Спортивний танцювальний клуб "Мерінга"

Мерінга
Дрогобич
Вулиця Ярослава Осмомисла, 10

Інформація

Весілля — це завжди метушня, купа клопотів та переживань, безліч планів, які варто встигнути виконати на найвищому рівні. І тому, часто молодята, через брак часу, забувають про свій «перший подружній танець». І до постановки весільного танцю не підходять надто серйозно. А це даремно. Саме він зближує вас, може розповісти усім про ваше кохання та надати «темп» вашому подружньому життю.

Весільний танець не повинен просто бути «для галочки», він повинен гармонійно доповнювати вас та атмосферу вашого свята. Ми не використовуємо шаблонні та стандартні рухи — кожен танець наш хореограф продумує індивідуально, враховуючи всі побажання молодят, концепцію весілля та багато іншого.

Ми допоможемо вам створити справді чарівний «танець вашого подружнього життя», який захопить вас назавжди.

Наші переваги:

  • професійна постановка танцю від хореографа з 16-річним стажем викладання;
  • графік занять та тривалість навчань залежить тільки від ваших побажань - тривалість 1 заняття – 1 година;
  • зручне розміщення школи – в самісінькій центральній частині міста;
  • приємні ціни.

Танці для дітей

Танці – одне з найприємніших занять, котрі допомагають розвивати в дитини мислення, рівновагу, дисципліну, відкрити в ній творчі здібності та самовиражатись. Тим паче, що постійні заняття танцями розвивають дитину як психологічно, так і фізично.

Ми дбаємо про ваших дітей тому й пропонуємо привести їх до нас на заняття танцями. Адже ми саме проводимо набір на сучасних танців для дітей віком 5 – 15 років:

  • Джаз-фанк;
  • Хаус;
  • Хіп-хоп;
  • Диско.

Вчитися танцювати у нас — це легко і цікаво.

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Меринга   Танцювальні школи   Весільні послуги   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Весільне агентство   Організація весілля   Організація весіль   Весільні танці   Види танців   Види танцю   Гуртки для дітей   Джаз-фанк   Диско   Дитячі танці   Дитячий танець   Курси танців   Перші танці   Перший весільний танець   Перший весільний танець молодят   Перший танець молодих   Перший танець молодят   Перший танець наречених   Постановка весільного танцю   Постановка першого весільного танцю   Постановки першого весільного танцю   Спортивні танці   Спортивний танець   Сучасні танці   Сучасний танець   Танець для дітей   Танець молодих   Танець хіп хоп   Танці   Танці дітей   Танці для дівчат   Танці для дітей   Танці сучасні   Танцювальні клуби   Танцювальний гурток   Уроки танців для початківців   Уроки танців хіп хоп   Хіп хоп уроки   Хіп-хоп   Хаус   Хипхоп   Школа танців  
Показати більше