Салон "Успіння"

Успіння
Відгуків 1
Івано-Франківськ
Вулиця Залізнична, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 18:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Надання ритуальних послуг, замовлення і виробництво пам'ятників, організація похоронів - це речі про яких люди, як правило, прагнуть не замислюватися і до пори-до часу триматися по-далі. Але, коли-небудь, ця біда стукається в кожен будинок. Йде з життя дорогою вам людина, і єдине що ви можете зробити - це залишити гідну пам'ять про нього.будь, ця біда стукається в кожен будинок.

Компанія «Успіння»займається наданням ритуальних послуг.

Ритуальні послуги включають:
  • перевезення
  • бальзамування
Серед асортименту ритуальних товарів компанії є  хрести , таблички ,вінки, корзини, труни, пам'ятники, урни, лампади, прикраси, стрічки та інша ритуальна атрибутика.

Надання будь – яких консультацій! Індивідуальний підхід до кожного клієнта!
Працюємо цілодобово!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Галина Мисів: (Користувач)
Сподобалось
Спершу  замовляла в них вінки та ритуальну атрибутику коли помер батько. Згодом замовила памятник з граніту (вони є представниками if.memorija.com.ua ). У них гарний вибір та привітні працівники бо прохання по вінках було трішки нестандартне але усе змогли зробити та догодити усій родині. Щире дякую Галині.

Відповісти:

Галина Мисів,
Галина Мисів, 
Переглянути всі відповіді ()
Граніт, мармур, камінь   Пам'ятники   Ритуальні товари та послуги   Гранітні вироби   Вироби з гарніту   Мармурові вироби   Вироби з мармуру   Натуральний камінь   Природній камінь   Природний камінь   Мармурова крихта   Вироби з крихти   Надмогильні пам'ятники   Памятники   Пам'ятники з граніту   Гранітні пам'ятники   Ритуальні товари   Товари для похорону   Ритуальні послуги   Все для похорону   Вінки   Виготовлення памятнників за ескізами замовника   Виготовлення пам’ятників   Домовини   Комбіновані пам’ятники   Лампадки   Надмогильне фото на кераміці   Недорогі пам’ятники   Одинарні пам’ятники   Пам’ятники з граніту   Пам’ятники з крошки   Пам’ятники на замовлення   Продаж ритуальних товарів   Продаж ритуальної атрибутики   Різні види ритуальних товарів   Ритуальні товари   Ритуальний салон   Свічки   Стрічки   Стрічки з надписом   Табличка   Труни   Хрести  
Показати більше