Авторська студія розвитку дітей та молоді "Jam"

Jam
Відгуків 3
Івано-Франківськ
Вулиця Івана Франка, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт15:00 - 21:00Без перерви
Сб15:00 - 19:00Без перерви
Нд10:00 - 13:00Без перерви

Інформація

Авторська Студія сучасного та спортивно-бального танцю «Jam dance studio ».

Ми відкрилися 2016 року, проте усі діти, які зображені на фотографіях у альбомах танцювали і танцюють у наших тренерів роками і мають великі здобутки!

«Джем» знаходиться у центрі Івано-Франківська на вул. Франка 4, будинок «Дніпромісто» .

Оголошено набір для дітей та дорослих в групи:

  • аеробіка (Basic Low, аеробіка Dance + Stretching);
  • акробатика для дітей (Disco, Disco Slow);
  • основи гімнастики для малюків.

Тренер: майстер спорту з гімнастики Кіча Олеся Сергіївна.
«The best things happen while you're dancing» (Найкращі речі трапляються тоді,коли ми танцюємо), адже танцюристи — це люди, які вміють насолоджуватися тим, що роблять, ловіть момент).
Найкраще привчати дитину до танців змалечку, тому приводити дитину можна вже тоді, коли їй виповниться 4 роки.

Ми пропонуємо 3 основні напрямки в танцях:
Хіп-хоп
Хіп-хоп — молодіжна культура, яка з'явилась у США в кінці 1970-х в середовищі афроамериканців. Включає в себе 4 основні елементи: діджеїнг, графіті, емсіінг (реп), брейкінг. Також часто 5-им основним елементом вважається вуличне знання (knowledge).
Зараз хіп-хоп — це танець,яким ми живемо,це музика,яку ми слухаємо,це одяг який ми одягаємо та можливість показати себе. Саме від хіп-хопу пішли усі інші стилі, які зараз виконують танцюристи:locking, jazz-funk, pop choreography, jazz pop,house та ін. спортивно-бальні танці.
Бальні танці
Бальні танці-це європейська програма:повільний вальс,танго,віденський вальс, фокстрот, квік степ; та латино-американська:ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль, румба. Ви танцюєте соло або з партнером, берете участь у різноманітних чемпіонатах, щоб оцінити рівень свого танцювання. Бальні танці неймовірно активні,тому ваше тіло завжди буде в тонусі.
Lady dance
Це інтенсивне мікс-заняття у яке входить: стретчінг(розтяжки), workout fitness(підкачка м'язів, прес, спина, руки, ноги і попа), хореографія.
Часто на цих заняттях застосовуємо техніки з джаз модерну і йоги для тонусу м'язів ніг та тіла.

До ваших послуг також: дизайн та пошиття спортивно - бального танцю!
У нас ви також можете придбати великий вибір тренувальної одежі
Напередодні свят ви можете купляти та дарувати місячні подарункові сертифікати своїм друзям та рідним!!!
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Yulia Petrash: (Користувач)
Сподобалось
Нам  пiдiйшов цей клуб,клiенти ми вибагливi,тому обирали серед того,що е в мiстi ретельно. Для нас плюсом е те,що,по-перше,в самому центрi мiста,по-друге,не в пiдвальному I не в цокольному примiщеннi,як зараз модно. При входi до клубу( це примiщення Дiпромiсто) сидить охоронець,контролюе ситуацiю. Тепер,шодо занять. Багато напрямкiв,е бальнi,е сучаснi танцi,е акробатика,е навiть, свiтодiодне шоу(його ми спробуемо обовязково). Особисто для себе обрали : хiп-хоп-для дитини,а я -вечiрню аеробiку. Зал великий,просторо I свiжого повiтря достатньо. Коли прийшли перший раз-було дуже багато народу,аж розгубились,але адмiнiстратор дуже професiйно пояснив,що до чого,записав у группу,де було  мiсце. Вiдходили рiк,записались I на цей,мене влаштовуе I малий ходить з задоволенням.

Відповісти:

Yulia Petrash,
Yulia Petrash, 
Переглянути всі відповіді ()
Христя Там-Де-Літо: (Користувач)
Сподобалось
Дуже дякуємо за те що ви є! ще й в самому центрі міста! доступна ціна і великий вибір занять. досвідчені тренери. ми поки що не обрали на що саме будемо ходити, але найбільше сподобались і хіп-хоп, і аеробіка))

Відповісти:

Христя Там-Де-Літо,
Христя Там-Де-Літо, 
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Bohoslavets: (Користувач)
Сподобалось
"Jam - супер, Jam - клас, перемога буде в нас!"Почалося з того, що мене запросили бути візажистом вихованців Джему на змаганнях у Польщі. Там я захоплювалася їхньою роботою в команді. Діти і батьки були позитивні, спокійні і, водночас, активні, дружелюбні, виховані та в гарних нарядах! Наголошую на цьому тому, що про інших, на жаль, таке не можу сказати. Президент авторської студії Анастасія В'ячеславівна прикладає чимало зусиль, щоб її учні не тільки вміло танцювали та займали призові місця, а й були кращими з кращих людьми у всіх життєвих ситуаціях. Сама ж я ще задоволена заняттями з аеробіки та латини-соло. Тренери класні. Атмосфера гарна. Сучасний ремонт, чистота і простір. А ці радісні діти після занять.....дивовижно...Джем" - це більше, ніж школа танців!Рекомендую ВСІМ

Відповісти:

Iryna Bohoslavets,
Iryna Bohoslavets, 
Переглянути всі відповіді ()
Джам   Джем   Бальні танці   Латиноамериканські танці   Спортивні танці   Танцювальні школи   Весільні послуги   Курси іноземних мов   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Весільне агентство   Організація весілля   Організація весіль   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Brodvey   Contemporary   Dancehall   Disco   Hip hop   Hip-hop   Jazz funk   Jazz modern   Jazz-funk   Lady - dance   Lady dance   Latina - solo   Locking   Stretching   Tabata   Європейська програма бальних танців   Індивідуальні заняття танцями   Індивідуальні танцювальні заняття   Акробатика   Англійська для дітей від 4 років   Англійська мова для дітей   Бальні танці від 4 років   Віденський вальс   Відомі танцювальні вчителі   Відомі танцювальні тренери   Відома танцювальна школа   Вивчення різних стилів танців   Виступи за кордоном   Групові заняття танцями   Джаз фанк   Джайв   Дизайн танцювальних костюмів   Дитяча хореографія   Контемпорарі   Купити тренувальний одяг для танців   Латина соло   Латино - американські танці   Латиноамериканська програма бальних танців   Леді денс   Перший весільний танець   Посадобль   Постановка весільного танцю   Пошиття бального одягу   Пошиття сценічних костюмів   Пошиття танцювальних костюмів   Провідні хореографи україни   Продаж тренувального одягу для бальних танців   Професійна школа танців   Розвиток сучасної хореографії   Розвиток танцю   Румба   Сontemporary   Сontemporary dance   Самба   Спортивний розвиток дітей   Спортивно-бальні танці   Стречинг   Студія спортивно - бального танцю   Студія спортивного танцю   Студія танцю   Сучасні спортивні танці   Сучасні танці   Сучасна хереографія   Табата   Танго   Танці для дітей   Танцювальні виступи за кордоном   Танцювальні заняття   Танцювальні майстер класи   Танцювальні проекти   Танцювальна школа   Танцювальна школа в центрі міста   Танцювальна школа для дітей   Танцювальна школа для малюків   Танцювальна школа для юнаків   Танцювальна школа для юнацтва   Танцювальша школа   Творчий вечір   Уроки гімнастики   Уроки класичного танцю у   Уроки першого весільного танцю   Участь в танцювальних проектах   Участь в танцювальних фестивалях   Участь у танцювальних змаганнях   Фітнес хіп-хоп   Хіп хоп   Хіпхоп   Хереографія   Ча - ча - ча   Часть в танцювальних змаганнях   Школа танців   Шоу денс  
Показати більше