Клуб спортивного та бального танцю "Фламінго"

Фламінго
Львів
Вулиця Анатолія Вахнянина, 29
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Ср,Пт,НдВихідний
Вт,Чт,Сб16:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Танець — це мистецтво ... Мистецтво — дзеркало душі ... А душа безмежна. Магія бального танцю — це величезний світ мистецтва і спорту, грації та суперництва, радості перемог і прикрощі поразок. Бальний танець — це динаміка і ритмічність, це щось невловиме. Бальний танець — це чарівний Вальс і елегантний Фокстрот, це завзятий Квік Степ і чуттєва Румба, це ритмічний Ча-ча-ча і шалений Пассо Добль, це пристрасне Танго і енергійний Джайв. Ми проведемо вас в цей світ, світ спорту, грації, овацій! Танцюють всі! Допоможе вам в цьому Клуб спортивного бального танцю «Фламінго».

У нашому клубі кожен знайде те що йому подобається: бальні танці, сучасні танці, хореографія, художня гімнастика, танцювальний фітнес.

Зал з хорошим паркетною підлогою, дзеркальними стінами та затишною атмосферою, яку створюють наші викладачі — майстри світового класу.

Викладання будується за методиками, що застосовуються в провідних танцювальних школах України і Західної Європи. Складання та розучування індивідуальних композицій орієнтовані на сучасні тенденції в області бальної хореографії. В процесі освоєння освітньої програми учні також отримують знання з історії та теорії спортивного танцю, знайомляться зі зразками танцювального мистецтва інших країн.

Спортивна бальна хореографія передбачає виховання дитини перш за все, як спортсмена. Кожен учень, який захоче займатися бальними танцями (за власним бажанням та бажанням батьків) на спортивному рівні, буде мати змогу приймати участь різних змаганнях (від Всеукраїнських до Міжнародних).
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук