Хірургічний кабінет амбулаторної допомоги

Хірургічний кабінет амбулаторної допомоги
Вулиця Гріга, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт14:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Сучасні Європейські лікарі мають великий арсенал інформації, новітнього перев’язувального матеріалу та предметів догляду, що дає їм змогу якісно та безболісно лікувати рани різного походження.

Весною 2011 року на теренах Тернопільщини започатковано проект -«Бельгійський медичний центр». Метою створення проекту є лікування ран різної етіології за допомогою новітніх технологій в умовах поліклініки, денного стаціонару та на дому.

БМЦ займається навчанням медичного персоналу новітніх концептів догляду за ранами, використанню сучасного перев’язувального матеріалу та засобів ефективного та естетичного загоювання ран. Медична спільнота не в повній мірі отримує інформацію щодо новітніх методів лікування ран. Як наслідок - зеленка, фукорцин, перекис водню до сьогоднішнього дня використовуються для загоювання рани «під струпом».

Запрошуємо всіх, хто потребує медичної допомоги, відвідати «Хірургічний кабінет амбулаторної допомоги», по вул. Є. Гріга, 3, м. Тернопіль, де вам нададуть кваліфіковану, якісну консультацію, підберуть та проведуть повноцінне адекватне лікування згідно сучасних європейських стандартів.

Перелік послуг:

1.    Огляд та консультація хірурга

2.    Сучасне комплексне лікування хронічних ран (варикозна хвороба, діабетична ангіопатія, пролежні...)

3.    Vac-терапія довгонезаживаючих ран

4.    Хірургічна допомога при гострих ранах та травмах
Косметичне загоєння ран

5.    Хірургічне лікування нагнійних захворювань шкіри та п/ш клітковини (фурункул, карбункул, абсцеси...)

6.    Лікування вросшого нігтя

7.    Корекція келоїдних та гіпертрофічних рубців

8.    Видалення новоутворів та чужорідних тіл

9.    Амбулаторна хірургічна допомога, огляд хірурга на дому, on-line підтримка

Модерний підхід до лікування ран дозволяє нам лікувати пацієнта амбулаторно.Пацієнт відвідує лікаря раз в 2-3 дні, а на завершальній стадії лікування - раз в 5-7 днів. Пацієнт приймає душ, ходить на роботу, немає дискомфорту і запаху. Теперішні методи лікування дають нам можливість естетично лікувати рани, з мінімізацією утворення рубців, пігментації та інших ускладнень. Лікування ран з використанням вакуумної терапії в десятки разів пришвидшує загоєння рани і економить кошти. Модерна вакуумна помпа використовується, як правило, в домашніх умовах. Пацієнт знову мобільний і без дискомфорту ходить в магазин чи в гості, на роботу.

Не займайтесь самолікуванням. Це лише зашкодить і погіршить Ваші шанси на одужання.

Не зволікайте з лікуванням, а звертайтесь до спеціаліста. Практично всі рани можна лікувати.

http://www.bmc-ua.com
 


За детальнішою інформацією звертайтесь до лікаря-хірурга:
Сергія Васильовича Карпенюка(067) 152 84 04


Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
  Клініко-діагностичні центри   Реабілітаційні центри   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Реабілітаційний центр   Центр реабілітації   Vac-терапія   Vac-терапія на гріги   Амбулаторна хірургічна допомога   Амбулаторна хірургічна допомога на гріги   Брудні рани   Вак терапія   Вак терапія на гріги   Гнійні рани   Лікування брудних ран   Лікування гнійних ран   Лікування довгонезаживаючих ран   Лікування довгонезаживаючих ран на гріги   Лікування опікових ран   Лікування пролежнів   Лікування пролежнів на гріги   Лікування ран   Лікування ран на гріги   Лікування трофічної виразки   Лікування трофічної виразки на гріги   Лікування хронічних ран   Лікування хронічних ран на гріги   Опікові рани   Перевязка ран   Перевязка рани   Пролежні   Пролежні на гріги   Сучасне лікування ран   Сучасне лікування ран на гріги   Трофічні виразки   Трофічні виразки на гріги   Хірургічна допомога   Хірургічна допомога на гріги   Хірургічний кабінет   Хірургічний кабінет на гріги   Чим лікувати брудні рани   Чим лікувати гнійні рани   Чим лікувати довгонезаживаючі рани   Чим лікувати опікові рани   Чим лікувати пролежні   Чим лікувати рани   Чим лікувати рану   Чим лікувати свіжу рану   Чим лікувати трофічні виразки   Чим лікувати хірургічну рану   Чим лікувати хронічні рани   Як лікувати брудні рани   Як лікувати гнійні рани   Як лікувати довгонезаживаючі рани   Як лікувати опікові рани   Як лікувати пролежні   Як лікувати рани   Як лікувати трофічні виразки   Як лікувати трофічну виразку   Як лікувати хірургічні рани   Як лікувати хронічні рани   Як лікуватися від пролежнів   Як лікуватися від ран  
Показати більше