Дрогобицький навчальний центр автомобільної справи

Дрогобицький навчальний центр автомобільної справи
Відгуків 9
вулиця Сагайдачного, 22
(4 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт07:30 - 17:00Без перерви
Сб07:30 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

У зв'язку з Новорічними святами колектив нашого навчального центру дарує знижку до -15%!!! для бажаючих отримати водійське посвідчення у Новому 2018 році! 

 

Акція діє до 5 січня 2018 року!!!

поспішайте кількість місць обмежена!!!   

 

ДРОГОБИЦЬКИЙ  НАВЧАЛЬНИЙ  ЦЕНТР  АВТОМОБІЛЬНОЇ  СПРАВИ  завершує  формування  навчальних груп які  розпочинають  навчання  в першій  половині  Грудня  категорій   "В " , "С", " ВЕ", "С1Е", "СЕ", "Д" ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ  НА НАВЧАННЯ!!!!  БУДЕТЕ ПРИЄМНО  ВРАЖЕНІ !!!!!   додаткові  номера телефонів                097 798 46 98, 073 798 46 98   ЧЕКАЄМО  НА  ВАС, з 8,00 до 20,00 з понеділка  по  п'ятницю  та з 8,00 до 14.00 в суботу.  

Автомобіль вже впевнено стає не розкішшю, а необхідністю. Тому й хочуть придбати його все більше людей. Адже так зручно самому вирішувати куди, коли і з ким поїхати. А головне, окрім купленої автівки, отримати водійські і права і навчитись справді професійно керувати автомобілем.

    Пройшовши навчання в автошколі, учні отримають максимальну безпеку свого життя. Практичне навчання їзди у новій автошколі допоможе випускникам в майбутньому добре орієнтуватися в інтенсивному транспортному потоці в місті, впевнено відчувати себе на засніженій і слизькій зимовій дорозі, навчитися виходити із складних дорожніх ситуацій. вати транспортом.

Наші переваги:

 • зовсім нова школа, де з нагоди відкриття перші шість майбутніх учнів пройдуть навчання безкоштовно. Щасливими володарями сертифікатів на безкоштовне навчання стали:
 • Сюсько Петро Петрович, Ковальчук Галина Іллівна, Ковальчук Наталія Юріївна,
 • Стегняк Світлана Романівна (категорія «В»);
 • Красуляк Володимир Степанович, Мицак Микола Михайлович (категорія «С»);
 • навчально-матеріальна база навчального центру автомобільної справи (автошколи) відповідає європейським стандартам;
 • класи обладнані згідно вимог до закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, в яких проводять теоретичні заняття висококваліфіковані викладачі;
 • кваліфіковані викладачі зі стажем роботи;
 • нові класи євро зразка;
 • нові та технічно справні авто;
 • видаємо посвідчення водія категорій: «А1» «А» «В» «С» «С1»;
 • зручне розташування школи (неподалік автостанції №2)

Необхідні документи для вступників від 18 років:

 • копія паспорту;
 • ідентифікаційний код;
 • медична довідка щодо  придатності до керування транспортним засобом.
 • 3 фото 3,5x4,5;


 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Vasyl Torhan: (Користувач)
Сподобалось
Реально відчув різницю в якості обслуговування та отримання послуг  кращої якості. Колись давно отримав категорію "B", а на сьогодні виникла необхідність отримати категорію для керування фурою. Підсказали друзі, що насправді  мені допоможуть в Автошколі на Сагайдачного. Звернувся , і мені швидко запропонували допомогу. За буквально пару тижнів провчився і отримав відповідну категорію. Інструктор  справді  на "хлопський розум"  мені пояснив ази водіння таким складним транспортним засобом і я швидко здав екзамен. Дякую, за швидке та порівняно дешеве навчання.

Відповісти:

Vasyl Torhan,
Vasyl Torhan, 
Коля Мицак: (Перехожий)
Сподобалось
Я ввійшов в пятірку щасливчиків які отримали сертифікат навчатися безкоштовно в автошколі. Дякую, що дали таку можливість навчатися. Велике спасибі директору і адміністрації.

Відповісти:

Коля Мицак,
Коля Мицак, 
Irena Lutska: (Користувач)
Сподобалось
Ні на хвилинку не пошкодувала, що навчалась саме у цій автошколі!!! Досвідчені викладачі та інструктори прийдуть на допомогу у будь який момент! Все на найвищому рівні!Усім рекомендую!!!

Відповісти:

Irena Lutska,
Irena Lutska, 
Марія Лепак: (Користувач)
Сподобалось
Я дуже задоволена, що обрала саме цю школу. Місце розташування зручне й інструктора хороші. Дякую вам!

Відповісти:

Марія Лепак,
Марія Лепак, 
Marusa Zybrucka: (Користувач)
Сподобалось
Хочу подякувати автошколі і керівництву за можливість навчатися у Вашому закладі. Навчання було надане на вищому рівні, автомобілі для їзди всі нові.  Особливо хочу подякувати Мирону Семеновичу за те що Він з розумінням ставиться до новачків за кермом і доступно навчає. Я дуже задоволена що попала саме до цього закладу навчатися водіння!

Відповісти:

Marusa Zybrucka,
Marusa Zybrucka, 
Ira Bun: (Користувач)
Сподобалось
Закінчили з подругою  навчання в автошколі дуже задоволенні, отримали багато знань.Хотіли подякувати колективові за приємне ставлення і відповідальність до своєіі роботи.За терпіння.Дякуємо!!!

Відповісти:

Ira Bun,
Ira Bun, 

Ira Bun,  Бажаємо  також  вам  зеленого  світла  та безпечного  керуваня   вашим  авто.
майже 4 місяці тому

Відповісти:

Наталя Ковальчук: (Перехожий)
Сподобалось
Хочу висловити подяку автошколі та керівництву за таку можливість,як безкоштовне навчання в автошколі.Я була одна з щасливої пятірки,яким надавалася така можливість,дуже цьому рада. Бажаю автошколі процвітання і зеленого світла і успіхів у подальшій роботі

Відповісти:

Наталя Ковальчук,
Наталя Ковальчук, 
Світлана Стегняк: (Перехожий)
Сподобалось
Я взяла участь і стала щасливим володарем сертифікату на безкоштовне навчання!!! Хочеться подякувати Керівнику автошколи та всім організаторам акції. Вам бажаємо процвітання і натхнення в подальших справах.

Відповісти:

Світлана Стегняк,
Світлана Стегняк, 

Світлана Стегняк,  Дякуємо
майже 4 місяці тому

Відповісти:

Misha Kovalchuk: (Перехожий)
Сподобалось
моя дружина одна з тих щасливчиків які отримали сертифікати навчатися безкоштовно.я думаю що автошкола й надалі буде радувати своїх курсантів приємними подіями.Велике спасибі директору і адміністрації.

Відповісти:

Misha Kovalchuk,
Misha Kovalchuk, 
Автошколи   Водійські школи   Водійські курси   Автошкола   Курси водіїв   Навчання водінню   Отримати права водія   Здати на права   Fdnjirjkf   Fdnjirjkf борислав   Fdnjirjkf стебник   Fdnjirjkf трускавець   Інструктор з водіння   Інструктор з водіння борислав   Інструктор з водіння стебник   Інструктор з водіння трускавець   Автошкола   Автошкола борислав   Автошкола стебник   Автошкола трускавець   Автошколи   Автошколи борислав   Автошколи стебник   Автошколи трускавець   Водійські курси   Водійські курси борислав   Водійські курси стебник   Водійські курси трускавець   Курси   Курси борислав   Курси водіїв   Курси водіїв борислав   Курси водіїв категорії b   Курси водіїв категорії c   Курси водіїв стебник   Курси водіїв трускавець   Курси водіння   Курси водіння борислав   Курси водіння стебник   Курси водіння трускавець   Курси стебник   Курси трускавець   Приватні уроки водіння   Приватні уроки водіння борислав   Приватні уроки водіння стебник   Приватні уроки водіння трускавець   Уроки водіння   Уроки водіння борислав   Уроки водіння стебник   Уроки водіння трускавець   Школа водіння   Школа водіння борислав   Школа водіння стебник   Школа водіння трускавець  
Показати більше