ПрАТ "Кий Авіа"

Кий Авіа
Відгуків 1
Львів
Проспект Шевченка, 11
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 17:00Без перерви
Нд10:00 - 15:00Без перерви
Львів
Вулиця Академіка Гнатюка, 24
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 17:00Без перерви
Нд10:00 - 15:00Без перерви
Львів
Вулиця Любінська, 168
(Аеропорт)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 18:00Без перерви

Інформація

 
   «КИЙ АВІА» — вже понад 20 років є однією з лідируючих компаній України, що працює на ринку туристичних та транспортних послуг.
   Адже ми пропонуємо якісне та надійне обслуговування з продаж туристичних, транспортних та інших послуг
   Завдяки увазі до кожного клієнта, надійності та відповідальності нам вдається гарантувати високу якість послуг та кожного дня завойовувати вашу увагу та довіру.
Наша компанія одна з перших отримала акредитацію в IATA (Міжнародної асоціації повітряного транспорту),.
   А 15 років тому отримала сертифікат Державного департаменту авіаційного транспорту України та ліцензію Державного агентства України з туризму та курортів на туроператорську діяльність.
   Завдяки тому, що ми організували власну мережу офісів по Україні (з населенням понад 100 тис.), нам вдається надати високоякісні послуги в різних областях та задовільними потреби великої кількості клієнтів.
   Ми дотримуємось єдиних корпоративних стандартів роботи в усіх наших офісах.
у нас працюють справжня команда професіоналів з дипломами IATA, сертифікатами на право продажу авіаційних перевезень і роботу з системами бронювання.
   Агенти з продажу туристичних послуг постійно беруть участь у ознайомлювальних турах іволодіють інформацією стосовно всіх новинок та змін, які відбуваються на популярних курортах.
   Нам вдається швидко та ефективно обробляти кожне замовлення клієнта завдяки впровадженню передових технологій та автоматизації систем.
   В який з офіс ви б не завітали, наші працівники професійно та кваліфіковано проконсультують вас та дадуть відповіді на найрізноманітніші запитання.
   Пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
    Ми можемо запропонувати вам ексклюзивні пропозиції, які дозволять вам економити на подорожах.
пропонуємо доступні ціни на проїзд поїздом, адже співпрацюємо з low-cost авіакомпаніями і низкою компаній Європейських залізниць.
    Пропонуємо різноманітні види послуг , залежно від ціни.

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Marta Bilanyuk: (Користувач)
Сподобалось
Компанія з хорошою репутацією і компетентним персоналом. Допоможуть підібрати вам найкращі послуги з авіаперевезень чи туризму)

Відповісти:

Marta Bilanyuk,
Marta Bilanyuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Кийавіа   Тури за кордон   Авіаквитки   Туристичне страхування   Квитки на залізничний транспорт   Автобусні квитки   Квитки   Страхування   Туристичні фірми   Квиток   Білет   Квиток для транспортних перевезень   Страховка   Страхові послуги   Страхова компанія   Страхівка   Страхові компанії   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Vip послуги аеропортів   Бронь готелю   Бронь квитків   Бронювання авіа білетів   Бронювання авіа квитків   Бронювання готелів   Бронювання готелю   Бронювання квитків   Виїзний туризм   Замовити страховку   Зовнішній туризм   Оренда авто   Перевезення вантажів   Послуги аеропортів   Послуги страховика   Продаж авіа білетів   Продаж авіаквитків   Страховка   Страхування подорожуючих   Трансфери   Туристичні послуги  
Показати більше