінгвальні брекети   Встановлення брекетів   Гігієна ротової порожнини   Діагностика захворювання карієсу   Диспансеризація   Дитяча ортодонтія   Дитячий стоматолог   Ендодонтія   Естетична реставрація зубів   Знімне протезування   Кістектомія   Керамічні коронки   Клініка ортодонтії   Клініка сучасної ортодонтії   Комп ’ютерна рентгенодіагностика зубів   Конусно-променева комп ’ютерна рентгенодіагностика   Конусно-променева комп’ютерна рентгенодіагностика   Лікар ортодонт   Лікування зубів з використанням традиційних брекетів   Лікування карієсу   Лікування молочних зубів   Лікування некаріозних захворювань зубів   Лікування парадонтологічних кишень   Лікування ускладнень карієсу   Лазерно-флюоресцентна діагностика карієсу   Медикаментозне лікування;   Направлена регенерація кісткової тканини   Нстетична стоматологія   Обстеження зубо-щелепної системи   Озоно-терапія   Озонотерапія   Ортодонт   Ортодонтія   Ортодонтична клініка   Ортодонтичне лікування   Підтримуюча терапія   Пародонтологічні операції   Порекомендуйте ортодонта   Поставити брекети   Протезування   Протезування на імплантатах   Професійна ортодонтія   Професійний ортодонт   Різні види протезування   Рентгено-діагностика   Система invisalign   Хірургічні втручання при важких формах захворювання   Хороший ортодонт   Цирконієві коронки   Ясенно-пластичні втручання  
Показати більше