Родинний центр "Мацьопа"

Мацьопа
Відгуків 5
Львів
Вулиця Івана Рутковича, 6, офіс 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Родинний центр "Мацьопа", унікальний розвиваючий центр, котрий дбає про розвиток цілої родини. Ми розуміємо, що приділяючи увагу кожному, і батькам, і дітям, можна досягти кращого результату, а ніж займаючись лише навчанням дитини, оскільки дитина є елементом родинної системи, що відображається на її здатності до саморозвитку. Р.Ц. "Мацьопа" пропонує супровід сім'ї починаючи з підготовки пари до зачаття, курсів для вагітних, і надалі продовжує підтримувати сім'ю у вигляді розвиваючих занять від 0- 6 років, початкової школи домашнього типу, сімейних таборів, навчальних проектів для батьків,тощо. Ми популяризуємо здоровий спосіб життя та робимо великий акцент на фізичний розвиток, раннє плавання, динамічну гімнастику, танці, музичні заняття, скелелазіння. Також велику увагу приділяємо емоційному розвитку заохочуючи дітей до прояву індивідуальних особливостей, потреб, умінь та талантів, привчаючи їх до розуміння прекрасного у природі, мистецтві, соціумі.

Послуги родинний центру "Мацьопа" :

 • розвиваючі заняття: 
 • Мама-фітнес (1-6 міс).У програму входить знайомство з методами загартовування, зміцнення здоров’я, динамічної гімнастики та першого масажу. Заняття спрямовані на фізичний розвиток малечі та відновлення фігури мами, які додатково підкріплюються позитивним емоційним контактом між ними. 
 • Гуглики (6 -12 міс). Програма складається із спеціально підібраних вправ для розвитку моторики, сенсорики, мислення, пам’яті з пальчикових та рухових ігор, перших творчих робіт, вправ спрямованих на встановлення ефективної взаємодії з іншими дітками  та дорослими.
 • Топтасики (1-2 роки). Програма складається з активностей, спрямованих на сенсорний розвиток, розвиток загальної та дрібної моторики, уваги, пам’яті, мислення, розуміння власних можливостей та заохочення цікавості, ініціативності і бажання досліджувати оточуючий світ. 
 • Лепетунчики (2-3 роки) та адаптаційна група до садочку "Допитливі бурундучки" (2-3 роки). На заняттях увага приділяється розвитку дрібної моторики, відчуттів, координації рухів, когнітивних здібностей, дослідженню власних можливостей,  самостійному налагодженню соціальних зв’язків, спираючись на емоційну підтримку батьків. 
 • Садочок -клуб юних дослідників «Найкращі» (3-6 років). Група розвитку для дітей цього віку розрахована на самостійне перебування дітей на занятті і спрямована на пошуки власної ефективності дітей,  розкриття індивідуальних талантів та самоствердження себе як особистості через підтримку, безумовне прийняття та позитивну провокацію педагога до дії, руху, дослідження власних можливостей та можливостей навколишнього середовища.
 • Підготовка до школи (5-6 років)
 • Казкова хореографія (3-6 років)
 • Арт-студія(3-6 років)
 • Музика (3-6 років)
 • плавання від 0-14 років
 • початкова школа домашнього типу  "Наутілус"
 • катання на конях
 • сімейні та підліткові табори, екскурсії
 • Курси підготовки до пологів, гімнастика, аква- гімнастика  та танці для вагітних
 • Консультації з грудного вигодовування, слінгоносіння
 • консультації дитячого та сімейного психолога, логопеда
 • навчальні проекти для батьків та фахівців
 • няня
Контакти:
м.Львів, вул. Рутковича 6/1; вул. Стрийська 202 
Адміністратор: 
(032) 276 39 68, 067 674 91 97
 
питання реклами та співпраці:
097 038 65 75
e-mail: 

 

Мацьопа працює для підтримки та розвитку нового покоління: дітей, здатних стати авторами свого життя!

 Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Валентина Грицик: (Ревізор)
Сподобалось
Чудово, що у нашому місті є такий унікальний розвиваючий центр, цікаві заняття та методики.

Відповісти:

Валентина Грицик,
Валентина Грицик, 
Переглянути всі відповіді ()
Олена Горленко-Гриців: (Перехожий)
Сподобалось
все супер тільки вода могла би бути теплішою!

Відповісти:

Олена Горленко-Гриців,
Олена Горленко-Гриців, 
Переглянути всі відповіді ()
Хороші уважні педагоги. Цікаві заняття що супроводжуються танцювальними пісеньками, творчими завданнями. Дитина в захопленні.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Дуже прекрасний заклад, в якому основне не гроші, а надзвичайно великий потенціал педагогів, які відносяться до дитини як до індивідуальності, тим самим розвиваючи її як особистість.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Чудовий дитячий центр, дуже затишна атмосфера, приємні та чуйні працівники. Донечці (1,3 роки) дуже сподобались заняття.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
  Дитячий садок неповного дня   Басейни   Танцювальні школи   Фітнес-центри   Дитячі розвиваючі центри   Дитячі розваги   Йога   Гуртки   Курси для вагітних   Басейн   Відвідати басейн   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Фітнес центр   Фітнес   Заняття з фітнесу   Інструктор по фітнесу   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Ігрові кімнати   Ігрова кімната   Розважальні центри для дітей   Дитячий майданчик   Заняття з йоги   Школа йоги   Гурток   Центри дитячої творчості   Центр дитячої творчості   Творчі гуртки   Навчальні гуртки   Курси майбутніх мам   Курси батьківства   Заняття для вагітних   Іпотерапія   Аква- гімнастика для вагітни   Аквааеробіка   Аквааеробіка для вагітних   Англійська мова   Басейн для вагітних   Басейн для дітей   Вагітність   Гімнастика   Гімнастика для вагітних   Дитячі дні народження   Дитячі екскурсії   Дитячі табори   Дитячі центри   Дитяча арт-студія   Дитяча психологія   Дитяча студія   Дитячий літній табір   Дитячий психолог   Домашні концерти   Жіночий клуб   Заняття для дітей   Заняття розвиваючі   Йога для вагітних   Канікули   Катання на конях   Клуб для батьків   Консультації з грудного вигодування   Консультації психолога   Кулінарні майстер-класи   Курси для батьків   Курси для майбутніх батьків   Курси підготовки до пологів   Лижі   Логопед дитячий   Малювання для дітей   Музика   Музичні заняття   Навчання дитини   Няня   Няня для дитини   Підготовка до пологів   Підготовка до родів   Підготовка до школи   Підготовка пари до зачаття   Підліткові табори   Плавання   Плавання для вагітних   Плавання для дітей   Планування дітей   Планування сім’ї   Пологи   Програми для вагітних   Раннє плавання   Раннє плавання у ванній   Ранній розвиток   Ранній розвиток дітей   Ритміка   Родинний відпочинок   Родинний центр   Розвиваючі заняття   Розвиваючі заняття від 2 міс- 6 років   Розвиваючі центри   Розвиток дітей   Розвиток дитини   Сімейні табори   Сімейна психологія   Сімейний консультаційний центр   Сімейний психолог   Садочок   Святкування   Скелелазіння   Слінгоносіння   Супровід вагітності   Табори   Танці для вагітних   Танці для дітей   Творчі заняття для малюків   Творчі майстер-класи   Творчість   Творча студія   Фітнес для вагітних   Фітнес після пологів   Хореографія   Художні студії   Центр розвитку дітей   Центр розвитку дитини   Школа батьків   Школа для батьків   Школа для майбутніх батьків   Школа домашнього типу   Школа раннього розвитку  
Показати більше