Клініка "Медікус"

Медікус
Відгуків 10
Тернопіль
Вулиця Анатолія Живова, 28
+38 (0352) 52-57-57 (Поліклініка)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний
Тернопіль
Вулиця Князя Острозького, 9
+38 (0352) 40-05-18 (Мікрохірургія ока)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

"Краще один раз побачити, ніж сто разів почути" - каже народне прислів'я. І це насправді так. Зір забезпечує людині 9/10 об'єму інформації про навколишній світ. Заплющивши на мить очі, можна собі уявити, як багато втрачає людина, залишившись без зору. навіть незначна втрата зору може змінити долю людини, а надто, коли йдеться про дитину.

Найпоширенішим захворюванням, яке розвивається у дитячому і шкільному віці, є міопія(короткозорість), причому зі збільшенням шкільного стажу кількість дітей із короткозорістю збільшується, а її ступінь зростає. Серед учнів початкових класів вже у 15% дітей лікарі діагностують короткозорість, а у 2/3 школярів виявляють ослаблення внутрішньоочного м'яза (слабкість акомодації), що є підгрунтям для формування короткозорості. Прогресування цього захворювання часто асоціюється з періодом активного росту та розвитку дитини і може призвести до тяжких незворотніх змін в оці та часткової втрати зору.

У дітей з високим (90-100%) зором потрібно перевіряти резерв акомодації раз на рік.Найдоцільніше робити це під час канікул, щоб у разі потреби підтренувати очі дитини і підготувати їх до повноцінної зорової роботи. Школярі, в яких виявлено слабкість акомодації, повинні проходити огляд у дитячого окуліста не рідше 1-2 разів на рік, регулярно проходити курс тренувань внутрішньоочного м'яза, систематично займатися фізкультурою (в тому числі й спеціальними вправами для укріплення очних м'язів).

Окремої уваги заслуговує ще одна група ризику - користувачі ПК. Сьогодні комп'ютеризація охопила всі галузі нашого життя. Лави людей, які більшу частину робочого дня проводять за комп'ютером, невпинно зростають. На жаль, з часом не неодмінно позначається на їхньому здоров'ї. В першу чергу потерпають:


       - органи зору (комп'ютерний зоровий синдром); 
      - м'язово-кісткова система (захворювання м'язів і суглобів кінцівок, а також хребта, внаслідок тривалого статичного положення, здавлювання нервів і судин із подальшим         тунельним синдромом; заніміння шиї, біль у плечах і попереку, поколювання в ногах); 
       - нервова система (внаслідок інформаційного перевантаження); 
       - шкіра (внасоідок негативної дії електростатичного поля моніторів); 
       - репродуктивна функція у жінок.]

Помітивши будь-які ознаки погіршення стану свого здоров'я, не зволікайте, не сподівайтеся на самозцілення, а якмога швидше звертайтеся до лікарів. Іноді достатньо мінімальних зусиль, аби поліпшити стан свого здоров'я і повернутися до роботи повноцінним працівником.

Вискококваліфіковані спеціалісти лікувального центру "Клініка Медікус", що вже кілька років успішно працює на теренах нашого міста, можуть не лише вчасно і точно діагностувати будь-яке захворювання, але й призначати ефективне лікування.

Лікарі-офтальмологи проводять елементарне обстеження очей, визначення рефракції за допомогою сучасних рефрактометрів, підбір окулярів та контактних лінз, вимірювання внутрішньоочного тиску. Лікарі центру мікрохірургії ока проводять консультації та запис на операції з приводу катаракти, глаукоми, косоокості та інших хірургічних пластичних втручань на повіках.

Також у клініці можна пройти обстеження та лікування у лікарів-гінекологів, косметологів, та дерматологів, ендокринологів, терапевтів, педіатрів. Комп'ютерна та найсучасніша ультразвукова діагностика дозволяють мінімізувати похибку в діагнозі, ефективно надати допомогу всім людям без винятку. Раннє виявлення хвороби дає можливість якісно поліпшити здоров'я - найцінніший дар у житті людини.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Olga Davyda: (Критик)
Не сподобалось
Жахлива клініка, були на консультації з дитиною, поставили невірний діагноз за який ми заплатили 320грн..На руки жодного заключення не дали. Шарлатани, ще пропонували пройти у них різні процедури, просто виманюють гроші.

Відповісти:

Olga Davyda,
Olga Davyda, 
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Kut: (Ревізор)
Не сподобалось
Не рекомендую, бул записані на конкретну годину, а всеодно прочекали у живій черзі і ще й попали до лікаря шарлатана Зюбровского. Не рекомендую.

Відповісти:

Oksana Kut,
Oksana Kut, 
Переглянути всі відповіді ()
Оля Коруна: (Перехожий)
Сподобалось
були з дитиною на прийомі в лікаря-офтальмолога-задоволені обслуговуванням та кваліфікацією лікарів

Відповісти:

Оля Коруна,
Оля Коруна, 
Переглянути всі відповіді ()
Дуже препогане обслуговування .Записались з дитиною 6років до окуліста на 16.00 приймала трьох чоловік нараз в одному кабінеті.Прийом при відкритих дверях.постійно заходять з якимісь питаннями до лікаря співробітники.На такому прийомі навіть небули в державні поліклініці За що ми заплатили 180 гривень

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Гінеколог Зюбакіна Ірина Іванівна постійно втюхує непотрібні препарати, і щупає щитовитку... точно задіяна в продажі команії, а стосовно гінекології не є першокласним фахівцем

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
В мене зараз двоє дітей при вагітності неодноразово відвідувала УЗД лікар дуже хороший сказав все правильно.Велике йому спасибі!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
не ідіть на УЗД в медікус лікар не професіонал мені сказав що не розвинене серце у дитини при вагітності виявилось що на такий терміе все нормально але скільки було потрачено сил і здоров*я

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Дуже приємно вражена кваліфікацією лікарів мікрохірургії, відношенням медперсоналу,умовами перебування і найголовніше, швидким одужанням.
Дякую "Медікусу" за повернене нам здоров"я.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Якщо ви постійний пацієнт державних поліклінік, то Медікус" саме для вас!!! На мій погляд, для приватної поліклініки, де прийом по запису на конкретну годину, півгодинне очікування у порядку живої черги просто неприпустиме! До того ж огляд лікаря подібний до сеансу одночасної гри (відразу з декількома пацієнтами)!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
дуже гарна обслуга кваліфікованих лікарів і медперсоналу.мені дуже сподобалось спілкування і перебування в клініці.де тільки я небула .але такого гарного відношення по відношенню до пацієнтів ще такого небачила і не чула.як в цій клініці.весь персонал як на підбір.ніхто поганого слова тобі нескаже що щось ти нетак зробив.таке відчуття як на курорті.дуже всім вам дякую за вашу працю

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Гінекологія   Дерматологія   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Венерологія   Офтальмологія   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Дерматолог   Лікар-дерматолог   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Венеролог   Лікар-венеролог   Лікування венерологічних захворювань   Офтальмолог   Лікар-офтальмолог   Окуліст   Внутрішньоочний тиск   Втрата зору   Гінеколог   Діагностика   Дерматолог   Ендокринолог   Ефективне лікування   Захворювання очей   Комп'ютерна ультразвукова діагностика   Короткозорість   Лікар-гінеколог   Лікарі-офтальмолог   Мікрохірургія ока   Обстеження очей   Офтальмологія   Педіатр   Послуги клініки   Рефрактометрів   Стоматолог   Терапевт   Узд  
Показати більше