СТО "Ліга"

Ліга
Відгуків 8
Івано-Франківськ
с. Загвіздя вул. Січових Стрільців, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:0012:00 - 13:00
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

 

Підготовка, фарбування:

         При підготовці автомобіля ми використовуемо найякісніші матеріали які в подальшій експлуатації   не дають просідань, тріщин та відлущування. Використовуючи лаки провідних світових виробників  системи VHS  ми гарантуемо високий блиск протягом довгого часу.

Ціни: залежно від складності виконання робіт від 40 до 100 уо.

 Рихтовка, відновлення геометрії кузова на рихтовочному стенді:

    У нас є весь необхідний інструмент, обладняння, уміння та досвід щоб відновити автомобіль будь якої складності у найкоротші терміни.

 Покриття автомобіля захистнтм слоем РАПТОР:

       Забеспечуе захист від механічних пошкоджень, корозії,солів, плісіні та екстремальних температур. Утворюе еластичний слой, який зменшуе шум та вібрацію. Після нанесення не потребуе спеціального догляду.

Видалення вмятин без фарбування:

   Якщо сталася неприемність з Вашим авто і фарба не пошкодилась, Вам до нас. Сучасні методи видалення вмятин дозволяють відновити поверхню до первозданного стану не пошкодживши лакофарбове покриття автомобіля. Забеспечуе

Ціна: залежно від часу затраченого на видалення вмятини  300 грн. година, або від 10 грн. до 600 грн. вмятина.

Автомобілі пошкоджені градом оцінюються від складності роботи в межах 200 - 300 у.о. за цілий автомобіль.

Полірування автомобіля:

     При використанні пасти на основі нано кристалів стара поверхня лаку набувае стану нової. Звернувшись до нас Ви будете задоволені отриманим результатом.

Ціна: 400 - 2500 грн. цілий автомобіль.

Полірування фар:

   Потускнілі фари виглядатимуть як нові.

Ціна: 150 - 300 грн. пара.

Пайка пластмас:

   Відновлюемо практично всі пластмасові деталі автомобіля.

Ціна: 20грн. сантиметр, або від складності пайки.

Компюторний підпір фарб

Ми використовуемо якісні, сучасні фарби Голандського виробництва. Лінійка фарбів DYNA Coat PRO е покращеною і усучасненою системою випущеною у 2016 році, що включае формули наливу фарбів до всіх існуючих та нових автомобілів (мотоциклів) виготовлених у світі. Та лінійку QUICKLINE системи базових емалей концерну PPG.

Ціна фарби від 90грн. за 100грам.

Ціна фарби QUICKLINE 50грн. за 100грам.

 

Шпаклівки, грунти, лаки, розхідні матеріали;

діагностика лакофарбового покриття автомобіля.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Yulya Lenchuk: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:100% рекомендую сто ЛІГА люди відповідальні що говорять так і роблять а не так як на інших сто.   ЗВЕРТАЙТЕСЬ НЕПОЖАЛІЄТЕ
Не сподобалось:
Загальне враження:

Відповісти:

Yulya Lenchuk,
Yulya Lenchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Możesz Tu Być: (Перехожий)
Сподобалось
Всім рекомендую. Нормальні ціни, якісна робота, привітні, освідчені майстри. Організація роботи на відмінно. Все мені пояснили, порадили як краще робити. І головне все на одній станції рихтовка, підготовка, покраска, матеріал, запчастини. Я задоволений.

Відповісти:

Możesz Tu Być,
Możesz Tu Być, 
Переглянути всі відповіді ()
Вова Сохецький: (Перехожий)
Сподобалось
Віддав їм свого мерседеса на повну покраску. Приїзжав дивитися час від часу як робиться (без попереджень). Майстри відповідальні. Все що обіцяли робили. Були місцями ржавчини по машині, хлопці піскоструїли, все забрали, прогрунтували все дуже акуратно. Покрасили дуже гарно. Машина чорна, виглядае як з салона. Я дуже задоволений. По ціні як домовились на початку, так і росплатився в кінці, а не так як на других СТО на початку одне, а в кінці друге. Рекомендую. Ціни відповідають якості.

Відповісти:

Вова Сохецький,
Вова Сохецький, 
Переглянути всі відповіді ()
Володя Форисюк: (Перехожий)
Сподобалось
Мав ДТП, ремонт оплачувала страхова компанія. Хлопці надали всі необхідні документи для страхової, купили самі всі потрібні деталі, помалювали, зібрали так що мене нічого неохобило. Віддав побиту машину, прийшов сів поїхав на відремонтованій. Приходив до них коли розібрали машину всі болтики по коробочках, підписано що від чого. Так і має бути на нормальному сервісі. Фарбування та зборка на високому рівні. Мені спдобалось.

Відповісти:

Володя Форисюк,
Володя Форисюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Іван Ковалюк: (Перехожий)
Сподобалось
Робив у цих хлопців свою попередню машину після досить серйозного ДТП ще в 2005. Проїздив на ній ще чотири роки. Ремонт якісний. Минулого року рівняв в них без покраски свою нову ласточку після граду. Дуже задоволений, зробили як з салона. Рекомендую всім!!!

Відповісти:

Іван Ковалюк,
Іван Ковалюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Денис Макіїв: (Перехожий)
Сподобалось
Хороше СТО. Дуже якісно зробили покраску. Уважні та привітні майстри.

Відповісти:

Денис Макіїв,
Денис Макіїв, 
Переглянути всі відповіді ()
Олег Гоголь: (Користувач)
Сподобалось
Помалюв на цьому СТО свій мотоцикл.  Робота зроблена на відмінно.

Відповісти:

Олег Гоголь,
Олег Гоголь, 
Переглянути всі відповіді ()
Vadim Gochiv: (Перехожий)
Сподобалось
Перший раз приїхав на це сто по рекомендації друга два роки тому. Були на крилі невеликі ржавчинки. Тоді помалювали, до тепер все гарно тримаеться.  Видно що  якісно зроблено. Цього року прийшлось знов звернутися вже по ДТП. Я не сподівався що буде все так гарно зроблено. ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!

Відповісти:

Vadim Gochiv,
Vadim Gochiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Кузовні роботи   Фарбування автомобілів   Автомобільне фарбування   Сто   Комп'ютерний підбір автомобільних фарб   Фарбування автомобілів   Фарбування авто   Покраска автомобілів   Автомалярка   Станція технічного обслуговування   Станції технічного обслуговування   Сервісно-технічне обслуговування автомобілів   Сервіс автомобілів   Ремонт автомобілів   Автосервіс   Ремонт авто   Комп'ютерний підбір фарб   Комп'ютерний підбір автофарб   Підбір автомобільних фарб   Dyna   Quickline   Автомалярка   Автомобільне фарбування   Автомобільне фарбування сто   Автосервіс   Відновлення геометрії кузова   Видалення вм’ятин   Видалення вм’ятин без покраски   Видалення вм’ятин без фарбування   Грунти   Діагностика покриття автомобіля   Запчастини   Захист кузова   Зварювальні роботи   Комп'ютерний підбір автомобільних фарб   Комп'ютерний підбір автофарб   Комп'ютерний підбір фарб   Кузовний ремонт   Лаки   Підбір автомобільних фарб   Підготовка до продажу   Підготовка до фарбування   Пайка бамперів   Пайка пластмас   Покраска автомобілів   Покраска машини   Покриття автомобіля раптором   Покриття раптор   Поліровка фар   Полірування автомобіля   Помалювати машину   Раптор   Ремонт авто   Ремонт автомобілів   Ремонт автомобіля   Ремонт вм’ятин без покраски   Ремонт пластмас   Рихтовка   Рихтовка автомобіля   Рихтовочний стенд   Розхідні матеріали   Сервіс автомобілів   Сервісно-технічне обслуговування автомобілів   Станції технічного обслуговування   Станція технічного обслуговування   Сто   Фарбування   Фарбування авто   Фарбування автомобілів   Фарбування автомобіля   Шпаклівка  
Показати більше