Аптека "Ромашка"

Ромашка
Відгуків 1
Стрий
Вулиця Галицька, 1г
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви
Стрий
Вулиця Вокзальна, 120а/10
(ТЦ над рестораном "Пастель")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Аптека «Ромашка» вдається здійснювати продаж лікарських препаратів та інших медичних засобів за цінами, які не «вдарять» по вашому , а якість обслуговування в нашій аптеці вивести на рівень Європи.

Ми працюємо для людей, враховуючи їх можливості та потреби, наше прагнення - бути ближчими до кожного, щоб вчасно допомогти, дати пораду, тому й працюємо цілодобово.

Ми зібрали прекрасну команду, чий рівень підготовки постійно вдосконалюється у відповідності з останніми світовими стандартами. Наші фахівці грамотно допоможуть у виборі лікарських препаратів, правильно проконсультують з будь-якого питання, що стосується товару, запропонованого у нашій аптеці.

І до того ж, пропонуємо широкий асортимент медичних препаратів, товарів для дітей, лікувальної косметики, засобів гігієни та багато іншого за доступними цінами.

Ми пишаємося багаторічною співпрацею з нашими партнерами — виробниками зі світовим ім'ям і найкращими українськими фармацевтичними заводами.

Ми пропонуємо тільки сертифіковані лікарські засоби, що пройшли реєстрацію в Міністерстві охорони здоров'я України.

Ми здійснюємо жорстке дотримання правил зберігання лікарських засобів та постійний контроль термінів придатності медикаментів.

До того ж, у нас ви зможете безкоштовно виміряти артеріальний тиск.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Роман Богданов: (Користувач)
Сподобалось
САМА КЛАСНА АПТЕКА  У  м.Стрий ,РЕКОМЕНДУЮ, вічливі і компетентні провізора вислухають і порадять саме те що потрібно, стане у пригоді по дорозі на відпочинок, широкий асортимент ліків і засобів гігієни, привабливий зовнішній дизайн. МОЛОДЦІ

Відповісти:

Роман Богданов,
Роман Богданов, 
Переглянути всі відповіді ()