Атлетичний зал "Олімп"

Олімп
Тернопіль
Проспект Степана Бандери, 15
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 22:00Без перерви

Інформація


Тренування у тренажерному залі — це якісний набір м'язової маси, це зменшення обсягів талії, це міцне здоров'я та багато внутрішньої енергії! Консультацію тренера по методикам тренування, по техніці виконання, а так само багато дружнього спілкування з однодумцями, все це ви зможете отримати в нашому тренажерному залі!

Наша головна мета — досягнення результатів нашими клієнтами. Яке б завдання ви не поставили собі — схуднути, отримати ідеальну фігуру, або поправити здоров'я — ми будемо допомагати вам протягом усього шляху.

Особливість нашого тренажерного залу — не тільки в сучасних тренажерах, просторому приміщенні з вентиляцією та зручному місці розташування, хоча це теж безумовно має значення. Особливість тренажерного залу в наших тренерах і вибудуваній системі роботи з клієнтом.

Прийшовши перший раз в зал, тренер в обов'язковому порядку проведе вам вступний інструктаж, познайомить вас із зонуванням тренажерів і технікою безпеки.
Обов'язково поділіться з тренером своїми цілями, які ви переслідуєте в тренажерному залі. Персональні тренування в тренажерному залі — це модно та ефективно. На персональному тренуванні тренер зможе правильно та грамотно підібрати навантаження, побудувати програму тренувань по особливостям ваших цілей та побажань, будь то набір маси або втрата зайвих сантиметрів. Відомий факт, що люди, які відвідують індивідуальні тренування з персональним тренером досягають бажаного результату в два рази швидше. Скориставшись персональними тренуваннями на початку, ви зможете досягти бажаного результату набагато швидше та ефективніше.

Тим паче у нас для цього є все необхідне — новітні тренажери, відмінне ставлення персоналу, турбота про ваш комфорт, можливість релаксу, покращення зовнішнього вигляду та лояльні ціни.

Пропонуємо:

  • тренажерний зал;
  • заняття з фітнесу;
  • солярій;
  • сауна;
  • індивідуальні заняття з боксу;
  • міостимуляція

Від того, який варіант тренувань ви оберете для себе буде залежати якість і термін досягнення бажаних цілей, в будь-якому випадку ви можете їх досягти, займаючись у нас.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук