Інтернет-магазин "Sanpid"

Sanpid
Львів
Вулиця Щирецька, 36
Львів
Вулиця Володимира Антоновича, 105
Львів
Вулиця Пасічна, 102

Інформація

Наша кампанія працює на сантехнічному ринку України з 1999 року. Основними напрямками діяльності компанії є оптова і роздрібна торгівля та монтаж систем опалення, водопостачання, каналізацій.

Ми надаємо обладнання провідних світових виробників за найконкурентнішими цінами! Для будівельно-монтажних і торгівельних фірм існують спеціальні умови. Вся продукція має сертифікати відповідності на території України.

Наші фахівці швидко і якісно проведуть монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації, використовуючи сучасні технології.

Гнучка цінова політика нашої компанії та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє надати доступне і надійне обладнання.

Наші знання та досвід допоможуть вирішити Ваші задачі в короткі терміни за розумні гроші.

Ми зацікавлені у встановленні міцних ділових зв'язків в будь-яких регіонах України і завжди відкриті для співробітництва!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Постійно співпрацюємо з магазином Санпід. Хочемо відмітити що обслуговування на вищому рівні, та ціни на товари - важко дешевше найти. В нас час від часу залишаються зайві матеріали, які ми не використали під час ремонту, з повертанням в нас ще не виникало ніколи проблем. Оскільки ми постійні клієнти, знижки на товари суттєві. Приємний колектив, якісне обслуговування, не високі ціни, сертифіковані товари - це те, про що можемо відмітити.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Санпід   Sunpid   Насосна техніка   Продаж і монтаж систем опалення   Системи водопостачання та каналізації   Твердопаливні котли   Насоси   Насос   Насосне обладнання   Опалювальна техніка   Котли   Продаж систем опалення   Продаж опалювальної техніки   Монтаж опалювальної техніки   Монтаж систем опалення   Системи опалення   Водопостачання   Водовідведення   Каналізація   Котли   Котел твердого палива   Ємності   Бойлери   Бойлери продаж   Водонагрівачі   Водопостачання   Газові конвектори   Електричні котли   Запірно-регулююча арматура для опалення   Каналізаційні труби   Колонки   Колонки газові   Конвектори   Конвектори електричні   Котли   Котли газові   Котли для систем опалення   Котли з двома теплообмінниками   Металопластикові труби   Насосне обладнання   Настінні газові котли   Опалення   Поліпропіленові труби для систем опалення   Продаж водонагрівачів   Продаж дренажних насосів   Продаж котлів   Продаж насосів   Продаж насосних станцій   Продаж опалювального обладнання   Продаж радіаторів   Радіатори   Радіатори алюмінієві   Системи опалення   Сталеві радіатори   Товари для опалення   Фільтри   Фітінги  
Показати більше