Кабінет розвитку дитини "Ерудит"

Ерудит
Відгуків 4
Хмельницький
вулиця Володимирська, 36/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 19:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Кабінет розвитку дитини «ЕРУДИТ» — пропонує всебічний розвиток для вашої дитини, а саме підготуватись до школи, вивчити мови, отримати навички театрального й образотворчого мистецтва. Виконання домашніх завдань для дітей початкової школи.

Ми надаємо послуги:

 • підготовка до школи;
 • виконання домашніх завдань;
 • математика;
 • логіка;
 • вивчення мов: українська, англійська, німецька;
 • психолог;
 • логопед;
 • ейдетика;
 • образотворче мистецтво;
 • театральне мистецтво;
 • кольорова анімація;

Дітям від 4 до 10 років.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Наташа Самітовська: (Користувач)
Сподобалось
Швидка підготовка до школи, ми задоволенні! Також дитина гарно вивчила англійську мову, викладач просто супер!

Відповісти:

Наташа Самітовська,
Наташа Самітовська, 
Переглянути всі відповіді ()
Віталік Кметь: (Перехожий)
Сподобалось
Моя донька відвідувала 3 місяці заняття з німецької мови,за цей час вона значно покращила свої знання.З 1 вересня вона відвідує математику і театральне местецтво,та продовжує займатись німецькою.Ці заняття їй дуже подобаються

Відповісти:

Віталік Кметь,
Віталік Кметь, 
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Кухар: (Перехожий)
Сподобалось
Відвідуємо заняття театрального мистецтва. Нашій Софії дуже подобається, тому що на заняттях заслужений актор України навчає як себе поводити на сцені, як розвивати свої акторські навички, увагу, виконувати вправи на асоціативне мислення, вправи на відчуття ритму, розвивати міміку та жести. Також викладач проводить авторські тренінги.

Відповісти:

Володимир Кухар,
Володимир Кухар, 
Переглянути всі відповіді ()
Наташа Керекеша: (Перехожий)
Сподобалось
Добрий день! Я воджу свою дитину на заняття логопеда. Моїй дитині 5 років . Вона ходить на заняття з задоволенням, їй дуже цікаво, тому що заняття проходять в ігрові формі, де викладач-магістр використовує різні засоби навчання, методи, прийоми постановки та автоматизації звуків. Викладач знайшла індивідуальний підхід до дитини та видно результат її роботи. Дякую, що є такий кабінет, який дає якісні результати!

Відповісти:

Наташа Керекеша,
Наташа Керекеша, 
Переглянути всі відповіді ()
Курси   Психологи   Логопед   Курси іноземних мов   Навчальні курси   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Логопеди   Послуги логопеда   Лікування порушення мови   Корекція вимови   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Англійська для дітей   Англійська мова   Английский для детей   Английский язык   Виконання домашніх завдань для дітей початкової школи   Виконаня завдань   Выполнение домашних заданий для детей начальной школы   Выполненных заданий   Детский логопед   Детский психолог   Детский театер   Дитячий логопед   Дитячий психолог   Дитячий театер   Домашні завдання   Домашние задание   Дошкільне виховання   Дошкольное воспитание   Ерудит   Изобразительное искусство   Искусство для детей   Кольорова анімація   Кольорова анімація для дітей   Курси англійської   Курси малювання   Курси малювання для дітей   Курси німецької   Курсы английского   Курсы немецкого   Курсы рисования   Курсы рисования для детей   Логопед   Математика   Математика   Матиматика для дітей   Матиматики для детей   Мистецтво для дітей   Німецька для дітей   Німецька мова   Немецкий для детей   Немецкий язык   Образотворче мистецтво   Підготовка до школи   Подготовка к школе   Психолог   Театральні курси для дітей   Театральне мистецтво   Театральное искусство   Театральные курсы для детей   Українська для дітей   Украинский для детей   Цветная анимация   Цветная анимация для детей   Эрудит  
Показати більше