Виставковий центр "Південний-EXPO"

Відгуків 6
Львів
Вулиця Щирецька, 36
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Оренда виставкового та конферец-залів. Кейтерингові послуги.

Події

Семінар "Як продати 200 персональних тренувань"
Тривалість 10:00-17:00 год.Програма семінару-тренінгу:- Прийоми встановлення контакту з клієнтом у фітнес клубі.- Прийоми встановлення контакти з клієнтом в тренажерному залі.- Головні помилки і сумніви в роботі фітнес тренера.- ППТ.- Фітнес тестування - як інструмент продажу фітнес послуг.- Як грамотно дізнатися чого хоче клієнт?- 4 питання фітнес тренера.- Презентація ХПРК.- Як працювати з клієнтами, які говорять - Ні !У Вас "дорого", "я подумаю".- Практичні завдання та кейси.- Стратегія SPIN-продажу (принципи, гідності, застосування).- Формування критеріїв вибору клієнта.- Ситуаційні питання: про факти, загальних відомостях і поточної ситуації у покупця.- Проблемні питання, про проблеми, труднощі або невдоволення покупця.- Додаткові питання: про взаємозв'язок або наслідки проблем покупця.- Направляючі питання: про цінності, корисності або практичності, які покупець сприймає в пропонованому рішенні.- Правила ефективної презентації.- Правила пролонгації в Фітнес клубі.- Як продати перші 100 тренувань.- Інструменти роботи с запереченнями клієнтів.- Секрети збільшення власного прибутку.Цільова аудиторія - фітнес інструктори всіх департаментів.
Весняний Будівельний Форум
Найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та всього світу, показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об'єкта. Відбувається у форматі взаємодоповнюючих виставок: XXXVII міжнародної виставки "БудЕКСПО-весна" і XIII Спеціалізованої виставки "Вікна. Двері. Дах".Участь у Весняному Будівельному Форумі допоможе вам в короткі терміни: • Підтримати імідж компанії та підсилити вплив на ринку• Знайти нових клієнтів і зміцнити відносини з існуючими• Продемонструвати весь спектр послуг Вашої компанії та отримати відгук про продукт• Ефективно вивести на ринок нові товари/послуги• Збільшити об’єми продаж Ваших продуктів В рамках роботи Весняного Будівельного Форуму на Вас чекатимуть демонстрації інноваційних досягнень в будівельній галузі та проведення майстер-класів на стендах учасників. А також насичена та цікава програма супутніх заходів.Режим роботи виставки:28.03 - 11:00 – 18:00 29.03 - 10:00 – 18:00 30.03 - 10:00 – 18:0031.03 - 10:00 – 14:00
Фестиваль пластової творчості
Захід, що відбувається з 1992 року, цієї весни постане у новому, ще більш якісному форматі. Оргкомітет Дня пластуна запрошує відвідати свято всіх охочих пластунів, львів’ян та гостей міста. Фестиваль постійно б’є рекорди відвідуваності – найчисельніший щорічний пластовий захід України вже кілька років приймає понад 2000 учасників з різних куточків України. Стань частиною свята і ти, відвідай День пластуна – Твій день!
Виставка "2хFCI-CACIB Memory of Olga Nizova & Сup of Lemberg 2018"
Початок о 10:00 год. У рамках двох міжнародних виставок відбудуться монопородні виставки з присудженням САС для порід: - кане корсо, - цвергпінчер - російський чорний тер’єр, - лабрадор ретривер, - голден ретривер,- мопс, - чихуахуа, - шпіц, - сибірський хаскіКлубна виставка по породі Пудель (рангу ПК) Експерти виставок:Iгорiс Зіжевскис (Літва) / Igoris Zizevskis (LТ) Георгій Онищенко (Україна) / Georgiy Onishchenko (UA)Лівія Зізевске (Літва) / Livija Zizevske (LТ)Ненад Матиевич (Сербія) / Nenad Matejevic (SRB)Луис Горжо-Энрикес (Порт.) / Gorjao-Henriques, Luis (PT)Петр Круль (Польща) / Piotr Krol (PL)
Міжнародна виставка "Деревообробка 2018"
Деревообробка – спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості проводиться у Львові з 1998 року і є найстарішою в Україні виставкою цієї тематики.Кожен виробник та постачальник деревообробного обладнання, який працює на ринку України, та хоче розширити або зберегти своє місце на цьому ринку, гарантовано приймає участь у виставці “Деревообробка”. А це гарантує відвідувачам можливість в одному місці і водночас побачити широку гаму обладнання, новинки галузі та поспілкуватися зі всіма лідерами ринку.
Lviv Bike-Expo Forum
Компанія "Гал-ЕКСПО" спільно з польською компанією TARGI KIELCE та Львівською міською радою, за підтримки Польської Велосипедної Асоцації та компанії Boomerang boardshop запрошують взяти участь у Lviv Bike Expo Forum. Це масштабний захід, який об’єднає компанії-виробників та дистриб’юторів велосипедів і велосипедних аксесуарів в частині виставки та професіоналів і любителів велоіндустрії у TEDxформаті на різних локаціях Львова.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Orest Kush: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Бувають виставки варті уваги. Територія велика і іноді справді можна прийти - вибір товарів величезний.

Відповісти:

Orest Kush,
Orest Kush, 
Переглянути всі відповіді ()
Rostyk Rosolovskiy: (Ревізор)
Сподобалось
Велика територія виставкового залу,  хороший вибір товарів за помірними цінами від виробника

Відповісти:

Rostyk Rosolovskiy,
Rostyk Rosolovskiy, 
Переглянути всі відповіді ()
Alex Pauk: (Ревізор)
Сподобалось
Велий та просторий виставковий зал, в якому часто проводяться різні міроприємства та виставки

Відповісти:

Alex Pauk,
Alex Pauk, 
Переглянути всі відповіді ()
Anastasia Chobit: (Ревізор)
Сподобалось
Тут часто виставки, якісь гучні події. Розсташування досить непогане, але трохи далеко від центру.

Відповісти:

Anastasia Chobit,
Anastasia Chobit, 
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Цікало: (Ревізор)
Сподобалось
Величезна територіє є де розгулятися.дуже багато цікавих фестевалів,достатньо чисто

Відповісти:

Тетяна Цікало,
Тетяна Цікало, 
Переглянути всі відповіді ()
Maria Zakharko: (Критик)
Сподобалось
Величезне приміщення для проведення будь яких виставок, часто буваю тут! Також проходять щороку Lviv fitness weekend, хто займається спортом, рекомендую відвідати

Відповісти:

Maria Zakharko,
Maria Zakharko, 
Переглянути всі відповіді ()