Антикафе "STANTSIYA"

Відгуків 4
Івано-Франківськ
Вулиця Івана Франка, 12
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Кава, настільні ігри, Xbox та PlayStation, доступ до мережі Інтернет, проведення кінопоказів, майстер-класів, турнірів. Вивчення іноземних мов.

Події

Життя як проект (демо версія)
Як часто ви задумуєтесь над своїм життям? Життя - це хитра штука. Коли у нас присутні всі козирі в руках, воно раптово пропонує зіграти нам в шашки. Тому сміло скажемо, що "Життя - це гра.." Також проведемо паралель, що наше існування це суцільний проект, який ми втілюємо протягом певного відведеного нам часу, де маємо купа справ, яких потрібно вирішити. Настільна гра "Життя як проект" є чудовою можливістю, симулятивно змоделювати життя гравців.Вона створює основу для аналізу та вдосконалення навичок володіння часом, що в свою чергу впливає на особисте життя, допомагаючи відкривати нові можливості вести здоровий спосіб життя. Адже хороший тайм-менеджмент та правильна робота з власними пріоритетами - це також частина здорового способу існування, чи не так?

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ольга Усатюк: (Ревізор)
Не сподобалось
Тішить,що у Франківську з'явилося подібне місце, де молодь змогла б пограти в ігри та поспілкуватися. Але власникам не завадило б ретельніше дивитися за чистотою закладу,адже часто відчутний неприємний запах. Не приємно...

Відповісти:

Ольга Усатюк,
Ольга Усатюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Slava Katansky: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже незручно проводити LAN турніри, обстановка ніяк не адаптована, 5 гравців сидять навпроти інших 5, інфа просто зливається моментом! Дуже тісно) для соло геймінгу чи просто "прийти побавитись"  - годиться)

Відповісти:

Slava Katansky,
Slava Katansky, 
Переглянути всі відповіді ()
Віталік Гамаш: (Перехожий)
Сподобалось
Ціни могли б бути меншими,але враховуючи ,що в місті є тільки два антикафе,великим плюсом є розміщення даного закладу в центрі міста. Тут гарно організовують вечірки. Я разів 5-6 був на хіп-хоп тусі-все сподобалось.

Відповісти:

Віталік Гамаш,
Віталік Гамаш, 
Переглянути всі відповіді ()
Микола Гавриляк: (Перехожий)
Сподобалось
Приємне місце для відпочинку в компанії друзів)

Відповісти:

Микола Гавриляк,
Микола Гавриляк, 
Переглянути всі відповіді ()