Приватне медичне підприємство "Дар"

Дар
Відгуків 5
Вулиця Добрівлянська, 8, офіс 2

Інформація

Приватне медичне підприємство «Дар» надає медичні послуги:
  • Лікування безпліддя
  • Мастопатії
  • Жіночих хвороб
  • Ревмокардитів серця
  • Гангрени
  • Онкозахворювань
  • Остеохондроз
  • Артроз
  • Діагностика захворювань.

КЛИМЕНТІЙ МИХАЙЛЮК

Провідний лікар ПМП «Дар», кандидат, академік медичних наук.
Відомий український літератор, член Національної спілки письменників України та Міжнародної асоціації письменників, духовний цілитель, автор багатьох дитячих поетичних та прозових книжок.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Георгій Кравцов: (Перехожий)
Сподобалось
Для того, щоб вилікуватись, треба мати ВІРУ і не тільки в бога, а й у лікаря, який прагне вам допомогти. Звертаюсь до тих осіб, які пишуть всілякі гадості на Климентія Івановича. Вас що, силою припхали до цього лікаря?? Для чого ви до нього звернулись, якщо не вірите у його талант і можливості? Лікуйтесь собі у звичайних лікарнях і не займайте час у Климентія Івановича та не заважайте людям, які дійсно хочуть лікуватися і успішно лікуються у ЛІКАРЯ Михайлюка. Коли я прийшов до уролога перевірити на УЗД простату після лікування у Климентія Івановича, то лікар здивовано сказав, чому це я до нього звернувся. У мене повністю все в порядку, ніякого запалення або іншої паталогії немає. А для цього я просто декілька місяців їздив до Климентія Івановича, приймав уколи і вірив, що мені його лікування допоможе. І допомогло! Мені абсолютно неважливо, що саме коле мені лікар. Хоч і дистильовану воду. Головне - результат. А результат є. Так що, люди добрі, не хочете лікуватись у Климентія Івановича Михайлюка - не треба. Не їдьте до нього і не займайте його дорогоцінний час. Дайте можливість лікуватись іншим людям, яким це дійсно потрібно і вони вірять, що цей лікар їм допоможе. Ця людина працює без вихідних з шостої ранку до десятої години вечора. Климентій Іванович повністю віддає своє життя допомозі хворим людям. Дай йому бог здоров'я, щоб він прожив ще багато років і допоміг якомога більшій кількості людей!

Відповісти:

Георгій Кравцов,
Георгій Кравцов, 
Леся Смуток: (Користувач)
Не сподобалось
Люди не вірти, тому старому шарлатану,як то можна одним шпріцом колоти всіх людей і не знати тому ніякий діанноз то є старий чурак

Відповісти:

Леся Смуток,
Леся Смуток, 
Галина Михайлишин: (Користувач)
Не сподобалось
Так званий Климентій вже 2 роки лікує простату на Броньові .А себе чого невілікує? Чарівними уколами. Люди невидіться на нього.Віра в Бога то найкращий лік від всіх хворіб

Відповісти:

Галина Михайлишин,
Галина Михайлишин, 
Тарас Сенькив: (Користувач)
Сподобалось
Доброго дня!був в цього дiдуся! Сказав что у мене за проблема(суглоби)зразу були трави для мене так нiби сюда всi ходять з проблемою суглоби.Мене трохи це здивувало Але це тiльки був початок.перед мною були люди вiн вколов взяв цi уколи i набрав нiби трави в цi ж уколи,в мене вiдняло мову!невже за тi грошi (якi дають люди)не можна було купити уколи,або сказати людям щоб приходили з власними!Пiдняв настрiй розповiдю про свое поранення на сходi цитую "стою з призидентом Порошенко i тут мене зняв снайпер..." :-)Питания в кого цiлився i шо там робив Порошенко?Вибiр за вами надумаете берiть з собою уколи:-)

Відповісти:

Тарас Сенькив,
Тарас Сенькив, 
Тетяна Бобровська: (Користувач)
Не сподобалось
Хочу попросити всіх людей.Не ходіть до нього,шарлатан.В моєі мами бронхіальна астма,сиділа на гормонах,помаленько вже зменшувала дозування.Порадили Михайлюка...ніби то лікує травами у вигляді уколів.Насправді,коли мама почала іздити то аж на 5 раз побачила в нього ящики дексаметазону(тобто гормон,,з якого мама хотіла "злізти").Ніякі трави він не застосовує.Так тимчасове покращення було,але потім стало ще гірше.Пишу вам це,бо розумію людей які звертаються у відчаі за допомогою,хапаються за все,лиш би допомогли.Не вірте йому,сумніваюся,що в нього є освіта лікаря,максимум мед.училище.,а тим більше сумніваюся,що він закінчив ніби то університет в Тибеті.Якщо так,чому ніде не вказано що,в якому році закінчив.Чому ніде не опубліковані його праці.Одним словом ШАРЛАТАН..і це мягко сказано.Не знаю,може мій відгук комусь допоможе просто не потрапити до нього.

Відповісти:

Тетяна Бобровська,
Тетяна Бобровська, 

Тетяна Бобровська,  не соромно Вам таке писати? Це людина і лікар від Бога і точно не шарлатан. Знаю таку кількість людей, які зараз живі завдяки його допомозі. Ви прекрасно знаєте що ніякий дексаметазон він Вашій мамі не колов) такщо майте совість.  Хоча чого це я Вам пишу, Вам це байдуже. А от ті, кому він продовжує рятувати життя і так це знають і моляться за його здоров`я.
майже 9 місяців тому

Відповісти:

Лариса Крижанівська,
Лариса Крижанівська,