Медичний центр "Медівіт"

Медівіт
Відгуків 5
Тернопіль
Вулиця Текстильна, 8а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 16:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Довіра, надійність, високий професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного пацієнта – головний принцип роботи клініки. Ми використовуємо лише безпечні і якісні технології світової медицини. Завжди високо цінуємо якість, час та надійність. Гарантуємо пацієнтам дотримання принципів лікарняної етики і конфіденційність отриманої інформації. Лікувальний процес здійснюється професіоналами вищої кваліфікації. Його основу складають: сучасна комплексна діагностика з використанням високоінформативних технічних засобів та методик, визначення індивідуальної тактики лікування для кожного хворого, віртуозна оперативна техніка, сучасне анестезіологічне забезпечення, раціональний моніторинг в післяопераційному періоді та консультативний нагляд за реабілітацією, що базується на світовому досвіді.

 

Ми надаємо такі послуги:

 

Вам допоможуть кращі фахівці в області офтальмології, хірургії, гінекології, судинної хірургії, урології, проктології, стоматології, ортопедії та травматології, терапії, кардіології, ендокринології, алергології, імунології, отоларингології, неврології, дерматології, ревматології, ультразвукової діагностики, фізіотерапії

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Alla Kozmin: (Користувач)
Сподобалось
Центр Медівіт вразив - чистота, комфортне перебування, гарне обслуговування, професіоналізм. Дуже вдячна лікарю Яшану Олександру Івановичу за вдало проведену операцію. Ви Майстер своєї праці. Особлива подяка Панасюку Анатолію Миколайовичу(завідувач стаціонарним відділенням, лікар-анестезіолог) за чуйне ставлення до пацієнтів, гумор, підтримку і професіоналізм. А ще хочу висловити подяку медичній сестричці, шкода, що так і не запам'ятала її прізвище, але чергувала вона 31.07-01.08.2017. Людина віддана своїй роботі, відповідальна. Після операціїї цілу ніч заходила до мене, перепитувала, яка допомога потрібна, то вікно закрить, то відкрить, кондиціонер включить (а спека - 36 градусів), і щоразу запитувала як я себе почуваю, чаєм гарячим напоїла... Таку подругу я би хотіла мати. Усім щирі слова вдячності!!!

Відповісти:

Alla Kozmin,
Alla Kozmin, 
Переглянути всі відповіді ()
Олександр Мержиєвський: (Перехожий)
Сподобалось
09.11.2016 р. Моїй дружині Олені зробили операцію по видаленню жовчного міхура .

     Операцію проводив Шев'як Петро Іванович.

Лікарі уважно ставилися до неї, давали відповіді  на запитання і різні поради про харчування та післяопераційний період.

       Комфортні умови перебування у стаціонарі, уважний та коректний
медперсонал, після відвідин вашої клініки тільки гарні враження.

 Божих Вам благословень Петро Іванович, та працівникам і персоналу клініки.

З повагою Олександр

Відповісти:

Олександр Мержиєвський,
Олександр Мержиєвський, 
Переглянути всі відповіді ()
Марія Дужа: (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня! Хочу залишити свій відгук про надану допомогу у цій установі. Декілька років тому почала боліти рука в лікті. Лікування в місцевій поліклініці протягом 2-ох місяців не принесло жодних результатів. Звернулася у Львівську обласну лікарню, так як до Львова мені близько, та ,на жаль, біль продовжувався, так що вже не могла рукою і обличчя помити. Порадили мені Тернопільський медичний центр " Медівіт". Огляд проводив Бакалюк Олег Йосипович. Оглянувши руку та всі мої рентгени і аналізи, він мені надав кваліфіковану рекомендацію щодо лікування. Вже в перший тиждень я відчула покращення, а до кінця лікування стало зовсім краще. Хочу щиро подякувати лікарю за такий чудовий результат.

Відповісти:

Марія Дужа,
Марія Дужа, 
Переглянути всі відповіді ()
Петро Шевяк: (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня, пані Альона!
Пише головний лікар, Петро Іванович! Адміністратор помилково не записала Вашого номеру і не могла Вас попередити про хворобу лікаря! Приносимо свої вибачення! Пропонуємо безкоштовну консультацію даного лікаря. Телефонуйте адміністратору. Гарного Вам дня!

Відповісти:

Петро Шевяк,
Петро Шевяк, 
Переглянути всі відповіді ()
Альона Гарбис: (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго вечора,залишаю скаргу на адміністратора Вашої клініки,сьогодні я була записана на прийом до лікаря і мене не попередили,що його не буде.Я думаю,що в клініці такого рівня повинні працювати відповідальніші адміністратори.Тому що,пояснення я не встигла чи забула записати Ваш номер телефона,то зовсім несерйозно,тому що людина на щось розраховує і планує свій день також.Прошу звернути увагу!!!

Відповісти:

Альона Гарбис,
Альона Гарбис, 
Переглянути всі відповіді ()
Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Імунологія   Варикоз   Варикозна хвороба   Гінекологія   Діагностика   Де лікують варикоз   Де лікують запалення суглобів   Де лікують остеохондроз   Дроблення камінців   Еластографія   Ендокринологія   Естетична хірургія   Жіноча консультація   Запалення ока   Кардіологія   Клініка   Консультація гінеколога   Консультація уролога   Косметологія   Лікування   Лікування запалень суглобів   Лікування остеохондрозу   Лікування остеохондрозу та запалень суглобів   Літотрипсія   Лабораторна діагностика   Лабораторне обстеження   Лазерна косметологія   Лазерна мікрохірургія ока   Лазерна мікрохірургія ока по доступни цінам   Лазерне лікування варикозної хвороби   Лазерне лікування геморою   Лор   Малоінвазивна ортопедія та травматологія   Малоінвазивна хірургія   Медичні лабораторії   Медичне обстеження   Медичний центр   Неврологія   Оптична когерентна томографія ока   Ортопедія   Остеохондроз   Пластична хірургія   Поліклінічне відділення   Полікувати очі   Проведення профоглядів   Професіонали   Стоматологія   Ударно-хвильова терапія   Узд   Ультразвукова діагностика   Ультразвукове достідження   Урологія   Хірургія гриж черевної стінки   Хворе око   Хороші стоматологи   Як вилікувати варикоз   Якісне лікування  
Показати більше