Адвокат "Курганська Олена Вікторівна"

Курганська Олена Вікторівна
Відгуків 2
Рівне
вулиця Петра Могили, 22б, офіс 117
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Досконале знання принципів роботи всієї юридичної системи, державного апарату, а також системи адвокатури дозволяють адвокату Курганській Олені Вікторівні кваліфіковано оцінити будь-яке поставлене перед нею завдання, помітити найбільш перспективні варіанти його вирішення, правильно розставити пріоритети та оптимально спланувати терміни виконання завдання.

Олена Вікторівна пропонує послуги представництва у:

 • кримінальних;
 • господарських;
 • адміністративних;
 • справах про адміністративні порушення;
 • цивільних справах.

Курганська Олена володіє достатніми професійними навичками та практичним досвідом, що, разом з індивідуальним творчим підходом, забезпечує максимально виграшне вирішення будь-якої правової проблеми, що виникла у клієнта. Олена Вікторівна особисто розгляне вашу справу та допоможе дружніми та професійними порадами щодо її вирішення.

Адвокат наділена вміннями та можливостями, які розкривають широкі можливості для захисту інтересів кожного клієнта та шукає тільки законні методи вирішення конфлікту. Для цього вона приділяє всю увагу, знання та шукає найкращі варіанти, які б влаштували клієнта і при цьому надає повну інформацію щодо того, як це відбувається. Клієнт буде знати все до найменшої дрібниці. Плюс отримає гарантію конфіденційності та відповідальності. 

Адвокат постійно підвищує свою кваліфікацію та корегує свої знання згідно чинного законодавства та поправок до законів. Ми постійно удосконалюємо рівень сервісного обслуговування.

Переваги:

 • вигідні умови співпраці;
 • лояльні ціни;
 • багаторічний досвід;
 • чіткі та злагоджені дії;
 • глибокі знання своєї справи;
 • розуміння потреб клієнтів. 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Mykhailo P. Shapirko: (Користувач)
Сподобалось
Олена Вікторівна найдосвідченіший адвокат з яким мені пощастило співпрацювати! Це доведено численними позитивними рішеннями судів різних інстанцій, які були винесені на користь позивача.

Відповісти:

Mykhailo P. Shapirko,
Mykhailo P. Shapirko, 
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Chigulinska: (Перехожий)
Сподобалось
Олена Вікторівна не тільки блискучий фахівець своєї справи,але чудова,чуйна,доброзичлива людина.Вона приймає до душі і серця проблеми своїх клієнтів і робить все для того,щоб максимально допомогти клієнту.Я щаслива,що доля мені подарувала шанс познайомитись з цією жінкою юристом.Бажаю здоров"я,наснаги,успіхів у нелегкій праці та кар"єрного зросту.
Доповнено майже 4 місяці тому
Ще і ще раз дякую долі за те,що  біда,яка прийшла в нашу родину дала мені шанс познайомитись  з Оленою Вікторівною.Наша родина попала в  дуже важку життєву ситуацію.Для нас це великий розпач і шок.Дякуючи фаховості  Олени Вікторівни,як адвоката,ми прийшли до тями і поступово,крок за кроком  виконуємо всі настанови і поради нашого адвоката.З першоі зустрічі я зрозуміла,що не помилилась. Нашу біду вона пропустила  через своє серце,підтримала не тільки,як фахівець своєі справи,але й як людина.Скільки житиму-стільки і дякуватиму....

Відповісти:

Oksana Chigulinska,
Oksana Chigulinska, 
Переглянути всі відповіді ()