Інформаційно-візовий центр

Інформаційно-візовий центр
вулиця Зарічанська, 32
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний
вулиця Зарічанська, 38
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Рішення працювати чи навчатися за кордоном приймають дедалі більше наших співвітчизників. Причини цього очевидні — вищий рівень заробітної платні, сучасні виробничі технології та методики, кращі освітні можливості та інші переваги. Робота в Європі допомагає покращити добробут сім'ї, набути цінного досвіду, нових навичок та вмінь.

«Інформаційно-візовий центр» пропонує кваліфіковану допомогу у відкритті шенген та робочих віз до Польщі, сприяє в офіційному працевлаштуванні за кордоном.

До послуг наших клієнтів надаємо:

  • високий рівень кваліфікації та досвід наших співробітників, які мають змогу вирішити ваші різноманітні завдання;
  • відмінне володіння законодавчими нормами стосовно оформлення віз, працевлаштування та навчання за кордоном;
  • сприяння на кожному етапі підготовки документів та виїзду до бажаної країни.

Ми детально консультуємо наших клієнтів стосовно особливостей оформлення тієї чи іншої візи, надаємо корисні поради та разом обираємо оптимальний варіант виїзду.

Звернувшись до «Інформаційно-візового центру», ви отримаєте якісну допомогу та можливість долучитися до європейських цінностей.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Працевлаштування за кордоном   Візи, візова підтримка   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   100% віза   Євротури   Інформаційно-консультаційні послуги   Інформаційно-консультаційні послуги щодо відкриття віз   Інформаційно-консультаційні послуги щодо працевлаштування за кордоном   Відкрити візу   Відкриття візи   Віза в польщу   Віза на пів року   Візи   Візи в європу   Візи в польщу   Візовий центр   Віщові центри   Високооплачувана робота   Воєвудська віза   Грін карта   Грин карт   Де відрити візу   За кордон   Закордоном робота   Запрошення   Знайти високооплачувану роботу   Знайти роботу   Консультування щодо відкриття віз   Консультування щодо працевлаштування за кордоном   Куди поїхати за кордон   Литовська віза   Офіційна робота в польщі   Офіційне працевлашутвання   Перїхати за кордон   Польські візи   Польські запрошення   Польща   Робота   Робота в європі   Робота в литві   Робота в німеччині   Робота в польші   Робота в польщі   Робота в чехії   Робота за кордоном   Робота та житло в польщі   Тури в європу   Хороша робота  
Показати більше