Нова оптика

Нова оптика
вулиця Панаса Мирного, 18Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Окуляри — один з надійних винаходів людства, завдяки якому вдається не тільки вберегти свої очі від ультрафіолету та інших несприятливих атмосферних явищ, а й скорегувати короткозорість або далекозорість, захистити свої очі від згубного впливу екрану телевізора або комп'ютера.

І ні для кого не секрет, що купити окуляри — не проблема, куди складнішою виглядає ситуація вибору між тією чи іншою моделлю. Адже у кожної людини в пріоритеті «вбити одним пострілом двох зайців», тобто підібрати окуляри таким чином, щоб вони були максимально функціональні і, в той же час, ідеально вам пасували. «Нова оптика» подбає не тільки про здоров’я ваших очей, але й про ваш стиль та образ.

У нас ви зможете виготовити окуляри за індивідуальним замовленням, опираючись на особливості вашого здоров’я, побажань та потреб. А ми вже подбаємо про те. щоб ви отримали якісний та надійний товар в кінцевому результаті.

Замовлення на виготовлення окулярів проходить 3 стадії перевірки на якість, перш ніж потрапляє до ваших рук.

Кожен товар має сертифікований, має гарантію і відповідає стандартам і встановленим нормам.

Якщо ви користуєтеся окулярами з лінзами для зору, то в нашому магазині ви зможете вибрати стильну оправу, яка ідеально підкреслить ваш образ.
Політика компанії полягає в постійному поліпшенні якості послуг, що надаються, досягається наявністю постійного зворотного зв'язку з клієнтами і готовністю оперативно вносити корективи в свою діяльність.

Кращим підтвердженням рівня професіоналізму компанії є численні позитивні відгуки про «Нова Оптика» від задоволених клієнтів.

Колектив компанії — це професіонали високого рівня, закохані в свою роботу, які користуються загальною повагою і довірою. Гості компанії можуть бути завжди впевнені, що кожен член нашої команди зробить все для максимального забезпечення бездоганного обслуговування.

Послуги:

  • виготовлення окулярів на замовлення;
  • продаж контактних лінз та супутніх товарів;
  • консультації офтальмолога;
  • комп'ютерна діагностика зору.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук