Агенція з працевлаштування "Працюйте з нами"

Працюйте з нами
Кам'янець-Подільський
вулиця Лесі Українки, 30, офіс 18
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Мрієте про належні умови праці та конкурентну заробітну плату? Агентство по працевлаштуванню закордоном «Працюємо з нами» втілить ваші мрії в реальність. Наше агентство пропонує великий вибір вакансій як для некваліфікованих працівників (різноробочих, некваліфікованих робітників сільського господарства тощо), так і для професіоналів та кваліфікованих робітників. Скориставшись послугами агентства «Працюємо з нами» ви зможете офіційно працевлаштуватися закордоном й отримувати за це достойну зарплатню. Ми пропонуємо клієнтам вигідні умови праці та проживання закордоном.

Серед переваг співпраці з агентством «Працюємо з нами» слід зазначити:

Легальність нашої діяльності: маємо ліцензію на посередництво з працевлаштування закордоном та іншу дозвільну документацію для ведення нами господарської діяльності.
Офіційність та належне оформлення відносин з партнерами: укладаємо угоди про співпрацю як із роботодавцями, так і з клієнтами, які потребують працевлаштування.
Зрозумілість та прозорість співпраці: нюанси майбутньої співпраці детально прописуються та погоджуються із клієнтом.
Надійність: ми працюємо на випередження та вживаємо максимальні заходи для захисту клієнтів від різноманітних непередбачуваних обставин та форс-мажорів.

«Працюємо з нами» — це місточок до роботи вашої мрії! Ви варті достойної роботи. Ми чекаємо на вас!
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук