Дитячий клуб "Смайлик"

Смайлик
Відгуків 16
Івано-Франківськ
Вулиця Вовчинецька, 30
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 12:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

В листопаді 2007 року Клуб дошкільного розвитку "Смайлик" відкрив свої двері для діток та їх батьків. Цього року ми пропонуємо Вам обрати для Вашої дитини один з наших курсів: 

 • Дошкільний монтессорі-клас -під час 4-х годин (9:00-13:00) заняття діти віком 3-6 рочків і в колі разом працюють, і у групах, і парами, досхочу спілкуються, вчаться допомагати один одному, або цивілізовано відмовлятися від допомоги, вчаться робити власні помилки і не боятися їх робити і йти далі, організовують свята і вистави, займаються творчістю, і стають один одному друзями. І коли Ваша п’ятирічка із захопленням розповідатиме другові про фасеточний зір бджоли, його мама із подивом запитає: « А звідки ти про це довідався?» – Дитина відповість: «Прочитав у енциклопедії в класі» – «А хто ж тебе навчив читати?» – Дитина здивується: «Та я сам навчився…» І це буде не вихваляння, а факт життя.

  Монтессорі тоддлер-клас – це 2-х годинні заняття для діток 1,5-3 рочки. Дітки тут і в колі займаються, і творчістю різноманітною, і пальчикові пісеньки співають, а ще з великим задоволенням вчаться допомагати мамі на кухні чи майструвати. Ось що можна побачити через 2-3 місяці навчання тут: дитина заходить до класу, сама роздягається, проходить до зали, вітається з педагогом та іншими дітками. Бачить на полицях матеріал, підходить, щось небачене раніше приваблює її, вона бере це і сідає з цим. Коло неї з’являється педагог і каже: «Я покажу тобі, як з цим працювати». Швидко показавши алгоритм роботи, педагог залишає її, а дитина концентрується на повторенні дій педагога.

  Підготовка до школи -   заняття триває 1 годину, завдання та види діяльності змінюють одне одного так званими блоками. Кожне заняття включає блок читання, письма, математики, розвиток мислення, зв’язного мовлення, пізнання навколишнього світу та творчу майстерню.Метою роботи з дітками 5-ти річками є, в першу чергу, поступовий розвиток їх психоемоційної, поведінкової, комунікативної готовності до перебування у шкільному колективі. Ми хочемо, щоб майбутні першокласники почувалися комфортно у стінах школи, вміли будувати стосунки з вчителями та однокласниками, адекватно ставилися до критики та помилок, вміли сприймати та підтримувати дисципліну, вміли слухати і чути вчителя, концентрувати свою увагу на власній роботі, не зважаючи на оточення, хотіли йти до школи. Насправді, вищесказане є тими умовами, за яких дитина зможе успішно засвоювати знання та отримувати вміння, заради яких ми посилаємо дитину до школи. Ми прагнемо дати дітям зрозуміти, що створення цих умов багато в чому залежить від них.

  Англомовне середовище – це годинні заняття для дошкільнят (3-6 років) та школяриків 1-5 клас. ми робимо спробу створити для діток середовище англійської мови, у яке вони занурюються, щойно переступивши поріг клубу. Але так як їх перебування тут дуже обмежене в часі, ми поєднуємо це із використанням підручників видавництв Oxford University Press та MacmillanEducation, як сучасних розробок наших іноземних колег.

  Мама і я – заняття для діток  від 1 до 3-х років включають: оздоровчу гімнастику, елементи бебі-йоги, ритмічні і рухливі ігри, психогімнастику, логіку, інтеллекторику, розвиток пам’яті, мисленя, уваги, основи математики, знайомство з кольором, формою, пальчикові ігри, артикуляційну гімнастику, вивчення букв, розвиток мови, арт-терапію, розвиток великої і дрібної моторики, казкотерапію, загальну соціалізацію.

   Також працює тренажерний зал.

Додаткову інформацію зможете отримати зателефонувавши або завітавши до нас в гості, а також відвідавши наш сайт на якому в повній мірі описаний кожен напямок роботи з дітками у нашому клубі

Завжди раді вас бачити!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Nina Dmitriewna: (Перехожий)
Не сподобалось
жах якийсь, пішли на пробне заняття протримався малий цілих 10хв але гроші взяли як за ціле заняття.Програми Монтессорі я так і не побачила,вихователь мою дитину ніяк навіть не спробувала зацікавити,бо займалася своєю, комарі як коні літали.І саме головне, на бетон постелили лінолеум, підлога холоднюща для занять у колі є карімати, але не всіх дітей на них посадиш.Зайшовши всередину закладу відчувається неприємний запах протухлої тряпки,підлога була ще мокрою.Я розчарувалася у Смайлику що в Калиновій Слободі.Хоча думала давати туди дитину в сад.Гадаю за такі гроші якість надання послуг має бути значно вищою.

Відповісти:

Nina Dmitriewna,
Nina Dmitriewna, 
Переглянути всі відповіді ()
Hristina Kostriba: (Перехожий)
Сподобалось
Моя донечка в 1р. 9 міс. пішла на Монтессорі. Дуже цікаві заняття і уважні вихователі Софія та Орися. Надійка завжди з нетерпінням чекала на заняття в Смайлику. Мінус це недобросовісність деяких батьків які приводять хворих дітей і навіть після двінка викладача не хочуть забрати дитину.

Відповісти:

Hristina Kostriba,
Hristina Kostriba, 
Переглянути всі відповіді ()
Хто ходить на англійську, що можете розповісти?? скільки коштує??? З якого віку приймають???

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Допускають до занять хворих дітей... Після чого і ми хворіємо!
Дітям займатись подобається - хворіти НІ

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Прекрасний заклад. Водимо донечку на заняття "Мама і я". Педагог на заняттях настільки заряджає дітей енергією, що діти як сонечка! Дякую Вам!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
а яка ціні для немовлят ,донечці 1рік і 3 місяця?

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Ходимо на розвиваючі ігри до Наталі Леонідівни. Дитина в захваті! Атмосфера навчання надзвичайно позитивна, як і відношення вихователя до всіх без винятку дітей. Рекомендую всім.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Чомусь складається так враження, що смайлик сам про себе відгуки пише!?
хочеться сказати, що матеріальна база дійсно хороша, ми ходимо у монтессорі клас, проте з гіпер активними дітками, як у мому випадку, там дійсно поводяться незовсім добре! чуть що зразу до крану з водою, ніби інших методів не існує.
Ціна за послуги, які нам надають є зависока, це правда, наші знайомі займаються по програмі монтессорі у Києві і платять тіж самі гроші, проте якість послуг краща, (більша кількість ігрових стендів і до води нікого непхають). Нехай смайлик вибачить мене за мою відвертість. :) Дякую.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
нам дуже подобається СМАЙЛИК!шкода що заняття тільки годину и тільки 2 рази на тиждень(головне що синочку і донечці дуже подобається!!ми теж гіперактивні і непосиди але проблем ніяких не виникло!ходимо на розвиваючі заняття та підготовку до школи-педагог чудовий !заняття завжди цікаві-дітки задоволені!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Дійсно хороший заклад, гарна матеріальна база, син ходив у монтессорі клас, хороші педагоги, але є ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ НЕДОЛІК, якщо ваша дитина непосидюча чи гіперактивна, як в нашому випадку, вас просто попросять, щоб ви більше дитину неприводили.
Хоча програма монтессорі передбачає роботу і з такими дітьми ??????

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
В Смайлик син ходить на дитячу йогу, дуже нам подобаєтьтся.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарний заклад для діток !! викладачі прекрасні, особливо Валерія ! ми ходили недовго, але дуже задоволені. Плануємо обов"язково продовжити заняття )))

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
ми уже рік ходим, задоволенні,ходим на англійську та розвиваючі іги. англійська супер, за два тижні малий знпв уже дуже багато слів, а розвиваючі ігри прост супер.раджу всім.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Прекрасний спосіб зайняти дуже допитливих і цікавих дітей. Мій син (2роки)в захваті від Смайлика, легко спілкується з викладачем і дітьми. Домашня атмосфера і пізнавальні уроки. Дитина розкривається на очах.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Чудові спортивні заняття для дітей , навіть самих маленьких. Молодці!!! Ігрова кімната для дітей, в той час, коли мама займається фітнесом чи іншим видом спорту.
Перший заклад такого типу в нашому місті. Респект!!Бажаю Вам розширитися і розширити діяльність і площу!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Чудові викладачі,прикрасна атмосфера, правильний підхід до своєї роботи і до дітей.Дуже гарне чистеньке приміщення.ЦІКАВІ заняття.Моїй дитині дуже подобається і я задоволенна теж.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()