Завод "Нобілекс"

Нобілекс
Відгуків 13
Львів
Вулиця Водогінна, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Львів
Вулиця Шумського, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Львів
Вулиця Гетьмана Мазепи, 33
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 18:30Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


Завод із виробництва металопластикових конструкцій «Nобілекс» був створений для тих, хто дбає про безпеку та затишок власної оселі чи офісу. На ринок металопластикових вікон компанія вийшла у 2007 році. Висока культура виробництва, сучасне обладнання та команда професіоналів, які люблять свою справу, роблять «Nобілекс» унікальним підприємством.

Якщо ваша мета – отримати якісний продукт, який би поєднував у собі елегантність, надійність тадоступну ціну, то ви зробили правильне рішення, звернувшись до нас. Наше завдання полягає у тому, щоб не просто створити вікна та двері для вашого дому чи офісу, але, перш за все, – створити для вас простір, наповнений теплом та затишком. Ми прагнемо, щоби продукція нашої компанії задовольнила вимоги клієнтів із найвищими вимогами, тому всі наші вироби мають найвищий рівень якості.

Металоластикові конструкції виготовлені з профільних систем  Brugmann AD і SpectrumPremium, у поєднанні зі склопакетами є гарантією екологічності, тепло і шумоізоляції.

Металоластикові конструкції , виготовлені на заводі «Nобілекс», мають тривалий термін служби, їх відрізняє сучасний стиль та легкість експлуатації.

Технологічний процес виробництва відбувається відповідно до вимог партнерів – німецької компанії «Salamander Industrie Produkte GMBH». «Nобілекс» використовує сучасну лінію для виробництва вікон та склопакетів, тому наша продукція має лише найвищу якість.

Вся продукція компанії «Nобілекс» пройшла необхідну сертифікацію.

 

Послуги нашої компанії:

·         виготовлення конструкцій з ПВХ і алюмінію  будь-якого рівня складності;

·         виготовлення склопакетів;

·         монтаж та обслуговування конструкційз ПВХ і алюмінію;

·         доставка віконних конструкцій спеціалізованим транспортом;

·         надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування на конструкцій протягом 5 років.

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Олексій Горбатюк: (Перехожий)
Сподобалось
Шановна п.Кавута Наталія!
І в довершення вищезгаданих постів хотілось би навести інші факти:
1. Замір Ви хотіли провести в суботу у визначений час-ми його провели.
2. Монтаж конструкцій проводився на Вашу вимогу теж в суботу(зауважень щодо запізнення монтажної бригади на об'єкт в акті прийому-передачі відсутні!)
3. Майстер приїзжав до Вас, коли ми реагували на Ваш телефонний звінок від 1.11.2016р., на наступний день біля 20 години, адже Ви поставили таку вимогу.
4. Вчора була отримана Ваша скарга, на яку Вам оперативно і аргументовано ми відповіли.
5. Сьогодні по телефону Ви сказали, що прийдете в офіс через півтора години-так і не прийшли(телефонний дзвінок був в 13:37).
6. Користуйтесь фактами, а не емоціями.
7. І останнє, хотілось би задати питання : "Хто ж з нас бреше?". Просимо Вас надати аргументовані докази Ваших бурних фантазій і суб"єктивних емоцій, в іншому випадку ми не відкидаємо можливості звернутися в суд в зв"язку з нанесенням шкоди ділової репутації нашої компанії.
З повагою, компанія "Нобілекс!

Відповісти:

Олексій Горбатюк,
Олексій Горбатюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталия Кавута Князькова: (Перехожий)
Не сподобалось
Відбрехалися вдало, браво!!!!!! З юридичної сторони ви чисті. А совісті як немає так і не було! я ж кажу девіз " Брехня. Майстер завжди прав!" А вікно за 8600 грн зіпсоване.

Відповісти:

Наталия Кавута Князькова,
Наталия Кавута Князькова, 
Переглянути всі відповіді ()
Олексій Горбатюк: (Перехожий)
Сподобалось
Шановна п.Кавута Наталя!

У відповідь на Вашу скаргу від 2.11.2016р. повідомляємо.
Ми розуміємо Вашу стурбованість як клієнта і хочемо розібратись в ситуації, яка склалась в процесі замірів і виконання замовлення №509 від 17.09.2016р. Ситуація вкрай неприємна і вимагає з’ясування..
1. Вікно.
1.1. Всі конструкції виготовлені згідно замовлення за Вашим підписом і бланку замірів, наданих замірником. Припускаємо, що на даному етапі могли виникнути певні непорозуміння.
1.2. Монтаж Вашого замовлення був здійснений монтажною бригадою компанії «Нобілекс» 15.10.2016р., про що був складений акт прийому-передачі за Вашим підписом, зауважень до розмірів і виконання монтажу не було (екземпляр акту прийому-передачі був наданий Вам після проведення монтажних робіт).
1.3. З моменту монтажних робіт і підписання акту прийому-передачі 15.10.2016р. до 2.11.2016р.(дати надходження Вашої скарги) ніяких звернень чи скарг стосовно невідповідності розмірів конструкцій Вашим вимогам не було.
Враховуючи все вище сказане, вважаємо Ваші звинувачення стосовно розміру вікна безпідставними.
2. Підвіконня.
2.1. Всі розміри підвіконня виготовлені згідно замовлення за Вашим підписом і бланку замірів, наданих замірником. Припускаємо, що на даному етапі могли виникнути певні непорозуміння.
2.2. Монтаж підвіконня до замовлення №509 не був здійснений монтажною бригадою компанії «Нобілекс», про що Ви не вказали в акті прийому-передачі від 15.10.2016р.(вартість монтажу згідно замовлення №509 від 17.09.2016р. становить 100грн.).
2.3. Відповідно до акту прийому-передачі від 15.10.2016р. Вам було передано підвіконня, претензій до розмірів і комплектації з Вашої сторони не було.
2.4. З дати виконання монтажних робіт 15.10.2016р. до 1.11.2016р.(дата прийому Вашого телефонного дзвінка) з питання проведення монтажу підвіконня, переданого Вам, Ви не звертались. В скарзі від 2.11.2016р. Ви надаєте фото, де видно, що підвіконня вже встановлено і зароблені відкоси, відповідно монтаж підвіконня був здійснений не монтажною бригадою компанії «Нобілекс», а силами замовника.
2.5. Згідно до замовлення №509 дійсно заглушка до підвіконня повинна бути більшого розміру.
2.6. На Ваше звернення телефоном від 1.11.2016р. був направлений 2.11.2016р. майстер, який в приватній розмові з Вами запропонував компенсувати кошти на демонтаж, обрізання і встановлення повторно підвіконня силами замовника, адже попередній монтаж підвіконня здійснювався також силами замовника. На дану пропозицію Ви відмовились.
Враховуючи все вище перечислене,вважаємо Ваші звинувачення з приводу монтажу підвіконня безпідставними (виступ від стіни не 8см, а 3см), адже монтаж підвіконня здійснювався Вашими майстрами, а звернення чи зауважень щодо розмірів підвіконня з Вашої сторони не надходило.
Однак, зважаючи на всю складність ситуації і розуміючи, що в процесі виконання замовлення могли виникнути певні непорозуміння між замовником і працівниками компанії «Нобілекс» пропонуємо Вам:
1. Компенсувати вартість монтажу підвіконня згідно замовлення №509 від 17.09.2016р, що становить 100грн, так як дані роботи не виконувались працівниками компанії «Нобілекс».
2. Надати Вам нову комплектацію до підвіконння (заглушку), що відповідатиме Вашому замовленню.
3. Компенсувати вартість обрізання підвіконня, різницю вартості підвіконня згідно замовлення і вартості підвіконня згідно Ваших побажань, що становить 200 грн.(відступ від стіни).
Приносимо вибачення за неправильну комплектацію до підвіконня, непорозуміння, які виникли в процесі замірів і виконання Вашого замовлення і сподіваємось на розуміння з Вашої сторони.

Відповісти:

Олексій Горбатюк,
Олексій Горбатюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталия Кавута Князькова: (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго дня! Я напишу інструкцію по спілкуванню с компанієй "Nobilex".
1. Коли приходить замірник ключайте диктофон. Бо якщо ваші побажання не записані на диктофон - значить їх не було.
2. Коли замірник заміряє вікно - переміряйте за ним і обов'язково дивіться що він записує. Дублюйте записане.
3. Коли ви в офісі замовляєте вікно - перевірте креслення згідно ваших записів. В жодному разі не не довіряйте наданим розмірам замівника.
Це перший етап. Етап другий.
1. При монтажі готуйтеся до того що вам треба підлаштуватися до графіка майстра. Бо майстри ДУЖЕ зайняті ( ваші справи мало кого турбують) і вечір та субота -то вже майже нереально. Вам запропонують відпроситися з роботи.
2. На монтаж будуть запізнюватися. На годину. Замість 3 годин швиденько будуть ставити вікно за 1,5 години. Швиденько підписують акт і всё. НЕ ПІДПИСУЙТЕ АКТ В ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ, ПОЧЕКАЙТЕ хоч тиждень, потім підпишете. Бо коли майстри поїдуть ви побачите, що вікно заміряно неправильно. Вам його вкоротили на 10 см більше, ніж ви замовляли. Потім буде історія с підвіконням. Воно буде випирати за відкоси на 8 см!!!!!. В результаті цього, коли ви поскаржитесь в офіс. Майстер ( який дуже зайнятий) приїде до вас зі скандалами, потім буде говорити вам що він зробив все добре, а так і мало бути. Потім на наступний день ви будете виправдовуватись перед менеджером, потім директором, які будуть виправдовувати майстра і на видимих 8 см - говорити 3 см. Ітог - вас відфудболять з письмовою відпискою - що ваші скарги безпідставні.....В вас же немає аудіозапису домовленості з замірником, а той не признається.
Люди, дуже прошу - якщо ви не хочете за свої гроші отримату пародію пластикового вікна. Якщо ви любите себе і свій час і нерви - занйдіть іншу компанію, а не компанію Нобілекс. Бо девіз цієї фірми " Брехня". Майстер завжди прав".

Відповісти:

Наталия Кавута Князькова,
Наталия Кавута Князькова, 
Переглянути всі відповіді ()
Олексій Горбатюк: (Перехожий)
Сподобалось
Шановний п.Роман Петрів!
По-перше, гарантія на наші вікна 5 років, і якщо у Вас виникли певні проблеми - просимо зв"язатись з офісом на тій же Водогінній - ми реагуємо на всі зауваження наших клієнтів. По-друге, серед клієнтів нашої компанії замовника з таким ім"ям і прізвищем немає ( у Вас має бути номер замовлення і дата, коли замовляли). По-третє, якщо Ви не зв"яжетесь з нами і не надасте реальних фактів того, що Ви тут написали - ми розцінюватимемо це, як брудний наклеп з метою дискредитації іміджу і ділової репутації нашої компанії. З повагою, компанія "Нобілекс"

Відповісти:

Олексій Горбатюк,
Олексій Горбатюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Roman Petriv: (Перехожий)
Не сподобалось
Вікна Nобілекс не відповідають якості тій що бачив в офісі при замовленні, обрав двохсторонню ламінацію, ламінація в декількох місцях не пристає віддувається, в декількох місцях попав якийсь бруд під ламінацію так вони наклеїли ламінацію і все. це рівень підвальної якості, шви грубі і не акуратні.замовляв в офісі на Водогінній

Відповісти:

Roman Petriv,
Roman Petriv, 
Переглянути всі відповіді ()
Юра Гладун: (Перехожий)
Сподобалось
Замовив двокамерний пакет вікон - просто фантастично!
Взимку температура від -15 до -25 чи скільки цієї зими було макс - практично не відчувалась. Незайва дещиця, особливо якщо мешкаєте в багатоповерхівці.

Відповісти:

Юра Гладун,
Юра Гладун, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Піньга-Багрій: (Перехожий)
Сподобалось
Замовляли вікна кілька років тому на Водогінній. Недавно виникла проблема з вікном, довелось знову звернутись по гарантії. Майстри приїхали дуже швидко і все виправили. Дякую за оперативність.

Відповісти:

Оксана Піньга-Багрій,
Оксана Піньга-Багрій, 
Переглянути всі відповіді ()
Колектив дуже приємний, все підказали, розказали. Оперативно провели заміри, доставили, встановили. Роботою задоволена на всі100% Так тримати! Побільше хороших клієнтів!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Замовили вікна, все добре, дякую!
1,5 року.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Зупинились на цій фірмі і не шкодуємо!!! Все просто КЛАС!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Довго вагались, а зупинились тут. Вікна сподобались-дякуємо "Нобілекс".

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Сподобалось, замовили , вже дві зими - жодних питань! Так тримати!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Nобілекс   Металопластикові вікна   Вхідні двері   Міжкімнатні двері   Виготовлення і монтаж вікон   Виготовлення і монтаж дверей   Заводи, фабрики   Вікна   Виготовлення вікон   Монатаж вікон   Встановлення вікон   Продаж вікон   Двері   Виготовлення дверей   Монтаж дверей   Встановлення дверей   Міжкімнтані двері   Вхідні двері   Продаж дверей   Завод   Фабрика   Комбінат   Вікна   Вікна ціна   Вікна ціни   Віконний завод   Виготовлення вікон   Виготовлення вікон на замовлення   Вхідні двері ціна   Двері вхідні   Дверна фурнітура   Доставка вікон   Доставка дверей   Завод вікон   Завод металопластикових вікон   Завод металопластикових конструкцій   Заміри вікон   Заміри дверей   Купити вікна   Магазин вікон   Магазин дверей   Монтаж вікон   Монтаж дверей   Монтаж металопластикових вікон   Продаж вікон   Продаж металопластикових вікон   Салон вікон   Салон дверей  
Показати більше