Громадська організація "ATOMY Європейська культурно-просвітницька ініціатива"

ATOMY Європейська культурно-просвітницька ініціатива
Івано-Франківськ
Вулиця Заклинських, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Освіта та відпочинок в Польщі стають доступнішими завдяки Європейській культурно-просвітницькій ініціативі. Пропонуємо:

  • якісне безкоштовне навчання в ліцеях та технікумах Польщі;
  • здобути вищу освіта в Європі за бажаними напрямками підготовки;
  • курси польської мови;
  • освітньо-екскурсійні тури навчальними закладами Польщі.

 

Пропонуємо курси польської мови за рівнями:

  • польська мова для початківців;
  • інтенсив польської мови, який підходить для абітурієнтів 2017 та всіх охочих;
  • курси для отримання карти поляка;
  • мовний клуб (заняття проводяться увечері по суботах).

Випускникам 9 класу буде цікавою можливість навчатися безкоштовно в ліцеях та технікумах Польщі. Триває навчання 4 роки і по завершенні випускник отримує диплом європейського зразка та кваліфікацію техніка-спеціаліста. У ліцеях навчання триває 3 роки, по закінченні випускникам видається атестат. Ми радимо обирати заклади, які пропонують проживання в гуртожитках. Є можливість 3-разового харчування за 10 злотих на добу, дітьми опікуються наставники.

Охочим одержати вищу освіту в Польщі пропонується широкий вибір спеціальностей, можливість прямого вступу з України. Вступ не вимагає складання ЗНО чи іспитів. Доступні ціни та гарантований вступ до вузів-партнерів.

Ми допоможемо підготувати комплект документів для вступу та виїзду, укласти договір про надання освітніх послуг, медичне страхування та вирішимо багато інших питань. Ми піклуємося про своїх студентів протягом всього періоду навчання.

Організовуємо мовні табори в Польщі, які передбачають Інтенсивний курс вивчення польської мови у поєднанні зі спортивними розвагами, цікавими екскурсіями, пікніками та плаванням.

Вчимося, відпочиваємо, пізнаємо Польщу та її традиції!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Європейська культурно-просвітницька ініціатива   Громадські організації   Курси іноземних мов   Громадська організація   Громадське об'єднання   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Інтенсив польської мови   Інтенсивний курс вивчення польської мови   Без зно та екзаменів   Відкриття візи   Вища освіта в європі   Вища освіта в польщі   Гарантований вступ до вузів-партнерів   Громадська організація з вивчення іноземних мов   Курси іноземних мов   Курси англійської мови   Курси англійської мови для дітей   Курси англійської мови для студентів   Курси для отримання карти поляка   Курси німецької мови   Курси німецької мови для дітей   Курси німецької мови для студентів   Курси польської мови   Курси польської мови для дітей   Курси польської мови для студентів   Мінімальні ціни на навчання та послуги   Мовні табори в польщі   Можливість прямого вступу до університету з україни   Можливість шопінгу   Навчання в польщі   Освітньо-екскурсійні тури по навчальних закладах польщі   Освітньо-екскурсійний тур до польщі   Підготовка комплекту документів для вступу та виїзду до польщі   Побачити умови проживання та навчання в польщі   Польська мова для початківців   Польськомовні табори для дітей   Польськомовні табори для студентів   Програмами та спеціальностями в університетах та технікумах   Програмою поїздки   Прогулянки та екскурсії з гідом у містах польщі   Проживання в зручних готелях   Професійна консультація відносно умов вступу   Резервуємо гуртожиток, шукаємо квартиру за бажанням абітурієнта   Розмовний клуб вечорами та у суботу   Теплий організований прийом у навчальних закладах   Триразове харчування   Укладення договору надання освітніх послуг з внз і медичного   Цікаві екскурсії   Широкий вибір спеціальностей та навчальних закладів   Якісний супровід у польщі  
Показати більше