Денс клуб "Драйв"

Драйв
Хмельницький
вулиця Ракетників, 7
(15-й гарнізонний Будинок Офіцерів)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Хмельницький
вулиця Молодіжна, 19/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Сб,НдВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт15:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Ви помічаєте, що ваш малюк енергійний та завжди шукає, що б «витворити»? Дитина завжди хоче рухатись, обожнює танцювати під будь-яку музику та справді відчуває ритм? То чому б не перетворити вподобання вашого чада в його хобі, а той професію? Варто тільки привести його до нас і ми допоможемо відкрити «танцювальний талант» і зробити життя дитини повне нових барв та емоцій.

Танцювальна школа для дітей від 4-го віку, допоможе не тільки розвинути творчий потенціал вашої дитини, але й покращити фізичну підготовку, дисципліну та уважність. Тим паче, завдяки том, що ми допоможемо направити «надмірну енергію» в необхідне русло — ваша дитина буде зацікавлена улюбленою справою та відкриє для себе нове хобі.

Тим паче, обрати буде з чого:

  • Класичні та сучасні естрадні танці;
  • Ритміка та гімнастика;
  • Спортивний рок-н-рол.

До того ж, наші учні часто беруть участь в конкурсах, цікавих поїздках. А це те, що сподобається кожній дитині — нові можливості, нові знайомства, нові місця.
Не визнаємо шаблонів та завжди намагаємось створити унікальну та цікаву постановку танцю. В цьому нам допомагає майстерний хореограф Бурка Наталія, яка справді любить свою справу і радо ділиться знаннями з дітками.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук