Наукове містечко "Нова енергія"

Відгуків 2
Івано-Франківськ
Вулиця Карпатська, 15
(Інноваційно-Виставковий комплекс ІФНТУНГ)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,Нд11:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Проведення занять та тренінгів на тему ролі енергії та енергоресурсів у житті людини. Виховання енергоефективного мислення. Ознайомлення з науковими досягненнями, розробками та новітніми технологіями у галузях фізики, енергетики, відновних джерел енергії.

Події

Tesla energy show
Вперше на Західній Україні – унікальний перформанс для дітей та дорослих: Tesla energy show! Під час шоу Вам продемонструють загадкові та містичні винаходи Ніколи Тесла, які перевернули наш світ – Трансформатор Тесла (для цього роздадуть спеціальні захисні навушники та окуляри, оскільки котушка генерує блискавки довжиною понад 1 м, що супроводжуються шумом і дуже яскравим світлом), плазмова куля, , електрофорна машини, генератора Ван де Графа, сходи Якова. Світ науковця Нікола Тесла – містичний та небезпечний. Це – світ змінного струму, блискавок та надзвичайних відкриттів, Тесла – геній, який випередив свій час.Ціна:Четвер 18:00-19:00 (діти 25 грн, дорослі 40 грн).Неділя 16:00-17:00 (діти 25 грн, дорослі 40 грн).Інші дні тижня ( діти 38 грн., дорослі 60 грн).

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Slava Katansky: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Цікаве місце як для дітей, так і для дорослих, можна побачити на власні очі як працюють деякі фізичні закони, робототехніка, а також взяти участь в самому процесі. Особисто мені сподобалась віртуальна реальсніть, я в захваті настільки можна обманути власний мозг). Всім рекомендую, приходіть не пожалієте!

Відповісти:

Slava Katansky,
Slava Katansky, 

Юра Кловак: (Друг LIST'а)
Мікрочелік, годно, я б сходив на таке подивитись)
майже 2 місяці тому

Відповісти:

Юра Кловак,
Юра Кловак, 

Yuriy Mykula: (Друг LIST'а)
Юра Кловак, я ходив. Справді дуже прикольно.
майже 2 місяці тому

Відповісти:

Yuriy Mykula,
Yuriy Mykula, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Мазурик: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Були з класом тут на екскурсії! Сама ходила з відкритим ротом, не те що діти! Дуже цікаво в пізнавально! І постійно оновлюється! Раджу всім!

Відповісти:

Наталія Мазурик,
Наталія Мазурик, 
Переглянути всі відповіді ()
Тренінги, семінари   Тренінг   Семінар   Конференції   Виховання енергоефективного мислення   Ознайомлення з науковими досягненнями у галузі відновних джерел енергії   Ознайомлення з науковими досягненнями у галузі енергетики   Ознайомлення з науковими досягненнями у галузі фізики   Ознайомлення з новітніми технологіями у галузі відновних джерел енергії   Ознайомлення з новітніми технологіями у галузі енергетики   Ознайомлення з новітніми технологіями у галузі фізики   Ознайомлення з розробками у галузі відновних джерел енергії   Ознайомлення з розробками у галузі енергетики   Ознайомлення з розробками у галузі фізики   Проведення занять на тему ролі енергії у житті людини   Проведення занять на тему ролі енергоресурсів у житті людини   Проведення тренінгів на тему ролі енергії у житті людини   Проведення тренінгів на тему ролі енергоресурсів у житті людини  
Показати більше