Інтернет-провайдер "Linkcom"

Відгуків 5
Львів
Вулиця Богдана Хмельницького, 102
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 22:00Без перерви
Сб,Нд09:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Підключення до мережі інтернет. Безкоштовне IP-телебачення.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Єдиний провайдер, який погодився нам провести інтернет в центрі. Користуюся вже 4 роки. Бувають недоліки але взагалі цілком хороший провайдер.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Anders Hejlsberg: (Перехожий)
Не сподобалось
Коли зняв квартиру в центрі, там вже був підключений цей провайдер, а особого вибору інших провайдерів не було, тому прийшлось користуватись тим, що було.
По тарифу платив за 100 мбіт, але на практиці швидкість була не більше 40. Стабільно 3-4 рази в день інтернет відвалювався, іноді навіть на півдня.
Техпідтримка нічим допомогти не могла, окрім обіцянок типу «наші майстри вияснять причину і все зроблять».

Відповісти:

Anders Hejlsberg,
Anders Hejlsberg, 
Переглянути всі відповіді ()
Святослав Madeinukraine: (Перехожий)
Не сподобалось
Жахливий провайдер!!!
Місяць майстер йшов підключити кабель. Далі замість того щоб просверлити в рамі отвір для кабеля, просверлив вікна!!! Жаль мене не було на місці щоб зупинити цей ідіотизм.
Тепер тиждень немає інтернету, а лише обіцянки зремонтувати без будь яких термінів. Прийшов в неділю "майстер", глянув, пообіцяв що в понеділок прийде інший і зремонтує (маршрутизатор їхній здається в сусідньому будинку). Скайп підтримка переадресовує на кол центр. В кол центрі не хочуть казати термінів коли зремонтую, а лише відповідь "Дуже складна ситуація". От мені, людині зайнятій в ІТ сфері, цікаво яка ж це така дуже складна ситуація???
В центрі міста провайдерів обмаль, але практика показала що Укртелеком чи Воля значно якісніші. Тож читаю умови їх підключення. Бо в цього провайдера вже тиждень плачу за відсутність інтернету без будь яких знаків що ситуація зміниться.

Відповісти:

Святослав Madeinukraine,
Святослав Madeinukraine, 
Переглянути всі відповіді ()
Fon Hindenburg: (Користувач)
Не сподобалось
Гіршого провайдера в мене ще не було.Так само заселився в квартиру де вже був цей провайдер. Оплачую 100грн. за місяць за 75 mbit/s. Отримую 38mbit/s при затримці в 40-50мс, і головне губляться пакети. Тому навіть кіно подивитися неможливо взагалі, сайти новин відкриваються за кілька хвилин(не секунд)! Подивився статистику в телефоні, то я вже більше 20 раз за місяць до них дзвонив, щоб полагодили, щоб майстер прийшов і т.д. Пішов вже наступний місяць, а хоча б якийсь майстер набрав мене.  Кожен раз годують, що майстер от от все зробить, дзвониш в четвер - полагодять в понеділок-вівторок, а може і раніше, - відповідають. Дзвониш через 10 днів запитатися, чому ж не полагодили, а отримуєш якісь незрозумілі відмазки. Не рекомендую, обходьте десятою дорогою.  Це якась видимисть провайдера, це не провайдер, просто на дурнях заробляють.

Відповісти:

Fon Hindenburg,
Fon Hindenburg, 
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Ковальчук: (Перехожий)
Сподобалось
Користую більше двох років. Підключили дуже оперативно, хоч живу в центрі Львова, де всі оператор в підключенні відмовили. Плачу 75грн за 30мбіт/с - на спідтесті десь біля 27-28 що на вхід, що на вихід. Тех. підтримка ввічлива, завжди раді допомогти . Перебої бувають рідко. Повністю задоволена. Процвітання Вашій компанії!

Відповісти:

Ольга Ковальчук,
Ольга Ковальчук, 
Переглянути всі відповіді ()