Дитячий навчальний центр "Майстерня знань"

Майстерня знань
Відгуків 2
Львів
Вулиця Городоцька, 225, пов. 3
(3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Дитячий навчальний центр надає освітні послуги для дітей від 1,5 до 12 років. 
Дошкільна підготовка – забезпечуємо всебічну підготовку дитини до школи.

·         Міні-садок,

·         Ранній розвиток для дітей від 1,5 років "Зернятко",

·         Ранній розвиток (комплекс) для дітей від 3 років "Наука тітоньки Cови",

·         Художній гурток "Майстер Пензлик",

·         Гурток англійської мови "Easy English",

·         Гурток німецької мови "Leichte Deutsch",

·         Безкоштовний гурток християнського виховання,

·         Театральний гурток

·         Суботня школа!

·         Логопед

·         Курси для вагітних

·         Школа шахів

·         Студія вокалу

·         Ритміка для наймолодших від 1.5 року

·         Танці

А також  психологічний супровід. Постійна робота психолога, моніторинг знань та вмінь дітей, ведеться робота з батьками- програма «Ми батьки першокласника» безкоштовно!
Вручаємо Сертифікат! Навчання проходить у формі гри. Інтерактивні методи навчання. Веселі перерви. Атмосфера психологічного комфорту!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Lisitsyn Sergey: (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня усім!Хочу поділитися враженнями про дитячий навчальний центр "Майстерня знань".Можу сказати лише те, що це дійсно високого рівня центр.Тут почуваєш себе як у дома, затишно та приємно!Вічливий та приємний персонал, керівники вас завжди вислухають та підтримають.В центрі все придумано до найменших дрібниць. Просторе приміщення, комфортне і безпечне обладнання для занять.Нашому синочку дуже тут подобається! Сюди хочеться приходити знов і знов!Ви молодці!:)РАДЖУ усім!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти:

Lisitsyn Sergey,
Lisitsyn Sergey, 
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Boichuk: (Перехожий)
Сподобалось
Моя внучка Юстинка дуже любить спілкуватися з дітками, малювати, дивитися мультики та гратися новими іграшками. Все це, а ще багато іншого вона отримала, коли прийшла в Майстерню знань на Науку Тітоньки Сови. Я навіть не думала, що дитині тут так сподобається. Затишна атмосфера, чудові казкові малюнки на стінах, кольорові дитячі меблі - все це сприяє розвитку дітей. На заняттях, котрі тривали 2 години з двома перервами, Юстинка разом з іншими дітками малювала, клеїла, виходила писати до дошки, дивилася мультики з повчальним змістом, гралася іграшками, вчила англійські слова та віршики. Вона дізналася про Україну, про столицю Київ, малювала наш жовто-блакитний прапор. І тепер її улюблена гра - це гра в школу. Юстинка навчалася нетривалий час, проте результатів бачимо дуже багато. Велике значення має доброзичлива атмосфера, котра панує в Майстерні знань. Тепер я рекомендую цю школу всім!

Відповісти:

Tetiana Boichuk,
Tetiana Boichuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Дитячий садок неповного дня   Курси   Художні школи   Дитячі розвиваючі центри   Гуртки   Курси іноземних мов   Навчальні курси   Школа малювання   Художня школа   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Гурток   Центри дитячої творчості   Центр дитячої творчості   Творчі гуртки   Навчальні гуртки   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Easy english   Англійська для дітей   Англійська для дитини   Англійська мова   Аплікації   Бальні танці для дітей   Бекоштовний гурток християнського виховання   Вчитель вокалу   Гурток англійської мови   Гурток для малювання   Гурток німецької мови   Дитячі заняття   Дитячі художні виставки   Дитячі центри   Дитяча психологія   Дитяча студія   Дитячий логопед   Дитячий навчальний центр   Дитячий психолог   Дошкільна освіта   Дошкільна підготовка   Дошкільне навчання   Заняття для дітей   Заняття для дітей від 3 років   Заняття для дитини   Заняття з графіки   Заняття з живопису   Заняття раннього розвитку для дітей   Заняття розвиваючі   Курс підготовки до школи   Майстерня знань   Малювання для дітей   Мовленнєвий розвиток   Німецька для дітей   Німецька мова   Навчання дітей від 3 до 12 років   Народні танці для дітей   Освітні послуги для дітей   Підготовка дитини до школи   Підготовка до школи   Пізнавальний розвиток   Послуги дитячого психолога   Розвиваючі центри   Розвиток дітей   Розвиток дитини   Садок   Садок не повного дня   Студія вокалу   Суботня школа   Суботня школа з дошкільної підготовки   Танці для дітей   Творчі заняття для малюків   Творчі майстер-класи   Театральний гурток   Тематичні майстер-класи   Уроки вокалу для дітей   Хореографія   Хореографія для дітей   Християнське виховання дітей   Художні мастер-класи   Художній гурток   Шахи для дітей   Шаховий гурток   Школа раннього розвитку  
Показати більше