Медична лабораторія "ДіаВіта Мед"

ДіаВіта Мед
Відгуків 6
Львів
Вулиця Нечуя-Левицького, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Якова Раппопорта, 17
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Для точної постановки лікарського діагнозу, а відповідно, й подальшого успішного лікування необхідна високоточна лабораторна діагностика. Від якісно зроблених аналізів залежить здоров’я пацієнта. Це чудово розуміють фахівці лабораторії «ДіаВіта Мед» і пропонують виконання великого переліку лабораторних досліджень.

Роботу забезпечує висококваліфікований медичний персонал та новітнє обладнання.

Лабораторія «ДіаВіта Мед» здійснює:

 • дослідження на гормони — тиреоїдна панель, репродуктивна панель, панель пренатальної діагностики, онкологічна панель,
 • імунологічні дослідження — загальний імунітет, антифосфоліпідний синдром, ревматоїдна панель;
 • діабетологічний профіль;
 • інфекційна панель — дослідження на TORH-інфекції (краснуху, цитомегаловірус, токсоплазму), на герпетичну інфекцію;
 • аналіз на виявлення урогенітальних інфекцій;
 • діагностику гепатитів;
 • клінічну біохімію;
 • загальноклінічні аналізи крові, сечі й калу;
 • цитологічні та бактеріологічні дослідження;
 • алергодіагностику;
 • генетичні дослідження.

Завдяки сучасному фаховому підходу лабораторія гарантує високоточні й достовірні результати кожного проведеного аналізу.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Зоряна Сало: (Ревізор)
Не сподобалось
Обслуговуванням незадоволена зовсім. (((  Аналізи взагалі рідко знаю , не люблю здавати, але прийшлося, оскільки вагітна була 2 дитиною. Прийшовши туди. Початку враження склалося в мене найкраще, гарний інтер'єр, ремонт, ввічливий персонал. Затишна обстановка. Ціни звичайно не дешеві.... але треба було зробити!!! Одним словом  зустріла мене жіночка, білий халат, медсестра що тут казати. Це пам'ятаю була субота, десь 11 год ранку. За свої роки ще так мені ніхто не брав кров з вени. Це був жах!!! Не знаю чи це була медсестра чи хто, певно скоріш всього прибиральниця!!!)))) Вени були в мене хороші і досить добре видно. Ні джгута , нічогісінько, одне слово : " Качай кулачком" . Я була в шоці від такого обслуговування. Від болю очі вилазили на лоб. Розкулупавши мені вверху руку, так звана " медсестра" добралася мені до запястя!!! Якимсь чудом вона взяла в мене кров. ))) Але чого то вартувало. Рука в синцях  вся і боліла певно до тижня часу!!!

Відповісти:

Зоряна Сало,
Зоряна Сало, 
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Лоза: (Перехожий)
Не сподобалось
Здавала аналіз на гельмінти 22.03.2016 результат позитивний по одному із видів. Звернувшись до лікаря порекомендував передати аналіз в Сінево був відємним. Що за відношення до якості проведення досліджень.Чи це персонал тільки вчиться?

Відповісти:

Андрій Лоза,
Андрій Лоза, 

Alla Yav: (Перехожий)
Андрій Лоза, а хто сказав, що Сінево та лаба, що можна на неї рівнятися?
1 рік тому

Відповісти:

Alla Yav,
Alla Yav, 
Переглянути всі відповіді ()
Катя Кригер: (Користувач)
Не сподобалось
Я дуже розчарована в якості роботи даної лабораторії. Здавала аналізи на толерантність до лактози, заплатила більше 1000 грн, а коли прийшлось розшифровувати результати гастроентерологом, то виявилось, що цифри не відповідають дійсності і це є помилка лабораторії.  Жах, і перездати навіть нема де. Нікому не рекомендую цю лабораторію

Відповісти:

Катя Кригер,
Катя Кригер, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Андріїв: (Перехожий)
Не сподобалось
Для чого ставити прейскурант цін?,якщо всі ціни треба уточнювати........

Відповісти:

Наталя Андріїв,
Наталя Андріїв, 
Переглянути всі відповіді ()
Галя Дзендзюра: (Перехожий)
Сподобалось
Щодо аналізу на гельмінти. Яйця глистів дуже вжко виявити, я здавала кілька раз і аж на 7-ий виявили, аналізи проводила державна установа. Такщо не звинувачуйте лабораторію а беріться караще за лікування.

Відповісти:

Галя Дзендзюра,
Галя Дзендзюра, 
Переглянути всі відповіді ()
Оля Лук: (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго дня.Обслуговуванням не задоволена.Я прийшла з готовим матеріалом,лікарка чітко написала, що потрібно виявити.Перед тим,я у ведучої лікарки уточнила ціну на два види аналізів,які мені потрібно здати.Ціни були вказані в прайсі. Жінка,лаборант(чи, як її можна назвати..),вирішила обрахувати мене на 50грн.,аргументуючи це тим,що є кілька підвидів даного аналізу,і вона точно не знає,який це.Чому я маю переплачувати ,через необізнаність,та некомпетентність працівника????Ще й до цього обіцяли результат дослідження через 3-4дні.Я здавала 20.05,а отримала 31.05...Ще не сподобалось,що не видають чеків...А керуючого лабораторії,попрошу,перевіряти своїх працівників.

Відповісти:

Оля Лук,
Оля Лук, 
Переглянути всі відповіді ()
Діа віта мед   Діавітамед   Діа вітамед   Лабораторії медичні   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Імунологічна лабораторія   Інфекційні дослідження   Інфекційна панель   Іфа   Алергодіагностика   Аналізи   Аналізи на імунітет   Біохімічні дослідження   Біохімія електроліти   Біохімія загальна   Біохімія ліпідограма   Визначення алергенів   Гормональні дослідження   Гормони   Забір біоматеріалів   Забір матеріалу для досліджень   Загально-клінічні аналізи   Здати аналізи   Здати аналізи на аскариди   Здати аналізи на глисти   Здача аналізів   Кісткові маркери   Комплексні дослідження   Лабораторії   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Лабораторні дослідження   Лабораторна діагностика   Лабораторний центр   Медичні аналізи   Медична лабораторія   Обстеження   Онкомаркери   Плр   Ревматоїдна панель   Результати аналізів   Результати аналізів онлайн  
Показати більше