Готельно-ресторанний комплекс "Осокори фест"

Осокори фест
Відгуків 27
Івано-Франківськ
Вулиця Приозерна, 33

Інформація

Розпочав роботу комфортабельний готель на 10 номерів з телевізорами і кондиціонерами.

Ваш незабутній відпочинок в Івано-Франківську та яскраве святкування пам’ятної події не обійдеться без чудового ресторану «Осокори фест», який знаходиться на вулиці Приозерній 33 (Набережна).

Гучні весілля чи веселі Дні народження, традиційні хрестини чи ділові корпоративи, урочисті випускні вечори та пам’ятні ювілеї — у цьому ресторані будь-яке святкування відбувається на найвищому рівні та запам’ятовується на довгі роки.

Передусім, варто відзначити надзвичайно зручне розташування ресторану «Осокори» (Івано-Франківськ) та місця для зручного паркування авто. Відвідувачів закладу огорне приємною прохолодою 2 літні майданчики, в яких приємно відпочивати у теплу пору року. Просторий хол зі зручними диванчиками та затишним інтер’єром приваблює теплою атмосферою та потішить тих гостей, які прагнуть приємно поспілкуватися.

Дуже часто під час проведення весіль саме у цьому залі встановлюють «селянський стіл» зі смачними традиційними наїдками.

Особливої уваги заслуговує зі смаком оформлений великий банкетний зал від 250-300 осіб, у якому проведення Вашого свята набуде особливого колориту.Саме приміщення залу є надзвичайно світлим, просторим, а зручне та продумане розташування столиків дозволить якнайкраще розмістити велику кількість гостей. Стіни та переходи залу вдало декоровані святковою атрибутикою у приємних пастельних відтінках.

У банкетному залі виокремлено місце для танцювального майданчика та живої музики, що подарує гостям чудовий настрій.

Вдячні відвідувачі неодноразово наголошують на перевагах ресторану «Осокори» (м. Івано-Франківськ), з-поміж яких варто виокремити:

  • вдалий дизайн інтер’єрів приміщень;
  • помірні ціни;
  • смачні страви української кухні та їхнє вишукане оформлення;
  • натуральні напої (прохолодний квас і бочкове пиво) та ін.

Окрім надзвичайно смачної кухні варто підкреслити ґречне обслуговування та ввічливість персоналу, які доповнюють позитивне враження від цього закладу.

Тож завітайте до нас,ми допоможемо зробити ваше свято незабутнім!
Дні народженння, христини від 250 грн, весілля від 450 грн, випускні вечори від 350 грн.

Вільні дати на весілля:

  • вересень: п'ятниця 30, всі четверги вересня (Звільнилися дати на вересень: п'ятниця 9 вересня, субота 10 вересня і неділя 11 вересня)
  • жовтень: всі четверги, п'ятниця 14,21, неділя 23,30
  • листопад: 6,13,20

Дні народження, хрестини від 250 грн, весілля від 450 грн, випускні вечори від 350 грн.
м. Івано-Франківськ, вул. Приозерна 33
Тел.: +38 (099) 063-58-70
Факс: +38 (050) 674-80-09 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ilona Andriyvna: (Користувач)
Сподобалось
Святкувала тут день народження,дуже смачна кухня,привітні офіціанти,власниця Надія Михайлівна дуже вихована та привітна людина

Відповісти:

Ilona Andriyvna,
Ilona Andriyvna, 
Переглянути всі відповіді ()
Марія Мойсій: (Користувач)
Сподобалось
25.12.17р. в Осокорах-фест святкувала день народження моя донечка, дуже задоволена і кухнею і новорічною шоу програмою,і обслуговуванням. До речі це не перше наше свято в даному закладі, святкували тут і весілля молодшої донечки,і день народження старшої дочки,і корпоратив, і як завжди власниця Марія Михайлівна все організовує як найкраще. Всім рекомендую і дякую за такий гарний заклад

Відповісти:

Марія Мойсій,
Марія Мойсій, 
Переглянути всі відповіді ()
Олександра Семенюк: (Користувач)
Сподобалось
25листопада,  святкували весілля сина.  Смачна кухня,  вічливий  персонал,  забавні  музики,  хочу  подякувати  п  Лесі,   і  Марії   Михайлівні,  за хороший  настрій,  всі  задоволені. Рекомендую  всім.

Відповісти:

Олександра Семенюк,
Олександра Семенюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Ксенія Ковальова: (Користувач)
Сподобалось
Була в даному закладі гостем на весіллі. дуже сподобалась кухня, вкусні страви, оригінальна подача блюд, великі порції,дуже гарна весела музика, чудове обслуговування, офіціанти молодці. Але дуже незадоволена ставленням дівчини-офіціанта(найстрій був споганений до кінця)за нами була закріплинна СВІТЛО--ВОЛОСА ДІВЧИНА( якщо це буде хтось з предаставників ресторану читати подумайте над бірочками з іменами для персоналу!!!) разів 4 просила її дати додатковий бокал, грубо відповідала так як я їй просила чогось что не входить в її обовяски (попросила іншого офіціанта за декілька хвилин моє прохання було виконано.  коли спустились до фуршету то ця офіціантка дивилась в наушниках щось в телефоні коли попросила зробити каву вона сказала что це не входить в їй обовяски, а в кінці вона їла мівіну це ЖАХ!!! сміялась так как би була не на роботі а дома! професійна етика її це  не знайоме!! чудовий ресторан,приємні враження .. але ця "працівниця" споганила весь настрій!

Відповісти:

Ксенія Ковальова,
Ксенія Ковальова, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Ромашкіна: (Користувач)
Не сподобалось
17 чоловік незадоволені. ВЛАСНИЦЯ НЕ ВІДПОВІДАЛЬНА!!! ВИРІШУЄ З КИМ І КОЛИ СВЯТКУВАТИ ВИПУСКНИЙ!!! ПОСТІЙНО РІЗНА ІНФОРМАЦІЯ!!! СПОЧАТКУ КАЗАЛИ, що ресторан наш і тд, а потім кажуть, що рішає власниця з ким нам бути! Як не подзвониш дізнаватись за це всю ситуацію, то різна ціна, різні умови!

Відповісти:

Тетяна Ромашкіна,
Тетяна Ромашкіна, 

Anya Zheludok: (Перехожий)
Тетяна Ромашкіна, молодець ,Таня)це так по дорослому,і по розумному) Те ,що ти пишеш тут  ,а вживу не можеш нічого сказати не змінює ситуацію і проблеми
майже 3 місяці тому

Відповісти:

Anya Zheludok,
Anya Zheludok, 

Anya Zheludok, ем, в живу я казала все те саме. Треба було слухати. Я не стояла в стронці мовчки
майже 3 місяці тому

Відповісти:

Тетяна Ромашкіна,
Тетяна Ромашкіна, 

Vika Muronova: (Перехожий)
Тетяна Ромашкіна,  Тобі було ясно сказано, коли ти дзвонила в ресторан, що з вами ще будуть люди , а хто іменно це не вам вирішувати Якщо у вас було не достатньо людей ,треба було думати раніше ,головою ,а не чимось іншим!!!!Про власницю вона буде тут писати , я була в цьому ресторані на дні народженні ,власниця вихована,привітна з гумором !!І все дуже смачно !!!!А на публіку ти виступати вмієш , а як в лице ,то мовчиш . Це абсурдно ,які наглі люди ,після такого взагалі б не приймала у них резерви ,студенти з групи БОЯ висловила все ,що хотіла!
майже 3 місяці тому

Відповісти:

Vika Muronova,
Vika Muronova, 

Vika Muronova, чимось іншим наша група не думає. Нашу думку не поміняти. Якщо ресторан був хороший, то і отзиви були б такі, а так..
майже 3 місяці тому

Відповісти:

Тетяна Ромашкіна,
Тетяна Ромашкіна, 

Vika Muronova: (Перехожий)
Тетяна Ромашкіна, Чомусь я бачу лише хороші відгуки , тому тебе мені слухати не цікаво .Не подобається ресторан «Он кашкет,он двері!»
майже 3 місяці тому

Відповісти:

Vika Muronova,
Vika Muronova, 

Vika Muronova, так не читай те, що пишу, якщо не цікаво ;)
майже 3 місяці тому

Відповісти:

Тетяна Ромашкіна,
Тетяна Ромашкіна, 

Anya Zheludok: (Перехожий)
Тетяна Ромашкіна, аргументуй свої думкибо виходить так ,що ти маєш якесь невдоволення не до ресторану,а особисто до мене)ти власницю в очі не бачила,щоб робити про неї такі висновки )Навчись коректно висловлювати думки і писати (бажано це говорити в очі) конкретним людям
майже 3 місяці тому

Відповісти:

Anya Zheludok,
Anya Zheludok, 

Anya Zheludok, я можу в очі висказати все. До тебе питань нема, тільки до ресторану, бо так робити не правильно. І невдоволення не тільки в мене, а ще в 16 чоловік.
майже 3 місяці тому

Відповісти:

Тетяна Ромашкіна,
Тетяна Ромашкіна, 
Переглянути всі відповіді ()
Мирзат Жумасинович: (Користувач)
Сподобалось
Цей комент вирішив залишити, бо дійсно був приємно вражений всім у цьому закладі. Я з дружиною самі заробляли собі на весілля, і хотіли щоб все було гарно і недорого. Потрапили сюди не випадково а по численним рекомендаціям родичів та знайомих, хоча для інтересу об'їздили все місто , дарма потратили день, бо вернулись в цей ресторан з якого і починали. Тепер реальні плюси:Власниця Марія Михайлівна ЧЕСНА, ПОРЯДНА, ПУНКТУАЛЬНА Жінка, з почуттям гумору, допомогає у будь яких організаційних питаннях, навіть дріб'язкових.Кухар (сестра власниці) Надія Михайлівна, "аналогічно" тільки плюс дуууже смачно готує їжу ( я як кухар з четвертим розрядом оцінив) :) яке б меню ви не вибрали повірте все буде смачно!!!Обслуговування, кваліфіковані приємні молоді люди. Без хамства обслуговують гостей, ну і просто чітко роблять свою роботу.Власне кажучи, цей заклад РЕКОМЕНДУЮ!!! Бедете задоволені і необдурені.

Відповісти:

Мирзат Жумасинович,
Мирзат Жумасинович, 
Переглянути всі відповіді ()
Мар'яна Левицька: (Користувач)
Сподобалось
Вчора святкували рочок синочка!-Їжа смачна, офіцянти привітні культурні, власники хороші люди ! Музиканти дуже гарно грали. Дякуємо! Дуже класний заклад! Шикарно.

Відповісти:

Мар'яна Левицька,
Мар'яна Левицька, 
Переглянути всі відповіді ()
Julia Yurkiv: (Користувач)
Сподобалось
Святкували весілля тут 20.05.2017 р. Можу сказати - рекомендую!) Сподобалось все: власниця Марія Михайлівна та її чоловік - справжні професіонали своєї справи - порадять, допоможуть, підтримають в будь-який момент на весіллі, стежать за роботою офіціантів; їжа дуже смачна, і на кухні чисто!!!; музика - хлопці і ведуча Леся молодці, виконували всі мої забаганки щодо музики)); в залі було чистенько, на території (козацький стіл, дворик) також.
Дякуємо ресторану "Осокори Фест", що допомогли організувати наше весілля і зробили його незабутнім!!!)

Відповісти:

Julia Yurkiv,
Julia Yurkiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Dzeman: (Перехожий)
Сподобалось
19 листопада 2016 року , відбулося найхвилюючий момент у житті моєї сім'ї -одружувався мій син!!!!! Хочу висловити свої думки та емоції за Ваш заклад : " Почну із власниці - Марія Михайлівна , Ви прекрасна жінка ,керівниця і взагалі чудова і золота людина!!!!! Дякую Вам за такий чудовий заклад!!!! Кухня-просто надзвичайна , страви смачні, порції величезні, столи гнулись від обїдків. Ще раз ЩИРО ДЯКУЮ, за такий чудовий заклад, Низький Вам уклін .
Окремо хочу відмітити тамаду та музикантів- Олег МЕЛЬНИК, Ви та Ваш колектив Бомбезний та Запальний!!! Дякую Вам за забаву. Тамада -Леся, чарівна дівчина , професійна , знає свою справу

Відповісти:

Oksana Dzeman,
Oksana Dzeman, 
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Dzeman: (Перехожий)
Сподобалось
19 листопада 2016 року , відбулося найхвилюючий момент у житті моєї сім'ї -одружувався мій син!!!!! Хочу висловити свої думки та емоції за Ваш заклад : " Почну із власниці - Марія Михайлівна , Ви прекрасна жінка ,керівниця і взагалі чудова і золота людина!!!!! Дякую Вам за такий чудовий заклад

Відповісти:

Oksana Dzeman,
Oksana Dzeman, 
Переглянути всі відповіді ()
Надія Баканова: (Перехожий)
Сподобалось
16 жовтня в цьому неймовірно красивому закладі відбулась найхвилююча подія нашого життя - наше весілля))) Дуже дякуємо всьому персоналу за привітні усмішки, теплу атмосферу, смачнезні страви, прекрасну ні на кого не схожу музику та тамаду)))Ви найкращі!!!Особлива подяка власникам Марії Михайлівні з чоловіком- ви професіонали свого діла!!!Ви зробила наше свято неповторним, яке запамятається нам на все життя!!!Великий уклін вам за все, і чекайте нас на хрестини!)))

Відповісти:

Надія Баканова,
Надія Баканова, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Цівінська: (Перехожий)
Сподобалось
Святкували своє весілля 8 жовтня. Ми були вражені просто усім. Особливо самим рестораном. дуже гарно і чисто. власники суперові, справді професіонали своєї справи, саме на них він і тримається і має таку репутацію. Нам господарі порадили все, починаючи від оформлення, закінчуючи шампанським і узваром(давали знижки, рекомендували де краще і дешевше). власники дуже привітні і розумні люди. обслуговування теж гарне. Гостям дуже сподобалося весільне меню. всього в міру, порції великі.Тамада Леся,справила дуже хороше враження, гості були зацікавлені, усім було весело. Вона не відривала гостей від "тарелів", а все робила в міру і в потрібний для цього час. Усі були задоволені. Дуже веселі конкурси. Музиканти веселили гостей за столами. Одним словом, усе пройшло на "Ура". в кінці вечора нам ще й подарували номер для молодят у готелі, що було дуже доречно. усім раджу цей готельно-ресторанний комплекс. все супер.

Відповісти:

Ірина Цівінська,
Ірина Цівінська, 
Переглянути всі відповіді ()
Вася Мандзюк: (Перехожий)
Сподобалось
Побував вчора на весіллі, все класно, їжа відпад, зал просторий, музика та тамада недавали спокою нам, офіціанти бігали як навіжені, ввічливі. Доречі офіціанка на ім'я Ліза( так принаймні придставилась мені) дуже сподобалась мені, жалко номер невзяв у неї

Відповісти:

Вася Мандзюк,
Вася Мандзюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Ruslan Tsopa: (Перехожий)
Сподобалось
Святкував весілля у цьому ресторані. Сподобалося абсолютно усе і навіть перевищело мої очікування: дуже смачне меню, гарна музика та якісне обслуговування. Марія та Володимир є професіоналами своєї справи і ви можете їм абсолютно довіритися у організації вашого свята!

Відповісти:

Ruslan Tsopa,
Ruslan Tsopa, 
Переглянути всі відповіді ()
Bohdan Matiyash: (Перехожий)
Сподобалось
Св’яткував там вчора дeнь народжeння друга... Нe пeрeвeршeна кухня та дужe приємні офіціанти зробили цeй дeнь справді св’ятковим, до рeчі офіціанти в цьому закладі справжні профeсіонали своєі справи, що зараз є вeликою рідкістю. Так тримати

Відповісти:

Bohdan Matiyash,
Bohdan Matiyash, 
Переглянути всі відповіді ()
Nadia Popyk: (Перехожий)
Не сподобалось
Вчора святкували день народження ----їда смачна але обслуговування ніяке на столах безлад а офіціянти сиділи коло музики відпочивали

Відповісти:

Nadia Popyk,
Nadia Popyk, 
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Федюк: (Перехожий)
Сподобалось
Шановні Прикарпатці!!!
Наша родина гуляла весілля в цьому ресторані 28 серпня.
Весілля наше вдалось просто супер, завдяки цілому колективу ресторану. Працюють на славу.
Якщо коротенько пройтись по суті,
кухня дуже смачна та великі порції: холодець, м'ясне,ролли, короп запечений, крученики, голубці ммм ням

Відповісти:

Ірина Федюк,
Ірина Федюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Федоренко: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже сподобалость нам з дружиною святкували 4.08.2016 своє весілля, тамаді велике дякую і господині закладу, все було дуже добре, спогади класні, плануєм наступну сімейну подію в цьому ресторані!!!. ****** !!!

Відповісти:

Юрій Федоренко,
Юрій Федоренко, 
Переглянути всі відповіді ()
Николай Дацюк: (Перехожий)
Сподобалось
Рік назад були тут на весілі. Сподобалось все. Сам ресторан,обслуга. Кухня без любих зауважень-всі страви які подавались були смачні і гарно оформлені. Гарні меблі,посуда,великі і чисті туалети. Вчора святкували День Народженя і знову все було на висоті. Кухня така сама смачна як і була рік назад. Голубці,язик,крученики,сирні кульки,мясо з картоплею-все пішло на ура!!!!!!! Жива музика і вічливий офіціант. Великий плюс-можна приносити своє спиртне, солодке. Заказ на 8 дітей і 7 дорослих обійшовся 2600 грн. Рекомендуємо всім хто хоче гарно відпочити і смачно поісти. Адміністраціі і повару щира подяка!!!!!!!!!

Відповісти:

Николай Дацюк,
Николай Дацюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Мирося Бабчук: (Перехожий)
Сподобалось
Ще у травні святкували ДЕНЬ СВОГО ВЕСІЛЛЯ все було на найвищому рівні. Власники дуже приємні відкриті і взагалі чудові люди, кухня дуже смачна всі страви цікаві і вишукані. Музиканти веселі вміють провести гарно свято! Дякуємо цьому закладу який зробив все для того щоб цей день запам'ятався нам на завжди!

Відповісти:

Мирося Бабчук,
Мирося Бабчук, 
Переглянути всі відповіді ()
Lesya Tretyak: (Перехожий)
Сподобалось
Заклад дуже класний!!!Як на мене,мінусів немає жодних.Їжа смачна,порції великі,офіціанти привітні,музиканти гарно грають,власники дуже людяні і дуже приємні люди,гардеробник(а він же і офіціант)дуже ввічливий та культурний.Одним словом так,єдиний заклад,що мені сподобалося все,починаючи з інтеру,відношенням персоналу до своїх гостей,закінчуючи стравами та дужееее гарним настроєм.Видно,що власники закладу вклали свою душу сюди.

Відповісти:

Lesya Tretyak,
Lesya Tretyak, 
Переглянути всі відповіді ()
Надія Логаза: (Перехожий)
Сподобалось
Святкували весілля сина дуже задоволені кухня смачна великі порції , оформлення страв дуже гарне , Музиканти молодці гарно грали , веселили гостей веселими коломийками , хоч і робочий був день але гості нехотіли розходитися , танцювали до 5 години ранку , дуже дякую поварам , адміністрації , а особливо Музикантам , Хлопці ви молотці ви зробили свято моїм дітям яке запамятається назавжди , Щераз дякую!

Відповісти:

Надія Логаза,
Надія Логаза, 
Переглянути всі відповіді ()
Іра Маркевич: (Перехожий)
Сподобалось
Шановний Михайло, ми святкували весілля у цьому ресторані 31 липня. Усе прекрасно, кухня, обслуговування, музика шикарна. Власники дуже хороші і лояльні люди, йдуть на поступки. Мені зовсім не зрозуміло що вам саме не сподобалося?? і коли ви цікаво святкувалм там весілля можна уточнити?можу сказати одне, мої гості повністю всім задоволені, і досі дзвонять і беруть номер ресторану!!!))
А вам можу порадити, перш ніж щось писати критичне, спочатку відкрийте поправді свої координати, а то анонімно критикувати усі мастаки!!!
всьго найкращого.

Відповісти:

Іра Маркевич,
Іра Маркевич, 
Переглянути всі відповіді ()
Михайло Маркевич: (Перехожий)
Нейтрально
Святкували весілля.Ресторан,обслуговування,кухня- сподобались.Але поведінка музикантів зіпсувала всі добрі спогади. Принижували гостей не тільки словами пісні ,а й підходячи до конкретних людей-гостей жестами підсилювали слова пісні. Просили іх ВИБАЧИТИСЬ --не вибачились.. Порада. Святкуйте в цьому ресторані але музика беріть СВОЮ, якщо бажаєте приємних спогадів про Важливу подію.!!!

Відповісти:

Михайло Маркевич,
Михайло Маркевич, 
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бурков: (Перехожий)
Сподобалось
Були тут 02 травня 2015р. на весіллі. Скажу вам так, ми з чоловіком дуже прискіпливі, але в цьому закладі нам все ДУЖЕ сподобалось! Їда дуже смачна, порції великі, музиканти грали на славу, як почали грати о 19.20 то 22.00 закінчили, а потім теж давали жару гостям, знаю одне, що моїм знайомим вийшло з особи 350,00 грн (столи вгинались). Не вагайтесь, ідіть і не пошкодуєте, бо всім гостям догодили не те слово!

Відповісти:

Андрій Бурков,
Андрій Бурков, 
Переглянути всі відповіді ()
Іван Завадецький: (Перехожий)
Сподобалось
Був у вас на Новий Рік класно дуже смачна кухня, офіціанти увічливі,раджу у сім там побувати...дуже класно!!!

Відповісти:

Іван Завадецький,
Іван Завадецький, 
Переглянути всі відповіді ()
оксана білоган: (Перехожий)
Сподобалось
Була у вас на весілю! Сподобалось немаэ слів , офіціанти всі вишиванках ,красиві вічлеві , ну видно що в свому ділі профі , але найбільш за все гарний молодий бармен , завжди з усмішкою вічливо спілкувався з людми , мені сподобалось дуже . Дякую бармену за дуже добру каву

Відповісти:

оксана білоган,
оксана білоган, 
Переглянути всі відповіді ()