Навчально-консалтингова компанія "Профі-Центр"

Профі-Центр
Івано-Франківськ
Вулиця Грушевського, 15
(5 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Кажуть, що вивчати мови ніколи не пізно, і ми з цим погоджуємося. Скільки нових можливостей нам відкривається, коли ми володіємо іноземними мовами.

Навчально-консалтингова компанія «Профі-Центр» створена для людей, які прагнуть досягти більшого, для тих, хто не зупиняється на досягнутому, а прагне вдосконалюватися та йти вперед до вершин.

Вивчення англійської мови є корисне як для особистісного саморозвитку, так і для бізнесу, роботи. Метод Каллана ґрунтується на системі активного спілкування з учнями. Він був розроблений видатним лінгвістом Робіном Калланом, який працював у Кембриджі. Метод включає швидке освоєння мовних навичок та паралельне освоєння письма та граматики. Процес навчання передбачає повторення вивченого матеріалу, який забезпечує ефективне його засвоєння.

Ми пропонуємо:

 • курси англійської мови за методом Каллана:
  • для дорослих;
  • для дітей від 7 до 13 років;
  • для бізнесу;
 • курси іспанської мови;
 • курси польської мови за книжкою «Крок по кроку»;
 • підготовка до іспитів Cambridge English, FCE, TOFEL, IELTS.

Чому з нами приємно співпрацювати:

 • ми використовуємо сучасний підхід до вивчення англійської мови;
 • ми не задаємо домашніх завдань;
 • ми гарантуємо оптимальний результат;
 • цікава, легка подача матеріалу;
 • вивчення сталих виразів та бізнес термінології;
 • постійна розмовна практика;
 • видання сертифікатів по закінченні курсів;
 • досвідчені викладачі.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Профіцентр   Курси іноземних мов   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Callan method   Індивідуальні заняття   Індивідуальні заняття з іноземної мови   Індивідуальні заняття з англійської   Індивідуальні заняття з англійської мови   Іноземні мови   Іноземні мови швидко   Іноземна мова швидко   Інтенсивні курси   Англійська   Англійська діти   Англійська для бізнесу   Англійська для дітей   Англійська з нуля   Англійська за спрямуванням   Англійська курси   Англійська мова   Англійська мова швидко   Англійська швидко   Апостиль   Бізнес англійська   Бізнес послуги вивчення іноземних мов   Вивчення іноземних мов   Вивчення італійської мови   Вивчення мов   Вивчити англійську   Вивчити англійську мову   Вивчити англійську мову швидко   Вивчити англійську швидко   Вивчити мову   Вчити англійську   Вчити англійську швидко   Групові заняття   Групові заняття з англійської   Групові заняття з англійської мови   Ділова англійська мова   Де вивчити англійську   Де записатися на англійську   Де записатися на англійську мову   Загальна англійська   Заняття з іноземної мови   Заняття з англійської   Заняття з англійської мови   Записатися на англійську   Записатися на англійську мову   Консалтингові послуги   Курси   Курси іноземних мов   Курси іноземної мови   Курси англійської   Курси англійської мови   Лігалізування та апостиль   Легалізація   Легке вивчення мов   Мовні курси   Підготовка до ielts   Підготовка до toefl   Підготовка до зно   Підручники з англійської мови   Переклад доручення   Переклад економічних текстів   Переклад заявок   Переклад контрактів   Переклад медичних текстів   Переклад рахунків   Переклад сайтів   Переклад свідоцтв   Переклад текстів   Переклад технічної документації   Переклад юридичних текстів   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Переклади   Переклади іноземних мов   Перекласти з англійської   Перекласти повідомлення   Перекласти текст   Письмові переклади   Справжня англійська   Справжня англійська мова   Швидко вивчити англійську   Як вивчити англійську   Як швидко вивчити англійську  
Показати більше