Підприємство "Альтфатер Тернопіль"

Відгуків 5
Тернопіль
Вулиця Бродівська-Гріга, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт08:30 - 17:1513:00 - 13:30
Пт08:30 - 16:0013:00 - 13:30
Сб,НдВихідний

Інформація

Вивіз твердих побутових відходів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Валентина Романец: (Користувач)
Не сподобалось
Відвідала установу 06 10 17р Приймальні немає Директор не спілкується з простими споживачами їхніх послуг В бугалтерії нічого не можу вияснити На адресу Руська 11 кв 22 приходять два рахунки щомісяця а мені відповідають що ТАК є в комп'ютері і нічого змінити не можна Платити подвійну суму і крапка. Шановний п директор допоможіть перевести оплату за вивіз сміття на один рахунок Заяви залишені в бухгалтерії   /114  І. 115/

Відповісти:

Валентина Романец,
Валентина Романец, 
Переглянути всі відповіді ()
Дайте електронну адресу, бо виникло багато питань щодо вашої діяльності. Цікаво звідки берете інформацію, якщо з вами договір заключала одна особа (власник) 31.07.2013 р. а рахунок прийшов на їншу( який з 2005 року не проживає). А може мені зразу звертатися в суд і не варто витрачати час щоб добратися на вул. Гріга,3.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
То не фірма а покидьки радянської влади, що кришуються владою місцевою!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Втішився, що хоч один мудрий знайшовся !!! Цілком і повністю згоден, хочу тісного-претісного спілкування з "Альфатер Тернопіль" про все: про тарифи, про заключення договорів, про умови, про відповідальність і не тільки споживачів, але й тих, хто надає ці послуги і багато, багато, різного НАКИПІЛО !! За що платимо, звичайно не проти платити, задурно тільки сир в лапанці для мишей, але хочу обгрунтування !!! Дайте електронну адресу, а не як за комуняків - години прийому і дні прийому, а ким ??? Спускайтесь на грішну землю, йдіть до людей,а не тягніть їх до біса на кулічки - на вул.Гріга 3 !!!!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Чому не даєте електронної адреси, для заяв,звернень, і Т.Д.?

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()