PAROC

PAROC
Вулиця Мазепи, 83
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

В умовах тотальної економії природних ресурсів та зростання цін за комунальні послуги, питання утеплення будівель та приміщень стає надважливим. Якщо ви хочете заощадити власні кошти, вам варто подбати про якісне утеплення свого житла, офісу, іншого приміщення чи споруди. Наша компанія пропонує вам високоякісні утеплювачі за доступними цінами.

Чому вам варто обрати продукцію компанії PAROC?

  • Ми пропонуємо вам унікальний першокласний утеплювач, який виготовляють на заводах PAROC в Європі (Польща), тож у нас ви купуєте товар що відповідає європейським стандартам якості та є сертифікованим для застосування на території України.
  • Утеплювач PAROC є екологічно чистим, негорючим, при виготовленні утеплювача не використовуються хлорфторвуглеці і гідрохлорфторвуглеці, тож утеплювачі компанії PAROC є нешкідливими для вашого здоров’я.
  • Різноманітні конструкції, захищені утеплювачами PAROC є надійними та довговічними.

Для чого ви можете використовувати продукцію компанії PAROC? Утеплювачі PAROC (теплоізоляційні плити) використовують для утеплення:

  • Мансард;
  • Скатних покрівель;
  • Міжкімнатних перегородок;
  • Підлоги;
  • Перекриття між поверхами;
  • Фасадів.

Подбайте про тепло та комфорт у вашій оселі. Купуйте товари компанії PAROC та заощаджуйте власні кошти!
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Парос   Будівельні матеріали   Утеплення   Фасадні матеріали   Будматеріали   Магазин будівельних матеріалів   Продаж будівельних матеріалів   Утеплення пінопластом   Утеплення будинку   Фасади   Матеріали для фасадів   Все для утеплення   Все для утеплення будинка   Все для утеплення даху   Все для утеплення квартири   Все для утеплення стін   Купити теплоізоляційні матеріали   Мівата   Теплоізоляційні матеріали   Теплоізоляція   Теплова ізоляція   Термоізоляційні матеріали в   Термоізоляційні матеріали купити   Термоізоляційні плити   Термоізоляційні плити для міжкімнатних перегородок   Термоізоляційні плити для мансарди   Термоізоляційні плити для підлоги   Термоізоляційні плити для перекриття між поверхами   Термоізоляційні плити для скатних покрівель   Термоізоляційні плити для фасаду   Термоізоляція   Термоізоляція якісна   Утеплення   Утеплення для міжкімнатних перегородок   Утеплення для мансарди   Утеплення для підлоги   Утеплення для перекриття між поверхами   Утеплення для скатних покрівель   Утеплення для фасаду   Утеплення фасадів   Хороша теплоізоляція   Якісні утеплювальні матеріали   Якісна термоізоляція  
Показати більше