Кабінет відновної медицини лікаря Романюка А.В.

Кабінет відновної медицини лікаря Романюка А.В.
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 21:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Кабінет відновної медицини лікаря Романюка А. В.

Наші Послуги

 • прикладна кінезіологія;
 • мануальна терапія;
 • краніосакральна терапія
 • юмейхо-терапія;
 • рефлексо-терапія;
 • шиацу;
 • діагностика;
 • стоунтерапія та ін.

Прикладна кінезіологія  - це новий мультидисциплінарний медичний метод діагностики і відновлення функціональних порушень організму, в основі якого лежить відповідь організму (зворотній біологічний зв’язок), реєстрований лікарем через нервову та м’язову систему пацієнта. Наріжний камінь прикладної кінезіології – мануальне м’язове тестування. Мануальний м’язовий тест заснований на здатності нервової тканини реагувати певним чином (силою або функціональною слабкістю м’язів) на різні стимули зовнішнього середовища (принцип зворотнього біологічного зв’язку). Основоположник прикладної кінезіології американський хіропрактик Джордж Гудхардт (1920 – 2008рр.) Детройті, штат Мічиган, США.

ПКЗ – це новий підхід до здоров’я, що грунтується на функціональному дослідженні пацієнта, що включає аналіз пози, ходьби, обсягу рухів, статичну і динамічну пальпацію з використанням стандартних методів діагностики в оцінці стану пацієнта. Предметом ПКЗ є дисбаланс в будь-якій системі організму, який може бути наслідком функціональних рефлексів, але може відображати і структурні органічні захворювання. Цей дисбаланс проявляється своєрідною м’язовою слабкістю (але не парезом!), У зв’язку з чим в ПКЗ: мануальне м’язове тестування – основний діагностичний і контролюючий метод. У світлі цього ПКЗ розглядається як метод, який прогнозує та продукує аналіз основних життєвих функцій пацієнта. В період лікування і реабілітації він може дати професійний прогноз і здійснити профорієнтацію пацієнта. Основний афоризм ПКЗ, що відображає її головну ідею: “Вона дозволяє тілу пацієнта” розповісти “нам, що потрібно робити. Мова тіла ніколи не обдурить – вона інструмент нашої діагностики і терапії”.

Стоунтерапія (від англійської, stone – камінь). – Лікування каменями – достатньо новий метод в нашій країні, але вже протягом декількох століть відомий на Сході, де до цих пір вірять в магічну силу й індивідуальний характер каменів. Ця віра змушувала шукати у них підтримки в справах і допомоги в хворобі. Насправді, незважаючи на його монументальну нерухомість, камінь несе в собі багато інформації, в тому числі і цілющої. Комусь він допомагає позбавитися від болю в спині, комусь зняти нервову напругу, комусь укріпити імунітет або позбавитися від токсинів і шлаків. У будь-якому випадку сила каменю в стоунтерапії завжди спрямована тільки на благо людини.

Краніосакральна терапія. Протягом усього життя наш череп «дихає», рухається з частотою 6-12 скорочень на хвилину. Відбувається це завдяки краніо - сакрального ритму.
Слова «краніо» і «сакрум» означають - череп і крижі. Наука, яка вивчає різні порушення в системі череп-крижі, отримала назву краніо-сакральної терапії (КСТ). КСТ метод отримав визнання серед медичної громадськості і користується довірою пацієнтів у США і Європі. Виявляється, що між черепом і крижовим відділом хребта існує взаємозв'язок через ліквородинамічну систему хребетного стовба, через мембрани, які оточують спинний і головний мозок, через спинномозкову рідину, яка омиває оболонки спинного мозку. Тому порушення краніо-сакрального ритму призводить до порушення симетричності пульсації і знаходить відображення у всіх частинах нашого організму, проявляючись через дисфункції і захворювання. Обережні маніпуляції надчутливих рук фахівця на з'єднаннях черепа дозволяють змінити положення кісток черепа і відновити попередню синхронність рухів і циркуляцію спинномозкової рідини. Такі маніпуляції зовсім безболісні.

Краніосакральна техніка настільки елегантна, що пацієнти не відчувають ніякого дискомфорту на сеансі. Тут немає грубих вправлянь, «клацань» на хребцях, а тим більше болю. З боку, здається, що лікувальний процес зводиться до простого накладення рук на голову або інші частини тіла. Насправді лікар зосереджено працює, здійснюючи дуже м'які і тонкі, практично не помітні оку руху всередині тканини, від яких потужна хвиля розходиться по всьому тілу, на квантовому рівні.

Показання до проведення КСТ:
головні болі
болі в спині, цервікалгія, люмбалгія
підвищена стомлюваність
хронічна втома
затримка мовного і психомоторного розвитку у дітей
патології ЛОР-системи бронхіальна астма
вегето-судинна дистонія
наслідки черепно-мозкових травм
наслідки травм хребта, нервової системи
посттравматичні гемо-та ліквородинамічні порушення
хронічна вертебрально-базилярна недостатність
церебрастенічний синдром
нейропатії черепних нервів
попередження спаєчних процесів після операцій
вегетативно-вісцеральні синдроми та багато іншого.

Області застосування краніо-сакральної терапії:

 • мануальна медицина
 • психологія і психіатрія
 • педіатрія
 • стоматологія
 • акушерство і гінекологія
 • спортивна медицина
 • травматологія та ортопедія

Прийом проводиться за попереднім записом


м. Тернопіль,

вул. Б.Хмельницького, 23

Офісний центр, 3-й поверх, каб.20

Контактний тел.: 098-265-49-32

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук