Мережа аптек "Фармако"

Фармако
Відгуків 4
Дрогобич
вулиця Михайла Грушевського, 105
Дрогобич
Вулиця Володимира Великого, 48
Дрогобич
Вулиця Стрийська, 83
Дрогобич
Вулиця Трускавецька, 1
Дрогобич
вулиця Шевченка, 33
(Аптека №1)
Дрогобич
вулиця Шептицького, 18/7
(Аптека №16)
Дрогобич
Вулиця Самбірська, 82
(Аптека №4)
Дрогобич
Вулиця Шолом-Алейхема, 12
Дрогобич
Вулиця Шолом-Алейхема, 12
(Аптека №23)
Дрогобич
вулиця Михайла Грушевського, 70
(Аптека №8)
Дрогобич
Площа Ринок, 8
(Аптека №10)

Інформація

Міцне здоров’я є неоціненним даром. Та, на жаль, неправильний спосіб життя, різні спадкові схильності, стреси, вікові зміни чи інші негативні чинники здатні похитнути наше здоров’я. І тоді нам на допомогу приходять ліки, вітаміни, інші надбання сучасної фармакології. Вони, звісно не є панацеєю від всього. Проте, ефективне лікування чи якісна профілактика різних недуг врятували не одне людське життя. Основне, щоб ви купували продукцію в перевірених аптеках, щоб бути впевненими, що вам не «підсунуть» неякісний товар чи підробку ліків. Саме такими, надійними та перевіреними є аптеки мережі Фармако.

«Фармако» — це фармацевти активні, розумні, мобільні, акуратні, компетентні, обізнані. Вони підберуть для вас якісні ліки та інші потрібні вам товари. Наша мережа — це понад 18 років досвіду, та 16 аптек у Дрогобицькому регіоні. Завдяки достатній кількості аптек утримуємо максимально низькі ціни на всі, представлені у нас товари. 

У кожній з аптек мережі «Фармако» до ваших послуг великий вибір:

 • лікувальних препаратів від перевірених постачальників;
 • медикаментів і лікарських засобів;
 • лікувальної косметики провідних світових фірм, а також інших пармацевтичних та фармацевтичних товарів.

Чому купувати, ліки, медикаменти, косметику та інші супутні товари в аптеках мережі «Фармако» справді вигідно? Наші переваги:

 • Тут на вас чекають щомісячні акційні пропозиції на найбільш потрібні та популярні лікарські засоби вітчизняних і європейських виробників;
 • Тут діє система знижок для постійних клієнтів, а також, знижки по соціальній картці для учасників АТО;
 • День недільний тут є ще й днем пенсійним: щонеділі для пенсіонерів діє 4-ьохвідсоткова знижка на весь товарний асортимент;
 • Тут можна отримати ліки проти бронхіальної астми, різних серцево-судинних хвороб, діабету II типу абсолютно безкоштовно чи із зовсім невеличкою доплатою;
 • Тут вам абсолютно безкоштовно виміряють артеріальний тиск;
 • Мережа «Фармако», також, є активним учасником багатьох інших соціальних програм і проектів, які пропонують виробники фармацевтичної продукції та її дистриб’ютори.
 • Впродовж багатьох років нашими партнерами є такі провідні фірми, як «Оптіма-фарм», «БаДМ», Фра-Ко», «Вента», « «Галафарм», «Фармпланета» та ін.
 • Попри те, що наші постачальники гарантують високу якість всієї наданої продукції, що підтверджується відповідними сертифікатами від компаній-виробників, ми додатково перевіряємо товари, перш ніж вони потрапляють до споживачів. В кожній аптеці нашої мережі діє ефективна система вхідного контролю.

Увага! За нашим акційним каталогом слідкуйте у на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
М. В.: (Користувач)
Не сподобалось
Вчіть людей ввічливо відповідати по телефону. Якщо  продавець зайнята , нехай попросить перетелефонувати , а не кидати слухавку бо її чекають на касі.

Відповісти:

М. В.,
М. В., 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Ната: (Користувач)
Не сподобалось
Прошу розібратися в ситуації: батько ,який хворий діабетом,03,05,2017 прийшов у аптеку  Фармако м. Дрогобич Вул. В.Великого ,48 з рецептом на безплатні ліки Диаформін 1000мг-60шт йому сказали доплатити 96грн. Тоді батько забрав рецепт і звернувся  у аптеку Фармако по вул Грушевського 105 де йому відпустили ці ж ліки і по цьому рецепту за 34грн.  Чому така різниця у цінах в одній мережі?

Відповісти:

Наталія Ната,
Наталія Ната, 
Переглянути всі відповіді ()
Олег Монастирський: (Перехожий)
Не сподобалось
Тарас в Бучачі відмовився прийняти назад препарат. У вашої аптеки відсутній висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючого обєкта, в т.ч. військового та оборонного призначення. Вам буде надіслано офіційне попередження

Відповісти:

Олег Монастирський,
Олег Монастирський, 
Переглянути всі відповіді ()
Инна Владимировна: (Перехожий)
Не сподобалось
Завжди купляла медикаменти у аптеці, там набагато дешевші та якісні препарати але тепер НЕМАЄ НІЯКОГО БАЖАННЯ ЗАХОДИТИ!!!!!!! Чому? по-перше - жінка фармацевт непривітно фиркнула носом не привітавшись коли я підійшла до віконця за товаром, по-друге - фармацевт критикував з такою єхидною посмішкою усе те що я купувала мол коментую її слова: "Люди вірять в усяку єрунду, нібито воно тобі допоможе" і притому продовжуючи єхидно посміхатись!!!! Така поведінка не є коректною!!!! Розберіться зі своїм незадоволеним хамським персоналом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти:

Инна Владимировна,
Инна Владимировна, 
Переглянути всі відповіді ()
Дитяче харчування   Аптеки   Аптека   Аптечний пункт   Фармацевтичний пункт   Антибіотики   Антисептики   Аптека   Аптеки дешеві ціни   Дефіцитні ліки   Дефіцитні препарати   Дешева аптека   Дисконтні картки   Дитячі каші   Дитячі пляшечки   Дитяча косметика   Дитяче харчування   Для годування   Замовити дефіцитні лікарства   Замовити ліки   Засоби дитячої гігієни   Засоби особистої гігієни   Знижка пенсіонерам   Знижки для пенсіонерів   Знижки для учасників ато   Карта постійного клієнта   Каші від нестле   Каші від хіп   Консультації провізора   Купити ліки   Лікарства   Лікарські засоби   Лікарські препарати   Ліки дешево   Ліки на замовлення   Ліки недорого   Ліки низькі ціни   Лікувальна косметика   Мікстури   Мікстури від кашлю   Магазин з дитячим харчуванням   Медикаменти   Медичні засоби   Медичні товари   Недорога аптека   Оптові ціни на ліки пігулки   Пігулки   Підгузники   Періодичні акції   Пляшечки   Пляшечки для годування   Пляшечки для немовлят   Пошук ліків   Препарати   Продаж ліків   Продаж медикаментів   Продаж товарів медичного призначення   Продукти харчування для дітей   Пустушки для немовлят   Супозиторії таблетки   Таблетки   Товари медичного призначення   Фармацевтичні засоби   Харчування для дітей   Харчування для немовлят   Цілодобово   Чаї для немовлят   Шприци  
Показати більше