Будівельна компанія "Інтергал-Буд"

Інтергал-Буд
Відгуків 1
Львів
Площа Старий Ринок, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Львів
Вулиця Шевченка, 60
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Львів
Проспект В'ячеслава Чорновола, 69
+38 (032) 297-14-88 (Приймальня)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні. За історію свого існування компанія «Інтергал-Буд» пройшла стрімкий шлях розвитку і зайняла лідируюче положення на ринку будівельних компаній України.

 

За роки своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував більш ніж 50 проектів у сфері житлової та комерційної нерухомості загальною площею близько 700 тисяч квадратних метрів.  У проектному портфелі компанії, крім реалізованих та поточних проектів, ще знаходяться проекти загальною площею більше ніж 2,3 мільйони квадратних метрів.

 Компанія комплексно підходить до реалізації проектів та інвестує у їх розвиток власні кошти.  Діяльність «Інтергал-Буд» включає повний спектр операцій зі створення та експлуатації об’єктів нерухомості. Офіси «Інтергал-Буд» функціонують у кожному з міст України, де ведеться будівництво об’єктів - Києві, Львові, Рівному, Ужгороді, Житомирі, Мукачеві та Чернівцях.

 Компанія приймає активну участь у соціальних програмах. У 2013 році  введено в експлуатацію та передано місту Києву 2 дитячих садочки, змонтовано великий дитячий майданчик у Львові, відновлено сквер з райськими яблучками по вул. Наливайка у Львові, також компанія приймає участь у благоустрої парка «Перемога» у м. Києві. В усіх житлових комплексах «Інтергал-Буд» встановлюються сертифіковані дитячі та спортивні майданчики, виконується благоустрій та озеленення території.

«Інтергал-Буд» не лише будує якісне та сучасне житло, а й заради миру та майбутнього надає реальну допомогу борцям за вільну Україну. Так родини загиблих Героїв Майдану та журналістів отримали квартири в житлових комплексах Києва та Львова, загальною вартістю 5 мільйонів гривень,  збудованих компанією «Інтергал-Буд». Влітку 2014 року компанія підтримала воїнів АТО та закупила  засоби захисту на 2,5 мільйони гривень.

Компанія «Інтергал-Буд» не зупиняється на досягнутому і активно розвиває нові житлові, торговельні, готельні та комерційні проекти. На сьогодні одночасно ведеться будівництво житлових комплексів і торгово-офісних центрів у Києві, Львові, Рівному, Ужгороді, Мукачево, Житомирі загальною площею майже 400 тисяч квадратних метрів.

За підсумками 2014 року компанія «Інтергал-Буд» отримала нагороду IBuild Ukraine-2014 в номінації "Надійний Забудовник" та "Девелопер Року", а ЖК "Паркові озера" став лауреатом премії в номінації "Кращий житловий комплекс року". У 2012 році компанія стала членом Конфедерації Будівельників України, а з 2014 року увійшла до Ради Директорів Конфедерації Будівельників України.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ilona Gaklyuk: (Гурман)
Сподобалось
Хороша будівельна компанія, які можна довіряти. доступні ціни на квартири.

Відповісти:

Ilona Gaklyuk,
Ilona Gaklyuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Інтер гал-буд   Продаж нерухомості   Житлове будівництво   Нежитлове будівництво   Будівельні компанії   Нерухомість, ріелтори   Будівельні фірми   Будівельні компанії   Будівництво   Будівельна фірма   Будівельна компанія   Будівельні організації   Агентства нерухомості   Агентство нерухомості   Агенство нерухомості   Агенція нерухомості   Бюро нерухомості   Купівля нерухомості   Продаж нерухомості   Будівельні фірми   Будівельна компанія   Будівельна організація   Будівельна фірма   Будівництво багатоквартирних будинків   Будівництво багатоповерхівок   Будівництво будівель   Будівництво будинків   Будівництво житла   Будівництво квартир   Девелоперська компанія   Житлові комплекси   Житлова нерухомість   Житловий комплекс   Зведення будівель   Зведення будинків   Квартира від забудовника   Квартира купить   Квартири   Квартири в новобудовах   Квартири у новобудовах   Комерційна нерухомість   Комерційне будівництво   Купівля квартири   Купити квартиру   Купити нерухомість   Монолітне будівництво   Надійний забудовник   Нерухомість   Новобудови   Новостройки   Об’єкти нерухомості   Оренда нерухомості   Продаж багатокімнатних квартир   Продаж житла   Продаж житлової нерухомості   Продаж квартир   Продаж комерційної нерухомості   Продаж офісів   Продаж складів   Розробка інвестиційних проектів   Сучасне житло   Торгово-офісні центри   Торгово-офісний центр   Якісне житло  
Показати більше