Агентство "Соната"

Соната
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб11:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 
Про туристичне агентство:

Квиток, аеропорт, валіза, хвилюючі моменти зльоту, небо, хмари а можливо й зорі..., дайте перевести захоплюючий подих, трепетне очікування нових відчуттів, вражень, розширення горизонтів. Адже в простому виразі "я їду" криється цілий світ – світ, знайомство з яким починається з Вашого дзвінка до МА «СОНАТА».
Подорож - це відчуття, емоції, запах лаванди в Провансі, незрівнянні світанки і заходи сонця на березі Тихого океану, дотик трави або піску, тумани над річкою, аперитив в Мілані, гул портових міст, щебет птахів, слони на водопої, готичні шпилі, спрямовані в небо, і затишний ресторанчик на набережній Сени... Подорож – це життя. У всіх своїх проявах!
Відкрийте для себе світ, для якого, все що не відбувається, все несе глибокий зміст. Радійте, відкривайте, помиляйтеся, насолоджуйтесь, танцюйте, плачте від щастя і... зберігайте в своєму серці кожну подібну хвилинку, тому що вона – безцінна і ніколи більше не повториться!!!
МА «Соната» - пропонує комплекс послуг з організації індивідуальні та корпоративні програми турів.
Наша ціль – Ваш спокій під час подорожі й упевненість у бездоганності замовлених послуг.


8 ПРИЧИН ПОДОРОЖУВАТИ З МА «СОНАТА»:
1. БАГАТОЛІТНІЙ ДОСВІД роботи в туризмі дозволяє нам пропонувати клієнтам тільки те, в чому ми впевнені.
Ми особисто подорожуємо, проводимо інспекцію країн і курортів, тестуємо готелі, пляжі, екскурсії, авіакомпанії…, щоб відповісти на всі Ваші запитання, показати власні фото та дати рекомендації по відпочинку.
2. ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ. Ми гарантуємо якісний відпочинок і постійну консультаційну підтримку на час Вашої подорожі, своєчасне, повне та найдостовірніше одержання інформації.
3. НАДІЙНІСТЬ. Ми співпрацюємо тільки з надійними, перевіреними часом туристичними операторами. Це гарантія Вашого комфортного відпочинку і позитивних емоцій.
4. ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК. Ми постійно розвиваємося, удосконалюємося, прямуємо вперед, освоюємо новинки, які принесуть користь і зекономлять час для наших клієнтів.
5. З НАМИ ВИГІДНО. Ми розробили знижки для постійних клієнтів.
6. ВІДКРИТІСТЬ. Ми відкриті для нових друзів, знайомств і вражень!
Завжди запрошуємо Вас на філіжанку свіжозмеленої запашної кави до нас в офіс.
7. СУЧАСНИЙ ТА ЗРУЧНИЙ САЙТ, де Ви можете знайти найпривабливіщі пропозиції відпочинку, підібрати тур у режимі реального часу, безкоштовно відправити заявку на пошук туру та замовити зворотній дзвінок!
8. КОМФОРТ. Ми надаємо широкий спектр супутніх послуг для Вашої зручності та економії часу.

Додаткову інформацію про нас Ви можете перейшовши на офіційний сайт МА "Соната" або зателефонувавши нам – (0332) 29 23 09, (066) 966 02 94, (093) 64 81 943, (099) 32 78 718.
Адреса: м. Луцьк пр. Соборності, 6.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Тури за кордон   Авіаквитки   Квитки на залізничний транспорт   Квитки   Обмін студентів   Працевлаштування за кордоном   Туристичні фірми   Консалтинг   Квиток   Білет   Квиток для транспортних перевезень   Програми обміну студентів   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Консалтингові послуги   Консультаційні послуги   Авіаквитки   Відпочинок   Вакансії за кордоном   Жд квитки   Залізничні квитки   Консалтинг   Консультування у фінансовій сфері   Навчання за кордоном   Обмін студентами   Поїхати в подорож   Подорож   Працевлаштування за кордоном   Програми обміну студентами   Робота за кордоном   Туристичні послуги  
Показати більше