Медичний центр "Клініка професора Стефана Хміля"

Клініка професора Стефана Хміля
Відгуків 1
Тернопіль
Вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 1Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний
Тернопіль
Вулиця Софії Стадникової, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Клініка професора Стефана Хміля - є приватним медичним закладом, що надає багатопрофільні діагностичні та лікувальні послуги, застосовуючи найсучасніші підходи діагностики та лікування.

   За допомогою сучасного діагностичного обладнання Ви зможете пройти комплексне і різнопланове обстеження, отримати консультації спеціалістів, а відповідальне ставлення персоналу та приємна атмосфера в клініці  викличуть у Вас тільки позитивні емоції. Наша клініка розташована в центрі міста, а графік роботи  дає можливість звернутися до нас в зручний для Вас час.

У нашій клініці до ваших послуг:

  • лікарі з високим рівнем професійної підготовки та багаторічним практичним і науковим досвідом;                 
  • сучасне медичне та лабораторне обладнання, що відповідає світовим стандартам;
  • отримання комплексних послуг в одному медичному закладі;
  • можливість ранньої діагностики та профілактики захворювань;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • гарантія конфіденційності.

 

У Центрі планування сім’ї та репродукції людини ПП «Клініка професора С.Хміля» до послуг пацієнтів: лікарі з високим рівнем професійної підготовки та багаторічним практичним і науковим досвідом; сучасне медичне та лабораторне обладнання, що відповідає світовим стандартам і дозволяє повністю реалізувати професійний потенціал наших спеціалістів; отримання комплексних послуг в одному медичному центрі; індивідуальний підхід до кожного пацієнта; гарантія конфіденційності. У Центрі планування сім’ї та репродукції людини ПП «Клініка професора С.Хміля» до послуг пацієнтів: лікарі з високим рівнем професійної підготовки та багаторічним практичним і науковим досвідом; сучасне медичне та лабораторне обладнання, що відповідає світовим стандартам і дозволяє повністю реалізувати професійний потенціал наших спеціалістів; отримання комплексних послуг в одному медичному центрі; індивідуальний підхід до кожного пацієнта; гарантія конфіденційності. Основною метою діяльності Центру планування сім’ї та репродукції людини було, є і буде зробити все можливе, щоб щастя материнства відчула кожна жінка, котра звернеться за допомогою до наших фахівців. Лікарі-репродуктологи працюють для того, щоб кожна сім’я отримала шанс та можливість почути крик своєї дитини. Лікарі-репродуктологи нашої клініки прикладають багато зусиль та технологій, щоб бажаний результат був здобутий і чоловік та дружина зрозуміли та відчули  батьківство.

 Центр планування сім’ї та репродукції людини ПП «Клініка профессора С. Хміля» нагороджений почесною грамотою Української асоціації репродуктивної медицини за вагомий внесок в розвиток і впровадження методик допоміжних репродуктивних технологій в Україні, багаторічну плідну працю і високий професіоналізм та відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги», фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості продукції(товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» 2011 переможець регіонального рівня у номінації «Послуги»  послуги лікувальні та багатопрофільні діагностичні.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalia Kohut: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Ходила туди до гінеколога Ірини Ігорівни. Дуже дуже хороший спеціаліст. Вартує своїх грошей. Персонал привітний. Аналіхи усі на місці

Відповісти:

Natalia Kohut,
Natalia Kohut, 
Переглянути всі відповіді ()
Клініка професора с. хміля   Клініка професора хміля стефана   Клініка професора хміля с.   Клініка професора хміля   Гінекологія   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лабораторії медичні   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Акушерство   Акушерство і гінекологія   Безпліддя   Гінеколог   Гінекологія   Гастроентеролог   Діагностика   Дерматокосметологія   Дерматологія   Ендокринологія   Кардіотокографія   Клініка   Косметологія   Лікарі з багаторічним науковим досвідом   Лікарі з багаторічним практичним   Лікарі з високим рівнем професійної підготовки   Лікування   Лікування безпліддя   Лабораторні дослідження   Лабораторна діагностика   Лабораторне обладнання   Лабораторне обстеження   Мамологія   Медичне та лабораторне обладнання   Можливість профілактики захворювань   Можливість ранньої діагностики   Невропатолог   Обстеження   Отоларинголог   Офтальмолог   Прийом спеціалістів   Супровід вагітності   Сучасне медичне обладнання   Терапевт   Ультразвукова діагностика   Ультразвукове дослідження   Урологія  
Показати більше