English Club

English Club
вулиця Олени Пчілки, 7
(Вхід з двору)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Реалії сучасного світу успішних людей вимагають досконалого знання англійської мови. І в процесі навчання, і під час роботи обійтися без її знання доволі складно. Саме тому батьки намагаються з ранніх років дати малюку основи англійської мови. Як зазначають педагоги, навчання іноземній мові варто починати в 4-6 років, це дасть змогу легко засвоїти нові слова та фрази, набути навичок для подальшого ефективного навчання.

Навчання буде успішним, якщо до справи візьмуться професіонали «English Club». В першу чергу, вчителі клубу намагаються прищепити дітям любов до англійської мови, оцінити її милозвучність. Прагнемо розвивати розмовні навички дитини.

Заняття проходять у веселій та привітній обстановці. У процесі підготовки використовуються сучасні методики й технології навчання.

Заняття організовуються для невеликих груп дітей — до 6 чоловік, також практикуються індивідуальні уроки. Окрім того, ми допомагаємо дітям виконувати домашні заняття з англійської мови. Складаємо зручний графік занять.

Легкість та невимушеність занять в «English Club» дозволяє одержати швидкі та вагомі результати. Ваша дитина полюбить спілкуватися англійською та знайде нових друзів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук