Педіатр "Картушова Анна Олегівна"

Картушова Анна Олегівна
Калуш
Площа Героїв, 14

Інформація

Хіба існують речі, важливіші за здоров’я дітей? Зіткнувшись із дитячими хворобами, дуже легко втратити самовладання, адже навколо лунають десятки порад та рекомендацій, рецептів та ймовірних способів усунення проблеми. В такій ситуації легко розгубитися й досвідченим батькам, а що вже говорити про молодих батьків першої дитини? Розгубленість, страх, безпорадність — не найкращі помічники.

Щоб уникнути таких ситуацій, варто завчасно потурбуватися про педіатра — лікаря, який стане справжнім другом та порадником для вашої сім’ї, зможе попередити та вчасно виявити й грамотно вилікувати дитяче захворювання. Гарний лікар педіатр любить дітей, тому прагне якнайшвидше повернути їм природну активність, хороший настрій та відмінне самопочуття.

Педіатр-терапевт Картушова Анна Олегівна пропонує кваліфіковані послуги педіатричної допомоги. Значний досвід роботи, відмінний рівень професіоналізму, використання сучасних методик лікування та профілактики хвороб дозволяють Анні Олегівні користуватися відмінною репутацією у своїй сфері діяльності.

Пацієнтами лікаря є діти від народження до 18 років.

Лікар практикує діагностику та лікування різноманітних захворювань, особливу увагу приділяючи профілактичним заходам. В роботі лікар практикує індивідуальний підхід, звертає значну увагу на ймовірні проти покази, особливості лікування конкретного пацієнта. Детальний огляд та опитування батьків

Прийом лікар проводить по запису, що дозволяє уникнути черг й довгого очікування — це важливий момент для маленьких дітей.

Довіра та впевненість батьків — важлива складова успішного лікування діток. Картушова Анна Олегівна допоможе вам повірити у швидке та безпечне вирішення проблеми.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук