Медичний центр "Ніка і К"

Ніка і К
Відгуків 8
Львів
Вулиця Володимира Івасюка, 4, офіс 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб08:00 - 12:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Медичний центр "Ніка і К"

Клініка гінекології та озонотерапії

О3 - всі знають як озон. Але з властивостями озону мало хто знайомий. Дослідження властивостей озону показали, що озон можна використовувати вмедицинідля лікування та профілактики багатьох захворювань. Цей метод називається озонотерапією.

Серед біологічних ефектів озону перші місця займають бактеріо-, фунгі- і вірусоцидний ефекти, що призводить до втрати життєдіяльності бактеріальної клітини і здатності її до розмноження. Озон вбиває всі відомі види грам-позитивних та грам-негативних бактерій, синю гнійну паличку, всі ліпо- і гідрофільні віруси, в тому числі віруси гепатиту А, В, С, спори і вегетативні форми всіх відомих патогенних грибів та простіших. Протизапальний ефект озону ґрунтується на його можливості окислювати (розщепляти) біологічно активні речовини, які беруть участь в розвитку і підтримці запального процесу.  

Доведено, що озон підсилює дію інших лікарських препаратів за рахунок того, що він покращує доступ ліків до клітин, за рахунок розпушення їхніх мембран. Озон позитивно впливає на еритроцити, збільшує еластичність їхніх мембран, тим самим покращується прохідність еритроцитів в спазмованих та звужених внаслідок хвороби судинах та капілярах. Це дає змогу більшій кількості еритроцитів проникнути в ті ділянки хворого організму, де є недостатня кількість кисню, і збагатити їх киснем. Озон також підвищує проникливість кліткових мембран для глюкози, і це знижує рівень цукру в кров'яному руслі за рахунок кращого надходження глюкози в тканини. Під впливом озону гинуть не лише бактерії, а й грибки та віруси. Ним обробляють питну воду, дезінфікують повітря, застосовують для усунення неприємних запахів у приміщеннях.

Клініка «Ніка і К» озонотерапію використовує з початку свого заснування. Цей безопераційний, найефективніший, найдоступніший, найбезпечніший метод добре доповнює та підсилює методи традиційної медицини, до якої наші люди вже звикли. Накопичений нами досвід дозволяє зробити висновок, що озонотерапія проста в застосуванні, добре переноситься пацієнтами, характеризується практично повною відсутністю побічних дій і високою ефективністю.  

Озонотерапію застосовують для профілактики і лікування у:

 • терапії хронічних гастритів, колітів, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічних гепатитах, цирозу печінки, ревматизму, артритів і артрозів, ішемічної хвороби серця, алергічних захворювань, цукрового діабету, бронхіальної астми, хронічного бронхіту та пневмонії, гіпертонічної хвороби, стану після оперативного втручання та інших;
 • хірургії тромбофлебітів, опіків, трофічних виразок, тривало не загоєних ран;
 • гінекології та урології геніального герпесу, хронічних і гострих захворюваннях жіночої і чоловічої статевої сфери, хронічних уретритів і простатитів, циститах та
 • дерматології і косметології грибкових уражень, склеродермії, псоріазу, нейродермітів, екземи, червоного плоского лишаю, вугрових висипів, герпесу, фурункульозів, алопеції, целюліту, відмолодження обличчя та інші.
 • неврології порушень мозкового кровообігу, захворювань перефирійної нервової системи, мігрені, вертеброгенного синдрому, токсичного ураження нервової системи, розсіяного склерозу, вегето-судинної дистонії.
 • оторіноларингології захворювань носоглотки і пазух носа, гострих і хронічних запалень вуха.

Методика застосування озону базується на:

 • питті озонованої води (озонування дистильованої води).
 • аутогемотерапії з озоном (велика і мала аутогемотерапія) - озонування крові;
 • внутрішньовенному введенні озонованого фізрозчину;
 • підшкірному введенні озонокисневої суміші;
 • ректальних інсуфляціях озоном (введення газу в кишечник);
 • озонованій олії для внутрішнього та зовнішнього застосування;
 • зовнішній газація уражень на шкірі озонокисневою сумішшю;
 • зрошенні озонованою водою місць ураження;
 • навушниках;
 • озонованих тампонах.
Медичні та оздоровчі центри

 

Клініка озонотерапії "Ніка і К"- безопераційний, найефективніший, найдоступніший, найбезпечніший шлях до Вашого здоров'я. Клініка озонотерапії є унікальним лікувально-профілактичним комплексом, де об'єднаний потенціал класичних методів і найповнішого методу медицини.

Лікування, профілактика і реабілітація в клініці здійснюється на основі найсучаснішого обладнання. Сьогодні за допомогою озонотерапії успішно лікують більше 150 захворювань. Озонотерапія при багатьох захворюваннях сприяє суттєвому покращенню стану і навіть, відміні шкідливих для організму хімічних препаратів.

Медичний озон має антибактеріальну, антивірусну, протизапальну та імунно-модулюючу дію, покращує постачання тканин киснем, знімає явища гіпоксії органів, сприяє корекції порушень перекисного окиснення ліпідів і підвищує активність системи антиоксидантного захисту, регулює порушену рівновагу в організмі, активує захисні сили організму, підвищує загальний тонус організму, ліквідує "синдром хронічної втоми", відновлює і прискорює виздоровлення.

Медичний центр "Ніка і К" пропонує:

1. Спостереження вагітності.

2. Запобігання розвитку небажаної вагітності, корекція порушень менструального циклу.

3. Діагностика і лікування безпліддя та планування сім’ї.

4. УЗД - вагітності.

5. УЗД - по гінекології трансвагінальним датчиком, фолікалометрія.

6. УЗД - внутрішніх органів.

7. Діагностика і лікування захворювань шийки матки.

8. Кріодеструкція.

9. Контрацепція 21 ст. - встановлення внутрішньо-маткових спіралей Мірена, та видалення (ВМС).

10. Аналізи на TORCH-інфекції.

11. Діагностика та лікування захворювань, що передаються статевим щляхом. Діагностика вірусних гепатитів, сифілісу, ВІЛ (сертифік.); видалення кондилом, бородавок, папілом.

12. Загальноклінічні та біохімічні аналізи.

13. Гормональні обстеження.

14. Застосування озонотерапії в гінекології, хірургії, урології, отоларингології, неврології, дерматології, педіатрії, ендокринології, кардіології, та проф. терапії.


Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ірина Мазур: (Користувач)
Сподобалось
В мене була алергія на бур"ян тривалий час., головні болі, втома, тахікардія.  Проходила курс  введення озонованого фізіологічного розчину і курс обробки крові озонокисневою сумішшю.  Стан ідеальний.  Лікувала гінекологію.  Дуже уважні і  кваліфіковані спеціалісти.

Відповісти:

Ірина Мазур,
Ірина Мазур, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Лешневська: (Перехожий)
Сподобалось
Проходили із сім*єю курс озонотнрапії.стан покращився істотно ,зокрема у сина відмінили синтетичні препарати після озонування з кров*ю,зникли головні болі,пройшов вірусний бронхіт,відношення прекрасне ,власниця клініки при потребі навіть спеціально позапланово приходила в клініку ідучи нам на зустріч.Щодо цінової політики вона майже не відрізняється від державних установ а якість озону набагато краща.Поцікавтесь і порівняйте з іншими приватними медичними установами.

Відповісти:

Наталія Лешневська,
Наталія Лешневська, 
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Kulik: (Перехожий)
Не сподобалось
Після мого коментаря мій чоловік отримав дзвінок від сина лікаря Івана Андрійовича який повідомив що його батько не вживає жодної краплі алкоголю за станом здоровя тому я приношу вибачення в тому що назвала його пяним.... можливо це був запах ліків з його рота, але все те що описано в коментарі дальше це повна правда... і рекомендувати цю "клініку" я не буду нікому.

Відповісти:

Tetyana Kulik,
Tetyana Kulik, 
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Kulik: (Перехожий)
Не сподобалось
Шановні відвідувачі! Не ходіть туди-антисанітарія, узедист робила вагінальне узд-жах одні муки пів години, не могла нічого побачити, записи зробила з пам'яті, болі відчуваю щей сьогодні... ІВан Андрійович взагалі два слова до купи зліпити не може-як я зрозуміла був прсто пяний, сидів у масці, але запах алкоголю все одно передавався, аналізи які я принесла навіть не дивився, на мої питання була одна відповідь-робити чистку... ніякої фаховості. Заплатила 450грн про що жалію, треба було просто піти... СІМЕЙНиЙ бізнес більш нічого... ціла сімейка задіяні. Дівчата і жінки не ходіть туди бо крім хворіб нічого не отримаєте щей заплатите за них!!!

Відповісти:

Tetyana Kulik,
Tetyana Kulik, 
Переглянути всі відповіді ()
Шарашкіна контора!!!! Цим все сказано.
Так звана "медсестра чи спеціаліст із узд" без халата, у темній кімнаті, без рукавичок, навіть не вияснила що саме хочу продіагностувати, зробила мені на ситий шлунок узд, подивилася ще і нирки( бо це плюс 80грн) тільки перед узд "забула" попередити, що їсти не можна!!! Халатне ставлення, непорядність і абсолютна некомпетентність!!

А лікар, який приймав-окрема історія!! Те, що він мені сказав, я й сама знала без узд за 180 грн! Нездарні лікарі, які крім озокериту не можуть більше нічого порадити!!

Такі "діагностичні центри" треба закривати, щоб не дурили людей і не витягували з них грошей!!!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
лікувалась у савруна і а дуже уважний дуже досвідчений лікар все супер .

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Лікувалася тут біля 7-8 місяців, ходила на прийоми по 2-3 рази на тиждень, в кінці виявилося, що не від того лікували. Викачали купу грошей і взагалі нічим не допомогли

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Мені сподобалось, психологічна атмосфера та кваліфікаційне обслуговування на всі 100!!!!!!!!!!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Нікаік   Ніка   Гінекологія   Дерматологія   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Дерматолог   Лікар-дерматолог   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Аналізи   Гормональні обстеження   Діагностика   Запобігання небажаної вагітності   Комплексне узд   Кріодеструкція   Лікування   Лікування безпліддя   Лікування захворювань   Лікування клімактеричного синдрому   Лікування порушень менструального циклу   Лікування статевих захворювань   Лікування шийки матки   Лікування що передаються статевим шляхом   Небажана вагітність   Невропатологи   Обстеження   Огляд лікаря   Озонотерапія   Патронаж вагітних   Спіраль   Спостереження вагітності   Узд внутрішніх органів   Узд по гінекології   Узд-вагітності   Урологи  
Показати більше