Медичний центр "Українські медичні інновації"

Українські медичні інновації
Відгуків 8
Тернопіль
Проспект Степана Бандери, 15
(Центральний стадіон, службовий вхід, 2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 13:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Сучасні українські медичні інноваційні технології діагностики та лікування психоневрологічних захворювань у дорослих та дітей .                                                                                                           

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Виталий Волков: (Перехожий)
Сподобалось
Лікування у Лущик Н.Г. допомогло мені укріпити нервову систему, зменшити напади втрати свідомості, зміцнилась координація рухів. Я можу ходити з палицею. Зникли галюцинації, покращився сон.
Дякую, Яремчук Г.О.

Відповісти:

Виталий Волков,
Виталий Волков, 
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Volkova: (Перехожий)
Сподобалось
Я, Познякова Ганна Леонтіївна, звернулась з своєю бідою в медичний центр «Українські медичні інновації» до лікаря вищої категорії – Лущик Надії Григорівни. Хочу відзначити, з чуйністю і добротою віднеслася до моєї донечки, інваліда І групи з дитинства підгрупа А. Роди у мене були важкі і стрімкі, води відійшли вдома. Було ручне втручання, дитяче місце відривали. Після родів дали лікарняний на 72 дні. З дитинства донечку лікували у невропатолога ... Результатів ніяких. Зараз донечці 45 років, вона не ходить, не їсть сама, не тримає сечі і калу. Себе не обслуговує.
Внаслідок родової травми поставили діагноз і ДЦП і епілепсія і олігофренія. Донечка дитяча, любить дивитися мультики. Стоїть на обліку в психоневрологічній лікарні у лікаря Бідного Д.

Дуже вдячна Надії Григорівні, приступи епілепсії значно зменшились після призначеного лікування.

З повагою, Познякова Ганна Леонтіївна

Відповісти:

Yulia Volkova,
Yulia Volkova, 
Переглянути всі відповіді ()
Юлиана Штопко: (Перехожий)
Сподобалось
Я, Авдоніна Ольга Миколаївна, дуже вдячна Надії Григорівні Лущик за свого сина. Він з дитинства хворіє бронхіальною астмою в важкій формі. Надія Григорівна ще маленькому допомагала йому в лікуванні хвороби. Завдяки комплексному лікування у сина була довготривала ремісія. Але цього року, після застуди, приступи ядухи стали частішими – до 5 разів на день.Ми знову вирішили просити допомоги у Надії Григорівни. Після курсу лікування, стан сина значно покращився. За що ми щиро вдячні і бажаємо Надії Григорівні міцного здоров’я і активного довголіття на користь всім її пацієнтам.

Відповісти:

Юлиана Штопко,
Юлиана Штопко, 
Переглянути всі відповіді ()
Kostya Avdonin: (Перехожий)
Сподобалось
Син народився здоровою дитиною, до двох років розвивався
відповідно віку: розмовляв, співав, танцював та всім цікавився. Після ГРЗ
дитина замкнулася, мало говорила, втратила інтерес до всього – син перестав
цікавитись книжками, малюнками, плаваючими рибками ... Ми спочатку не придали
цьому значення, а з часом зрозуміли, що щось не те з нашим сином.

Звернулись до Уляни Богданівни. Вона перевірила
його на апаратах – обстежила як працює мозок і сказала, що у нього дитячий
аутизм. Лікування було тривалим. Протягом декількох років за нашим сином
спостерігала Уляна Богданівна та Надія Григорівна. Наш син успішно вийшов з
цієї важкої хвороби, за що ми вдячні лікарям.

Пройшли роки, періодично звертаємося до наших
рятівників з метою контролю роботи головного мозку. Сьогодні наш син успішно
навчається в університеті.

Бажаємо подальших успіхів нашим цілителям у оздоровленні нашої нації.

мама Вероніка

Відповісти:

Kostya Avdonin,
Kostya Avdonin, 
Переглянути всі відповіді ()
Я не орієнтувалася , не впізнавала вулиць , будинків, не знала куди маю йти,не знала який рік тепер,була знижена пам"ять,не пам"ятала прочитаного, шуміло в голові., не могла спати. Після лікування в цьому центрі поступово стан мого здоров"я поліпшувався: знаю, що тепер 2014р, впізнаю вулиці рідного Тернополя, кращі пам"ять ,та сон,зменшується шум в голові.- одним словом , я зовсім інша.З великою повагою та вдячністю.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Дуже важливо опинитись в руках спеціалістів, щоб можна було довіритися лікарю, отримати компетентну допомогу і моральну підтримку.Все це я знайшла у цьому Центрі.Дуже дякую за лікування,розуміння,все минулося: симптоми хвороби, відновився порушений кровообіг,стабілізувався психоемоційний стан, з'явилась бадьорість.Ваша праця, ваше відношення до пацієнта,лікування є дуже необхідним в ситуації гострої потреби
Процвітання Вам , розвитку, нових досягнень, нехай бог допомагає,дає наснаги і сил. Маю теплі враження від спілкування і лікування у Вашому Центрі.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Переніс важку черепномозкову травму, не ходив,було порушення зору, сну.Після обстеження УЗД судин шиї, голови та кінцівок виявилося, що мозок недостатньо харчується , бо були проблеми з кровотоками. Після проведеного лікування в мене відновилося багато функцій мозку - поліпшилися сон, зір, працездатність, хода, став спокійнішим, Тут працюють лікарі від Бога, вищої категорії,Нехай щастить цим людям, нехай Бог відвертає від них та їх сімей всі біди, негаразди.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Приємно здивована, що по УЗД судин мозку можна лікувати. Понад 10 років страдала головними болями, судомами, запамороенням, багато чого перепробувала. А тут за три місяці лікування забула про свої проблеми - голова не болить, сон нормалізувався, інколи відчуваю ще дискомфорт на зміну погоди. Але це вже можна пережити. Добре, коли діагностика повертає здоров'я, а не просто діагностика задля діагностики.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Медичний центр українські медичні інновації   Українські медичні іновації   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Індивідуальний підхід до діагностики та лікування психоневрологічних хворих   Апалічний синдром   Аутизм   Бар'єрна функція капілярної стінки   Відсу ність самостійної ходи   Варикозне розширення вен   Вегетосудинну дистонію   Високий тонус м'язів ( рук ніг)   Внутрішньочерепний тиск   Втомлюваність   Гідроцефалію   Гіпертонічну хворобу   Гемодинаміка у капілярах   Діабетична ангіопатія   Дитячий церебральний параліч   Емоційну нестабільність   Заїкання,тики,несміливість   Запаморочення   Затримку психічного та розумового розвитку різного генезу   Зниження пам'яті   Зомління   Зору   Кінцівок   Капіляроскопія   Комплексний підхід до вирішення проблем хворого   Консультація невропатолога   Кровопостачання мозку   Мови   Мозку   Наслідки черепномозкових травм   Неврологічний огляд   Невротичні розлади( нав'язливі рухи)   Нейрореабілітація   Нетримання сечі   Облітеруючий атеросклероз   Олігофренію   Порушення сну   Порушення ходи   Постінсультні стани   Похитування при ході   Психоемоційні розлади   Рефлексотерапія   Роздратованість   Розсіяність уваги   Розсіяний склероз   Синдром дефіциту уваги з гіперактивністю у дітей   Синдром рейно та васкуліти   Синдром хронічної втоми   Слуху   Страхи   Структурна характеристика капілярів   Судинні деменції   Судомні стани та епілепсію   Ультразвукова діагностика судин шиї   Цереброваскулярні захворювання різного ступеня вираженості   Швидке розумове виснаження  
Показати більше